Тук сме се събрали бърборани, за СЕПТЕМВРИ бъдещите мами!

  • 15 644
  • 296
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 123
Привет в новата ни темичка - асе благодаря, за което   bouquet
Да ви кажа за хемоглубина - започвам малтофер фол.
За антибиотиците - Марина, Луси, при вас поне са предписани от доктор в момент, в който се знае за бременността. Аз пих антибиотик още в самото начало /да речем втората седмица след оплождането/, та ако някой ще притреперва - това съм аз  Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 21
Здравейте в един по-слънчев ден   bouquet Hug
Асе, благодарско за новата тема
и добре дошли на всички нови мами  smile3525

ще взема да чета и аз повече за ЕБХ, нещо явно съм поизтървала. Ако това означава пелени - все пак ми звучи много трудно. например как се перат и как майките успяват да се справят с всичко?

и искам да ви споделя, че днес на ултразвуковия преглед за БХС нашето бебенце така си беше вирнало крачетата, че според докторката е голяяяяяма вероятността да е МОМИЧЕНЦЕ  stork-girl
така се зарадвах и таткото и той каза, че е супер щастлив Simple Smile

трябва да призная, че винаги тайно съм се надявала първото ми детенце да е момче, защото съм кака и винаги съм искала батко, но /дано не ви прозвуча като луда/ декември, когато си мислех, че може би съм забременяла си мислех, че ще имаме момиченце. и все пак си казвах..абе може пък само да си въобразявам и живот и здраве да си имаме батко
 но сега съм много доволнаааа, само да ми е живо и здравичко

мнооого ви гушкам всички  bouquet

# 17
  • Мнения: 0
Мерлинката, - и за обожавам плуването. Като се оправя на всяка цена ще хода.
Срещу новот ми жилище се намира JK fitness и там има супер басей, само дето е малък, но ще го преживея някак си.  Hug ако ти е удобно може да ходим заедно.
Мисля да рискувам там ми се вижда чистичко. Иначе най- обичам  да плувам в Спартак въпреки отвратителната база, защото има огромен басейн и дълбок - ухаааааааааа, мечти Joy
Iriniii, миличка недей да се тревожиш. Тогава бяха празници и ако не антибиотик, то толкова уискита изпих зокато разбера, че съм бременна, за което разбира се въобще не подозирах, че са се равнили на няколко антибиотика. Тогава щом бебето е оцеляло не би трябвало да има проблем за в бъдеще. Все пак за твое спокойствие сподели с лекаря, за да те наблюдава по-внимателно. Че тези лекари понякога така карат през просото, че ме дразнят мнооого smile3513

# 18
  • Мнения: 363

и искам да ви споделя, че днес на ултразвуковия преглед за БХС нашето бебенце така си беше вирнало крачетата, че според докторката е голяяяяяма вероятността да е МОМИЧЕНЦЕ  stork-girl
така се зарадвах и таткото и той каза, че е супер щастлив Simple Smile


в събота и мойто чудовище си беше вирнало краката  Joy
и д-рката нищо стърчащо не видя и много се радвам  Crazy Crazy Crazy
защото и аз искам мома Ева да гушкам наесен

Последна редакция: ср, 26 мар 2008, 12:03 от софи1914

# 19
  • Мнения: 0
Mari_p, страшно се радвам за теб  smile3525
На какъв ехограф те гледаха - стандартен или по-специален - триизмерен например?
Аз съм в същия период като теб, значи би трябвало да се вижда и мойто сладурче, стига да е в подходяща поза разбира се. Hug

# 20
  • Мнения: 125
И аз искам момааааааа - Мая ще е мойта!
Ама някак си все едно си знам, че ще е момче....

# 21
  • София
  • Мнения: 7 673
Аз пих антибиотик още в самото начало /да речем втората седмица след оплождането/, та ако някой ще притреперва - това съм аз  Rolling Eyes
И аз така Sad Praynig

# 22
  • Мнения: 53
И на мен доктора ми каза че по-скоро ще е момиче, но и че все пак още е рано и може да му порасне нещо  Laughing
Смятате ли че е добре да се ходи на триизмерен видеозон или не е необходимо?

