манипулирай човешката суета и богатей

  • 3 940
  • 60
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 370
Мога да дам мнооого примери за човешка суета - справка - "9.99" на Бегбеде( в момента съм на тази вълна).
Рекламистите и маркетолозите трупат СЪСТОЯНИЯ на гърба на същата тази суета.

# 31
  • Мнения: 3 405
"Рекламист" ми е противна дума. В бранша съм с двата крака, до шията чак. Предпочитам "Рекламен специалист".

# 32
  • Мнения: 5 370
"Рекламист" ми е противна дума. В бранша съм с двата крака, до шията чак. Предпочитам "Рекламен специалист".
ИзвинЕвам сА, аз щот' си падам по неологизми, та....използвах този от книгата. Mr. Green

# 33
  • Мнения: 17 546
Мога да дам мнооого примери за човешка суета - справка - "9.99" на Бегбеде( в момента съм на тази вълна).
Рекламистите и маркетолозите трупат СЪСТОЯНИЯ на гърба на същата тази суета.
О, да! Това е уникално четиво! Ето малко истини от него:
http://teo-x.blogspot.com/2007/11/9.html (правописа в откъса няма да го коментирам! ooooh! )

# 34
  • Мнения: 6 029
Модните агенции, които ходят по училищата и пълнят главите на първокласниците с глупости  Tired

от първи клас ли ги подхващат вече?

О да. Едва избих глупостите от главата на Теди.

# 35
  • Мнения: 35 961
Модните агенции, които ходят по училищата и пълнят главите на първокласниците с глупости  Tired

от първи клас ли ги подхващат вече?

да  Twisted Evil
у нас имаше рев и вой, че не я заведох на кастинг  Rolling Eyes

# 36
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
От детската градина ги подхващат Grinning
В градината има залепен плакат... някои майки си записаха контактите.

# 37
  • Мнения: 6 029
Еее, стига бе Бу? Верно ли?
Наглост.

# 38
  • Мнения: 35 961
някои майки си записаха контактите.

е, някои водят децата и на курсовете и мислят, че това е престижна кариера  Shocked
чувала съм го с ушите си, не си го измислям

# 39
  • Мнения: 1 400
От детската градина ги подхващат Grinning
В градината има залепен плакат... някои майки си записаха контактите.
Мдааа...И нашите от там ги погнаха ooooh!

# 40
  • Мнения: 599
Това са токовете, пълна идиотия но хората ще тръгнат с таки ва единствено от суета, нищо че може да си потрошат краката.
http://img.dailymail.co.uk/i/pix/2007/09_03/heelsDM2109_468x482.jpg
http://img.dailymail.co.uk/i/pix/2007/09_03/heelsDM2109_468x490.jpg

[/quote]

Майко мила Shocked

# 41
  • Мнения: 210
Фаворит ми е специален рингтон, който чрез вибрациите влияе върху порастването на бюста.  Flutter
Мотото е "Пробвай с този рингтон, вместо силикон" или нещо такова. Joy Joy

Едит: А този рингтон, съответно се поръчва със смс, струващ 2,40лв.
ЛЕ-ЛЕ ЗА 2,40 ще имам цици?

А за манекенството-това си е направо пладнешки обир.Моя позната,новозабогатяла стара чанта,реши да запиши детето си на такива курсове.Но тъй като тук няма,отидоха в Пловдив.Първо платиха си да направят албум на малката с професионални снимки,платиха си всички курсове през които минаха.И зачакаха да им се обадят за ревю,реклами и т.н.И о да обадиха се за едно ревю в Албена и за едно в Перник.И щастливите родители палят колата и тръгват.На другата година направиха по-актуален албум.И пак им се обадиха за едно-две ревюта при които пак си поеха разходите и се отказаха.

# 42
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
  Скъпо заведение.
  Всякакви скъпи стоки и услуги. Скъпи СПА-процедури, масажчета, глезотийки....
  Скъпото провокира, да покажеш, колко голям си Баро.
   Peace

# 43
  • Мнения: 4 275
Ръкавичка "Рая" от 100 % естествена, необработена коприна на цена от 3,50 лв! Ефекта от използването й е добре ексфолирано тяло - млада и нежна кожа!  Twisted Evil Е, след големия интерес ли, не се знае, ръкавичката си смени името на "Силк Върджин" за цена от 15 лв! Е, поръчах си я!  Twisted Evil

# 44
  • Мнения: 2 792
 Човешката суета е винаги е била най-добрият бизнес, друг е въпросът от чий интелект зависи да се вържеш или не на определена манипулация.

Общи условия

Активация на акаунт