Иван Ангелов - Най-големият!

  • 25 331
  • 607
  •   1
Отговори
# 15
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 833
Трябва да участва в По-по -най...на един акъл ще е с участниците и взаимно ще обменят сценичен опит  Mr. Green


Joy Joy, мъничък е още за голямата сцена hahaha

# 16
  • Мнения: 46


Не е оригинален, а отегчителен, жалък и досаден.



Айде да тръгнем наобратно - кой е оригиналния и Неотегчителния в МА?

# 17
  • Мнения: 794
Защо? Нали темата е конкретно за Иван ?  Simple Smile

# 18
  • Мнения: 3 405
Защо така отцепихте човека? Ще видите вие като стане Мюзик Айдъл  Sunglasses

# 19
  • Мнения: 4 380
Аз пак искам да кажа нещо, което споделих вчера. На последния концерт Шанел пя из-клю-чи-телно фалшиво, а това не се спомена изобщо. Същата вечер Фънки каза на Иван, че бил фалшив в Жиголо. Доколкото видях, той присъстваше и на изпълнението на Шанел...Нека, като ще е гарга- да е рошава. Когато трябва да критикуват някого - да го правят безпристрастно- но да няма отношението на дружинната ръководителка, която си работи по мнение и толкоз! Шанел е послушна, няма да я стресираме, ама Иванчо, миличкия да си плаща за поведението- ще го тъпчем!

В изпълнението на Иван нямаше грам фалшиво пеене. Никой не го чу, нито от журито, нито от публиката. Само Фънки го чу. За каква Шанел може да става на въпрос? Не е ли ясно, че дебелия търси под вола теле за да си засити чувството за мъст? Пък нали все пак трябва да се критикува, да са недоволни от нещо като са решили че за нищо на света няма да допуснат Иван да стане новия мюзик айдъл. Както разбрах това са точни думи на Люси от участие в "Тази сутрин".

# 20
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Защо така отцепихте човека? Ще видите вие като стане Мюзик Айдъл  Sunglasses

Е, как защо?! - Защото е Най-големият!  Wink и си заслужи самостоятелна тема! Няма да е наред с дроба, я!  Joy

# 21
  • Мнения: 46
Защо? Нали темата е конкретно за Иван ?  Simple Smile

Ами, например за да се аргументираш!

# 22
  • Мнения: 794
AGrudova аз изложих моята теза в началото  Simple Smile


За този формат Иван не ми пасва изобщо.
Може би ще пожъне огромни успехи в "Комиците" или в някакво подобно шоу.
Просто с това преекспониране на неговото "аз",
определено не може да ме впечатли.
Дори и да умее да пее правилно, не желая да го слушам.

Просто е - не ме забавлява.



# 23
  • Мнения: 4 380
AGrudova аз изложих моята теза в началото  Simple Smile


За този формат Иван не ми пасва изобщо.
Може би ще пожъне огромни успехи в "Комиците" или в някакво подобно шоу.
Просто с това преекспониране на неговото "аз",
определено не може да ме впечатли.
Дори и да умее да пее правилно, не желая да го слушам.

Просто е - не ме забавлява.

Това че ТИ не желаеш да го слушаш, си е твой проблем и не значи че не е за този формат. Точно обратното. Ако има някой който да е НАЙ- за този формат, това е Иван. Защото точно това е поведение на поп-звезда.

Колкото до твоето "не желая", не съм сигурна...Този който не желае, не ходи по форумски теми да го обсъжда... Joy

# 24
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Не винаги успявам да следя предаването с АйдЪлите ама останах с впечатление че ЛюситУ има слабост/симпатия към Иван Ангелов - Най-големият!  Crazy Само на мен ли ни се е сторило или  newsm78

# 25
  • Мнения: 46
AGrudova аз изложих моята теза в началото  Simple Smile


За този формат Иван не ми пасва изобщо.
Може би ще пожъне огромни успехи в "Комиците" или в някакво подобно шоу.
Просто с това преекспониране на неговото "аз",
определено не може да ме впечатли.
Дори и да умее да пее правилно, не желая да го слушам.

