Защо мъжете си кръстосват краката?

  • 8 680
  • 102
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 161
Толкова е грозно.И женствено.И как им е удобно?
Хайде да обсъдим грозните жестове,които правят мъжете.

# 1
  • Мнения: 122
Ех, а аз все се надявах да обсъдите нещо хубаво за нас..........  Crossing Arms

п.п. Да предположа...... не е хубаво да сме си бръкнали в джоба, да говорим високо, да прекъсваме събеседника си, да не правим път на дамите, да сме с бели чорапи, да сме с намачкани дрехи, да мляскаме (и останалите производни звуци), да хъркаме, да си секнем носа сутрин докато се мием, да ходим брадясали, да сме с кални обувки, да сме клюкари, да нямаме обноски в ресторант, да си слагаме прекалено много парфюм, да...........  направо сме си за тази тема.
Давайте, вие сте.....

Последна редакция: вт, 25 мар 2008, 20:01 от Нали Мъжете Не Плачат

# 2
  • Мнения: 2 161
Толкова хубави неща мога да обсъдя,че ще ти стане безинтересно.Срамота е симпатични мъже да си кръстосват краката.

# 3
  • Мнения: 106
Толкова хубави неща мога да обсъдя,че ще ти стане безинтересно.Срамота е симпатични мъже да си кръстосват краката.
И аз съм на същото мнение.

# 4
  • Мнения: 152
Срамота е симпатични мъже да си кръстосват краката.
срамота е и да са педераси...ама ги има!

# 5
  • Мнения: 2 161
Не ме дразнят гейовете.Стига да не парадират.

# 6
  • Мнения: 2 161
Не е хубаво също така мъжете да се попипват тук и там.Често съм виждала.Защо го правят?Не е удобно бельото ли?Или неволно?

# 7
  • Мнения: 223
А... сега да взема да не седя разкрачена, че да не изглеждам мъжествена? Срамота е толкова симпатична, пък да седя както ми е удобно  newsm78

Не се сещам за мъж, който да седи с кръстосани крака, но едва ли ще ме подразни ако го видя, нека си седи човека. Повече би ме отблъснало да си бърка в носа и ушите.

А за грозен жест от страна на мъж, за мен е най-грозно да видя някой да се държи пренебрежително към половинката си и да го демонстрира пред другите. Другото е суета Simple Smile

# 8
  • Мнения: 122
Не е хубаво също така мъжете да се попипват тук и там.Често съм виждала.Защо го правят?Не е удобно бельото ли?Или неволно?

Предполагам, че е неволно............ (говоря от свое име).....
Но ти освен, че си наблюдателна, знаеш как да отприщиш женското недоволство от мъжките жестове в останалите......  Whistling

# 9
  • Мнения: 2 161
Не искам да се оплюваме.Аз харесвам мъже,не жени.Защо тогава да ги обиждам?Просто питам защо?

# 10
  • Мнения: 5 622
А... сега да взема да не седя разкрачена, че да не изглеждам мъжествена? Срамота е толкова симпатична, пък да седя както ми е удобно  newsm78

Не се сещам за мъж, който да седи с кръстосани крака, но едва ли ще ме подразни ако го видя, нека си седи човека. Повече би ме отблъснало да си бърка в носа и ушите.

А за грозен жест от страна на мъж, за мен е най-грозно да видя някой да се държи пренебрежително към половинката си и да го демонстрира пред другите. Другото е суета Simple Smile

Моето мнение  Peace

относно кръстосването на краката при мъжете- виждала съм да го правят само като си качат глезена на коляното на другия крак, а не типичното женско кръстосване, когато крака, който е отгоре, "виси" и надолу..дано ме разбрахте.

Не ме дразнят такива неща, има други по-важни, които ми правят впечатление.

Малко извън темата, но- гадно е, например, когато готин мъж е гей или е зает(семеен). Но то май винаги става така с хубавите мъже #Cussing out  Crossing Arms

# 11
  • Мнения: 2 161
Защо мъжете трудно приемат,че имат влечение към собствения си пол?Измъчват се,измъчват и семействата си.Жените по-лесно променят нещата.

# 12
  • Мнения: 122
Защо мъжете трудно приемат,че имат влечение към собствения си пол?Измъчват се,измъчват и семействата си.Жените по-лесно променят нещата.

 ooooh! 

# 13
  • Мнения: 6 992
Плюене/храчене по улиците ми е отвратно.

Скръстените крака ги преживявам, но определено ме карат да мисля, че мъжът е гей.

# 14
  • Мнения: 3 447
Не е хубаво също така мъжете да се попипват тук и там.Често съм виждала.Защо го правят?Не е удобно бельото ли?Или неволно?
Ето го отговорът - кръстосват крака, за да не се изкушават да се попипват  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт