Как борите стреса и депресията?

  • 3 540
  • 58
  •   1
Отговори
# 15
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
йога, червено вино, излет сред природата (особено ако е слънчево и няма много хора наоколо), хубава книга.
шопингът ме депресира Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 2 386
Само пътуванията ми действат. Heart Eyes
Забравям за всичко...

# 17
  • Мнения: 212
Тая тема не е ли за здравния форум. Депресията (ако е истинска депресия) е сериозно заболяване и се лекува от психолози и психиатри. Гарантирано, ако наистина си в депресия и сто чаши вино или каквото и да е там не помагат.
Аз се боря с депресията с това с което трябва - с антидепресанти...

# 18
  • Мнения: 2 401
Тая тема не е ли за здравния форум. Депресията (ако е истинска депресия) е сериозно заболяване и се лекува от психолози и психиатри. Гарантирано, ако наистина си в депресия и сто чаши вино или каквото и да е там не помагат.
Аз се боря с депресията с това с което трябва - с антидепресанти...

Тук под депресия се разбира  просто лошо настроение, Борко. 

# 19
  • Мнения: 212
Тук под депресия се разбира  просто лошо настроение, Борко. 

Така по-може Simple Smile Някои си мислят че депресията е просто лошо настроение което минава с една разходка или шопинг. Да не дава Господ да разберат какво значи депресия наистина ...

# 20
  • Мнения: 1 212
Тая тема не е ли за здравния форум. Депресията (ако е истинска депресия) е сериозно заболяване и се лекува от психолози и психиатри. Гарантирано, ако наистина си в депресия и сто чаши вино или каквото и да е там не помагат.
Аз се боря с депресията с това с което трябва - с антидепресанти...
Тук под депресия се разбира  просто лошо настроение, Борко. 

Да, бе  ..... пък и пролетта дойде  Mr. Green
Можем да почерпим идеи и срещу пролетна умора  Wink
Всъщност кой беше сезона на депресиите ?  newsm78

# 21
# 22
  • Мнения: 212

Да, бе  ..... пък и пролетта дойде  Mr. Green
Можем да почерпим идеи и срещу пролетна умора  Wink
Всъщност кой беше сезона на депресиите ?  newsm78

Пролетта

# 23
  • Мнения: 4 585
Точно така, Борко.
Когато депресията ти сипе една лопатка жар от канадски въглища в главата,
гореизброените заедно няма да помогнат.

# 24
  • Мнения: 2 386
По принцип сте прави, но не съвсем. Познавам депресията добре като заболяване, физико-химичен процес и термин. Понякога наред с терапиите и модулаторите на настроението точно малките неща завършват лечението. Нямам предвид един шоколад, разбира се, но дълга почивка, смяна на гардероба и активен спорт правят чудеса и с ''болните''.

# 25
  • Мнения: 4 585



Стига да не са кът парите, да не си безработен.
А то точно тогаз се депресира яко човек.

# 26
  • Мнения: 620
Депресията слава Богу не ме е барвала Praynig
Кофти настроението го лекувам като се затворя в черупката си и не ме закача никой Whistling

# 27
  • Мнения: 2 386
Недей така, спомни си за колко богати наркоманчета и алкохолици си чел.. Всички те минават през депресията като процес, но ние я наричаме презадоволяване, а тя е заболяване под прикритие.
Някои не я преживяват даже, знаеш. Сега се сещам за синът на покойната мадам Смит, който се натрови с антидепресанти.
Обратното важи с пълна сила, пълно е със щастливи бедняци. Вярно е, че бедните имат повече причини, но пък богатите са по-лабилни, факт.

В тази връзка ( и не съвсем) може да поговорим за наследствеността и депресиите. На мен ми е интересно да чуя мненията ви.

# 28
  • Мнения: 1 210
Пазаруването върши чудеса! Също и едни 5 дни на плод и фреш   jumpuu Не, че върши работа за отслабване, ами толкова много витамини като ми се струпат в организма, настава излишък от енергия и тогава пазарувам двойно по- бързо  hahaha
Също уикенд, пролежан в леглото с книгата. Или хубав филм. И навън да вали дъжд, така че хем да не става за пазаруване, хем да ти е топло на душата.  Laughing

# 29
  • Виена
  • Мнения: 725
И аз не мога да ги преборя  Close.Карам се със всички,не мога да се понасям,въобще ми идва да се самоубия  Cry

Общи условия

Активация на акаунт