Просто е - не ме забавлява.


Уважавам мнението ти! Наистина не се заяждам и искам да разбера, кое точно ви харесва! Мен пък въпреки, че ми харесва да слушам някой от другите изпълнители-те пък не ме забавляват!
Нормално е, че сме различни и ни харесват различни неща!
То ако всички пееха и се държаха (имам предвид на сцената) по един начин, как точно щяха да са индивидуални личности!

# 26
  • Мнения: 230
Иван върши голяма услуга на продуцентите. Интригата в наши дни продава. Трябва да му пуснат някакъв процент от спечеленото накрая. Той е скандален и необуздан - това привлича публика и разгорещява страстите. Самото разделяне на 2 лагера е от голямо значение за печалбите. Златно теле си им е той и си го използват максимално.

Жалко, че прецаква себе си в известна степен, но в крайна сметка не е умрял човек. Прецаква своя си живот, ако изобщо можем да разглеждаме нещата по този начин. Може би, да е Мюзик Айдъл не е най припадъчно великата мечта на живота му. Във всеки случай, ако Иван изгуби, губи само това- да не бъде обявен на еди-коя-си дата за еди-какъв си на България. Голям праз!

# 27
  • Мнения: 794
AGrudova благодаря ти, че разбра за какво иде реч.

# 28
  • Мнения: 4 380
Иван върши голяма услуга на продуцентите. Интригата в наши дни продава. Трябва да му пуснат някакъв процент от спечеленото накрая. Той е скандален и необуздан - това привлича публика и разгорещява страстите. Самото разделяне на 2 лагера е от голямо значение за печалбите. Златно теле си им е той и си го използват максимално.

Жалко, че прецаква себе си в известна степен, но в крайна сметка не е умрял човек. Прецаква своя си живот, ако изобщо можем да разглеждаме нещата по този начин. Може би, да е Мюзик Айдъл не е най припадъчно великата мечта на живота му. Във всеки случай, ако Иван изгуби, губи само това- да не бъде обявен на еди-коя-си дата за еди-какъв си на България. Голям праз!

Нещо не разбрахме с какво прецаква себе си... Joy С това че го обикна половин България? С това че гарантирано е новият мюзик айдъл? Или с това че стана звезда още от първите няколко появявания в ефир и директно е готов за музикална кариера и собствени дискове, които ще бият всички рекорди по продажба. Mr. Green

Някои хора изобщо не мислят като говорят.

# 29
  • Мнения: 230
Иван върши голяма услуга на продуцентите. Интригата в наши дни продава. Трябва да му пуснат някакъв процент от спечеленото накрая. Той е скандален и необуздан - това привлича публика и разгорещява страстите. Самото разделяне на 2 лагера е от голямо значение за печалбите. Златно теле си им е той и си го използват максимално.

Жалко, че прецаква себе си в известна степен, но в крайна сметка не е умрял човек. Прецаква своя си живот, ако изобщо можем да разглеждаме нещата по този начин. Може би, да е Мюзик Айдъл не е най припадъчно великата мечта на живота му. Във всеки случай, ако Иван изгуби, губи само това- да не бъде обявен на еди-коя-си дата за еди-какъв си на България. Голям праз!

Нещо не разбрахме с какво прецаква себе си... Joy С това че го обикна половин България? С това че гарантирано е новият мюзик айдъл? Или с това че стана звезда още от първите няколко появявания в ефир и директно е готов за музикална кариера и собствени дискове, които ще бият всички рекорди по продажба. Mr. Green

Някои хора изобщо не мислят като говорят.

Мнението ми за Иван съвпада напълно с твоето и съм го изразила много ясно, стига човек да иска да схване цялостното послание в изказването и да не се хваща за 1 дума...  Разликата е , че мога, но не бих използвала за случая следния стил: "Някои хора не разбират, какво четат"

Общи условия

Активация на акаунт