# 23
  • Мнения: 0
Ей страшни сте! Всички искате девойки. Аз съм чувала, че мъжките се гледат по-трудно ама и от мъже има нужда на тоя на свят Hug
На мен ми е все тая с пола, но искам да знам, защото ако е момиченце вече сме измислил името. Но ако е мъж .....охоооо голям спор ще падне за името.  Заинатила съм се и туй то. Crossing Arms
Бръмбъзък, и аз така си мисля, че мойно е мъжко. Незнам защо просто така си мисля, но докато не го видя наяве не вярвам само на усещането. Grinning

# 24
Как ми се иска и на мен да е мома,но...........все пак нищо не се знае ,след 3 седмици ще знам със сигурност.Намерих няколко сайта с дрехи за бременни и има доста добри идейки за тези който са решили да си шият дрехите,че като гледам какъв избор има по магазините,много са назад нещо нашите производители .

http://www.apeainthepod.com/MasterCategory.asp?MID=4
http://www.maternity-clothing-fashions.com/store/storefront.asp
http://www.mimimaternity.com/home.asp
http://www.motherhood.com/motherhoodsearch.asp?SH=A%3dmotherhood … tercategory_Id=10
http://www.swells.co.uk/lingerie.php
http://www.sweet-belly.de/umstandsmode-by-look/fashion-style/
http://www.keng.ru/catalog/list.php?PAGEN_1=5&SID=11#nav_start

# 25
  • Мнения: 7
Лусисити, готска идея да одим заедно. Аз също прееееедпочитам големите басейни, ама.... Ти къде живееш? Аз съм в Яворов и мъж ми казва, че в Дианабад било чисто.  Thinking

# 26
  • Мнения: 21
Lucicity, на нормален ехограф ме гледаха. Не съм ходила на 3Д-та. Смятам да си го видя и така след 20 седмица, докторката каза, че това ще прилича и повече на бебенцето и ще е по-красивичко Simple Smile

# 27
  • Мнения: 363
пожелавам на всички ви да са живи и здрави и ако имате претенции относно пола, да е такъв, какъвто го искате!!!
аз име съм измислила и за момък - Илиян. но усещането ми е за мома  Grinning

Lucicity, права си, че и от мъже има нужда, но много ми се ще да даря света с мома Wink


sladka zagadka, ужасни са дрехите за бременни! ние хващаме лятото с големите кореми! а и сега на мода са роклите с висока талия, което е перфектно! намираме си и панталони с ниски талии, чиито копчета и ципове са отстрани или отпред и които не ни стягат или пък панталони от по-еластични материи и сме красиви всеки ден!!!
аз и сега се чувствам като разплут туфлек, щото раста настрани на ханша, остава и тия гадни дрехи да навлека, та хептен да се депресирам!!!

# 28
  • Мнения: 0
Merlinka, аз живея в Манастирски ливади - запад, което се намира до Борово.
За Дианабад само съм чувала от баща ми , че е студено. Незнам дали още е така Sad
Но ако не е бих пробвала и там, защото работя на Плиска. Само да се стопли, че това време ще ме довърщи- ту жега, ту студ и само сополи хвърлям напоследък  Laughing.
Mari_p, може би си права че три измерния не е за сега. Аз просто се чудех на тоя етап дали стандартния ехограф е достатъчно ясен, за да се види пола на дребосъка.
Значи ще ги накарам и мойте да ме видят като се наканя да отида в Шейново.
Софи, ех тези момииии. Първо ли ти е? Ако да, не бой се каквото и да е ще има и "второ издание" за мома - стига да искате разбира се Hug Аз сега нямам претенции, защото ми е първо. Но за второт живот и здраве нява да е така Laughing Нали съм човек на разнообразието, все ще ми се иска да е различно от първото.
Някой от вас беше пуснал инфо за девите - малейййй, незнам как ще се погодим. Аз съм съвсем различна....от девите

# 29
  • Мнения: 3 926
Луси, то верно като си зачета постовете звуча все едно в пещера живея Wink ама все пак компютър имам... Мисълта ми е, че тя пералнята пере. Ти само простираш Wink А идеята на ЕБХ е, че пелените не се мокрят никак често. На моите кумци щерката на 3 месеца нямаше мокро дупе нощем.
Пък Шейли беше пуснала едни работи дето хич не приличат на безопасни игли Wink Ама пак казвам - това е моята теза, защото си патих от памперси. Повече не ми се занимава със спарени дупета и подсечено до кръв... Това не значи, че няма да купувам пампи, но просто отказвам да им спонсорирам индустрията Crossing Arms
За себе си знам - това бебе, да ми е живо и здраво, ще го къпя най-много 2 пъти на седмица, ще го гледам с памучни пелени и основно в слинг. И ще го кърмя колкото си иска на денонощие. Просто повече не ми се занимава с кремове, козметики и тем подобни - със сапуни, без сапуни... омазняващи, хидратиращи.. писнало ми е Crossing Arms
Сияната нито веднъж не е мазана със слънцезащитен крем. Ходи на плаж от едномесечна. Водя я от 8 до 10.30, дори тогава вече сме на път за хотела или къщи. После след 16 часа. Бяла е като пухче, но не ми е изгаряла.
Пак казвам - уважавам цивилизацията и достиженията й. Правя го за себе си и собственото си спокойсвие. Мъжът ми е екологът у дома и той се чувства добре, че сме решили да замърсяваме по-малко с това бебе Wink Аз просто съм мързелива Laughing

Общи условия

Активация на акаунт