Не чуват тоновете на бебето

  • 9 915
  • 56
  •   1
Отговори
  • Мнения: 34
Здравейте, нова съм във форума. Днес ходих на лекар, защото се опллаших от леко кафеникавото течение, което ми се появи. Трима лекари ме гледаха и казават, че не виждат сърдечна дейност на бебето. Не им вярвам, не знам защо. Мисля да изчакам още, защото то е още много мънично. Може да са сгрешили. Ако някой е имал същия проблем нека да сподели с мен. Благодаря ви в аванс.

Последна редакция: ср, 26 мар 2008, 21:16 от Reza

# 1
  • Мнения: 400
В коя седмица си???

# 2
  • София
  • Мнения: 4 585
Посети и друг лекар. Дано всичко е наред. Praynig

# 3
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Praynig Praynig Praynig

# 4
  • Мнения: 9 973
от всичко разбрах,че си в ранни седмици.изчакай още малко.скоро едно момиче от форума имаше такъв проблем и се оказа лекарска грешка.дано и при теб е така Hug

# 5
  • Мнения: 386
 Praynigдано да грешат Praynig
Ако е спряло кафеникавото течение, изчакай ден-два и отиди при друг лекар.

# 6
  • Мнения: 1 273



Отиди за второ мнение. Дано е грешка Praynig

# 7
  • Мнения: 1 008
Аз имах подобен проблем.  Първата ми лекарка, когато съм била в 4 г.с., казваше, че съм в 8.
Получих кафеникаво зацапване и отидох в частния кабинет на едно "светило" от Тина Киркова и той каза "Ама то не се чува сърдечна дейност, май не е живо. Ако искаш да се разберем за понеделник да го махаме." Shocked
Отидох на трети лекар, който ме посъветва да изчакам 10-12 дни, защото може да има разминаване с гестационите седмици и за това да не се чува сърдечна дейност. Така направих и си износих едно здраво бебе докрай.
П.С. Промени заглавието на темата, помислих,че си в голям месец и не чуват тоновете на бебето, което вече си е много опасно.

# 8
  • Мнения: 521
И аз смятам че трябва да потърсиш второ мнение лекарски грешки стават постоянно!
Желая ти успех дано всичко е наред!

# 9
  • Мнения: 172
Задължително потърси и второ мнение.Желая ти успех!

# 10
  • Мнения: 523
Изчакай , рано е да се притесняваш за подобни проблеми . А и отиди при друг лекар .

# 11
И аз бих те посъветвала да изчакаш малко и задължително да потърсиш и др мнение!Пожелавам ти успех Hug

# 12
  • Мнения: 6 274
от всичко разбрах,че си в ранни седмици.изчакай още малко.скоро едно момиче от форума имаше такъв проблем и се оказа лекарска грешка.дано и при теб е така Hug
Такива грешки , за съжаление се случват често . Най - добре отиди при друг лекар .  Peace

# 13
  • Мнения: 4 335
Потьрси и друго мнение.Дано да е някаква грешка Praynig

# 14
  • Мнения: 1 745
Аз имах подобен проблем.  Първата ми лекарка, когато съм била в 4 г.с., казваше, че съм в 8.
Получих кафеникаво зацапване и отидох в частния кабинет на едно "светило" от Тина Киркова и той каза "Ама то не се чува сърдечна дейност, май не е живо. Ако искаш да се разберем за понеделник да го махаме." Shocked
Отидох на трети лекар, който ме посъветва да изчакам 10-12 дни, защото може да има разминаване с гестационите седмици и за това да не се чува сърдечна дейност. Така направих и си износих едно здраво бебе докрай.

Аз също,но "светилото" беше от МД!  #2gunfire Съсипаха ми живота тия доктори... ooooh!
И аз те съветвам да изчакаш и да отидеш при колко се може повече лекари.  Peace НЕ се доверявай!Аз ако го бях направила нямаше да го има това слънце в подписа ми...  #2gunfire Стискам палци всичко да се нареди!  Praynig
Успех!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт