Вместо прходилка

  • 1 445
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 92
Да вярно, че проходилките се обръщат, но не всички.Нашата проходилка в началото беше на Бертони и София наистина се обърна веднъж с нея.След това, обаче, купихма на Джордани, която не беше в долната си част кръгла, а правоъгълна и по-тежка от Бертони и повече не се е обръщала. Все пак е важно и каква марка ще избереш.

# 16
  • Мнения: 847
Аз имах проходилка ,но не съм я ползвала.
Моят син проходи с уолкър ,но дървен- дръжката е съобразена с висо4ината на детето...и да си призная той и досега оби4а да го тика...Синът ми не лазил- запо4на да се задържа стабилно към 11-12 месец и директно проходи ...преди това , се държеше за мебели или каквото намери...а за проходилката ,да тя е от помощ на майката ,но не и на детето и от медициска гледна то4ка е вредна...така ,4е 35лв , са излишни според мен за нея и по добре един такъв уолкър...жалко ,4е в Бг-я само 4иполино са направили дървен ...или поне аз тях видях,и модела не е толкова сполу4лив...но става.. Peace

# 17
  • Мнения: 7 605
Има и коли zа бутане, които могат и да се карат после. Има много алтернативи zа проходилките  Peace

# 18
  • Мнения: 197
Ще купуваме проходилка и видях че има играчка за прохождане от този тип

http://smehurko.com/catalog/product_info.php?cPath=35_71&products_id=481
Някой ползвал ли е подобно нещо и дали ще върши работа като проходилка. Вижда ми се интересно, но търся мнение от по-опитните майки, тъй като не мога да преценя дали да си взема обикновена проходилка или такава играчка. Освен това в къщи е тясно и ми се струва че ще заема по- малко място.
Ползвам същото само,че на fisher-praise,доволна съм.Взех и колело за прохождане пак на същата фирма.Има ги в JUMBO и са по 60лв.

# 19
  • Мнения: 4 784
Това според мен е за малко по-стабилни, вече проходили деца. Имаме го същото и казано честно не сме го използвали кой знае колко ефективно. Уолкър-а не може според мен да замени проходилката, ако смятате да ползвате такава..

Общи условия

Активация на акаунт