Какъв тониращ крем за лице?

  • 16 511
  • 87
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 24
Предполагам да..Мн. съм заблудена.От два дни чета темата и не виждам, че говорите за тониращ, а не тонизиращ крем  Banghead  Че и дадох своето "компетентно" мнение  Embarassed

# 46
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Понеже хич ме няма в кремовете, срам не срам, ще попитам. Какво е тониращ крем, крем + ФДТ + SPF ли?  Embarassed


Тониращият крем е крем с лек цвят, не е с покривност на фон дьо тен. И може да няма фактор.


Era, от SVR има ли с по-малък фактор?  А твоята кожа каква е, суха, нормална...?

# 47
  • Мнения: 2 211
Понеже хич ме няма в кремовете, срам не срам, ще попитам. Какво е тониращ крем, крем + ФДТ + SPF ли?  Embarassed


Тониращият крем е крем с лек цвят, не е с покривност на фон дьо тен. И може да няма фактор.


Era, от SVR има ли с по-малък фактор?  А твоята кожа каква е, суха, нормална...?

Благодаря, че просвети невежите, като мен. Заинтригувахте ме, може и аз да си купя. Ще следя темата, за да се информирам.

# 48
  • Мнения: 33
Era, от SVR има ли с по-малък фактор?  А твоята кожа каква е, суха, нормална...?

Няма с по-нисък фактор. Моята кожа по принцип е нормална и за зимата този крем не ми беше достатъчен, ползвах го върху друг. Въпреки високия фактор кремът изобщо не е мазен сигурно, защото не съдържа химични филтри.

Последна редакция: нд, 30 мар 2008, 12:29 от Era

# 49
  • Мнения: 21
Момичета, кой от всичките, които обсъждаме тук, освен на Лореал, има фактор? На LED има ли?
На  LED кремчето което е тонирано е без фактор , но е антибактериален (за мазна и склонна към акне кожа) . LED имат други кремове с фактор , но не са тонирани.
 На Биодерма  имат тониран  с фактор 50+ , в 2 тона е.Аз съм много доволна от тях : по-светлия използвах зимата , а по-тъмния - лятото.  Медицинска козметика са и са с добра покривност.

# 50
  • София
  • Мнения: 4 749
Сетих се, че Авен имат кремообразна пудра с висок фактор 50 +. Най-лесно се избира тонирано кремче като отидеш в една добре заредена козметична аптека и ти покажат всички. Peace


някаква статия за тоналните кремове :
http://www.fema-bg.com/index.php?m=1256&lang=1

# 51
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Era,   bouquet

stefiela, този на Bioderma с фактор 50 матира ли кожата?

# 52
  • Мнения: 2 211
50 SPF не е ли твърде висок за лицето?

# 53
  • София
  • Мнения: 4 749
Напротив, точно лицето има по-голяма нужда от висок фактор.

# 54
  • Мнения: 2 211
Напротив, точно лицето има по-голяма нужда от висок фактор.

Благодаря   bouquet Тогава ще го пробвам това SVR  Peace

# 55
  • София
  • Мнения: 4 749
Tety, от такъв висок фактор обаче има смисъл само ако прекарваш почти целия ден навън. Ако си например на закрито и излизаш за по 1 час няма нжда, има и с по-нисък. Peace

# 56
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Tety, от такъв висок фактор обаче има смисъл само ако прекарваш почти целия ден навън. Ако си например на закрито и излизаш за по 1 час няма нжда, има и с по-нисък. Peace


Да, и аз така мисля!  Peace
Затова търся тониращ, с по-нисък фактор и матиращ. Моята задачка май е сложна  Laughing

# 57
  • София
  • Мнения: 4 749
Хехе, да. Хем матиращ, хем с фактор е сложно. Моят е такъв, но без фактор. Simple Smile

# 58
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Хехе, да. Хем матиращ, хем с фактор е сложно. Моят е такъв, но без фактор. Simple Smile


Мда, сложно е. Може би ще се спра на Клиник в крайна сметка.
А твоят го пробвах, хубав е, но ме спира само това, че е без фактор.

# 59
  • Мнения: 2 211
Tety, от такъв висок фактор обаче има смисъл само ако прекарваш почти целия ден навън. Ако си например на закрито и излизаш за по 1 час няма нжда, има и с по-нисък. Peace

Имам слънчева алергия и прекарвам доста навън, така че е ОК.

Общи условия

Активация на акаунт