Треньор по плуване София

  • 2 802
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 409
Здравейте всички,

Нашият треньор по плуване няма да бъде тук за известно време, можете ли да споделите впечатление от треньор, ако водите малчовците при някой в София да плуват!

Благодаря ви предварително!

  bouquet  bouquet  bouquet

# 1
  • Мнения: 506
има темичка в Майки бъдещи и настоящи

# 2
  • София, в офиса
  • Мнения: 1 269
www.vodenpat.com

те работят на спартак, на сайта има координати

# 3
  • Мнения: 199
Здравейте,не съм наясно със следното- треньорите по плуване приемат ли да работят с хиперактивни деца, и как става записването.Само на "Спартак" ли е възможно и каква е сумата за месец или за посещение newsm78

# 4
  • Мнения: 409
Здравей, oddy!

Най-добре е да говориш с треньор, ние скоро на спартак не сме ходили, картата беше около 30 лв за месец... Дано се включи някой, които знае повече

# 5
  • Мнения: 199
Стискаме палци и чакаме информация Praynig

# 6
  • Мнения: 460
Ние ходим на Спартак. Oddy хич няма да ги уплаши твоята хиперактивна принцеса, работят със специални деца. Много са добри, възхитена съм. В сайта, който е дала Нина има координати. Ако искаш на лични мога да ти пиша за цените.

# 7
  • Мнения: 349
Ние ходим на Спартак. Oddy хич няма да ги уплаши твоята хиперактивна принцеса, работят със специални деца. Много са добри, възхитена съм. В сайта, който е дала Нина има координати. Ако искаш на лични мога да ти пиша за цените.

Ние също ходим на Спартак вече 3 години Grinning.Много сме доволни Peace.Работят и приемат всякакви дечица.Обади се и те ще преценят кога и как.За заплащането-мисля ,че е индивидуално newsm78.Ние плащаме по 58 лв на месец,но подчертавам-МНОГО СМЕ ДОВОЛНИ и си заслужава всеки лев.Ако искаш,пиши на лични Grinning.

Общи условия

Активация на акаунт