Моля за мнение за бебката

  • 872
  • 11
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 522
Знам, че често се коментират подобни теми, но проблемът ми е, че малко се обърках от случващото се. Става въпрос за акането. От около три седмици нещо не мога да разбера има ли проблем или не. Първо да кажа, че сме на кърма. Пръвите месеци акахме редовно - по няколко пъти на ден. След това на три месеца започна или по един път на ден или един път на три четири дни. Четох, че за изцяло кърмено бебе е нормално по няколко дни да не ака. Но сега ситуацията е много объркана. От около три седмици не разбирам има ли разстройство или не. Започна да ака след всяко хранене - като консистенция е течно и ми се струва, че има нещо като слуз и така няколко дни. Решавам да отскоча до педиатърката и на следващия ден тя се оправи - започна да ака по два пъти на ден и не толкова течно и слузесто. След няколко дни пак се повтори същото и поксле пак се оправи. Сега пък три дни не беше акала изобщо и снощи - два пъти при последните две хранения. Днес нищо цял ден и сега вечерта преди да се къпеме изненадка ама беше пак много течно направо като пяна на места и имаше нещо като парцалчета, както като се пресече мляко, когато го вариш. съжалявам, че съм толкова подробна, но не знам какво да мисля. утре сме на консултация, но все пак исках да чуя мнението ви.


# 1
  • Мнения: 9 476
Не се шашкай-това е съвсем нормално Wink
Притеснения можеш да имаш ако има слуз-помисли какво хапваш ти.
Успех и дълго кърмене Hug

# 2
  • София
  • Мнения: 1 522
А какво като хапвам ще предизвика да има слуз, че много мислих, но не направих връзката, защото не ям едно и също нещо?

# 3
  • Мнения: 523
За кърмено бебе е нормално нередовното и нееднаквото акане. А относно слузта съм чувала , но не съм много сигурна че е вярно , че може да бъде предизвикана ако майката е яла нещо пикантно . Не съм обаче убедена в това , защото аз лично много обичамда ям такива работи и съм яла докато кърмех , но не съм виждала слузесто ако на бебетата си . Най - добре питай педито .

# 4
  • Мнения: 9 973
мисля,че не е повод за притеснение Peace

# 5
  • Мнения: 681
мисля,че не е повод за притеснение Peace
Но все пак се консултирай с педито.

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
мисля,че не е повод за притеснение Peace
Но все пак се консултирай с педито.
Peace

# 7
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Всякакви вариации по темата има и мойта Маги, според педи-то може да става за дума за сто,стомашно неразположение, предизвикано от бактерия в червата ( не било нетипично)...Другия вариант е настинка или реакция на организма след ваксина Thinking

Последна редакция: ср, 26 мар 2008, 10:45 от Azade

# 8
  • София
  • Мнения: 1 522
Много ви благодаря! Успокоихте ме! Днес набяд сме на консултация и ще чуя и педито!


# 9
  • Мнения: 8 999
За такива проблеми, бих се обърнала за съвет и мнение единствено към педиатъра.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 522
Педиатърката каза, че всичко е нормално. Това го пиша и за успокоение и на други мами, които евентуално нещо такова ги притеснява.


# 11
  • Мнения: 11
andjelina27 това от самосебе си ли ще мине? Защото и ние сме така след като беба пи един антибиотик!

Общи условия

Активация на акаунт