Какъв тониращ крем за лице?

  • 16 502
  • 87
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 631
С моята приятелка "Търсачката" прегледахме за тониращ крем във форума, но темите са стари, затова пускам нова тема...  newsm56

Скоро ще ми свърши кремчето на Виши и този път може би искам да си закупя тониращ крем. Не ползвам фон дьо тен, само пудра.
Хал хабер си нямам от тониращи кремове!!! Пробвала съм само на LED, защото една приятелка го има. 2 дни се мазах с него, но ми се стори сухичък  Thinking Не се е ронел, но трудно ми се разнасяше и кожата ми не се чувстваше комфортно с него.  Rolling Eyes

Кожата ми е нормална към смесен тип, нямам акне. Искам крем. Лек крем. Тониращ. До 30 кинта  Crazy

Събирам всякакво инфо и предишен опит!  Hug

# 1
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Хмм, ами в поредното женско списание вчера четох за нов тониращ крем за лице на Лореал, едва ли ще е много скъп. Не съм го ползвала обаче и не мога да дам отзиви.

# 2
  • Мнения: 2 631
Хмм, ами в поредното женско списание вчера четох за нов тониращ крем за лице на Лореал, едва ли ще е много скъп. Не съм го ползвала обаче и не мога да дам отзиви.

Lu-lq, благодаря ти все пак!
Сигурна бях, че ще пишеш в темичката  Wink   bouquet
Ще погледна в нета дали ще го намеря.. Случайно някакво наименование да помниш?  newsm78

# 3
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Ох, пуста къса памет ама не се сещам  newsm78
Рекламата е в новия Cosmopolitan, ако ти трябва много довечера ще погледна точно как се казва и ще пиша. Помня само, че се предлага в 2 разновидности - за по-светла и по-тъмна кожа.

Ама аз на тия продукти като цяло много доверие им нямам, все имам чувството, че ще изцапам всичко около себе си и няма да има ефект  Laughing

# 4
  • София
  • Мнения: 4 743
Aз изпозлвам на Bioderma- Себиум. Доволна съм, за мазна и смесена кожа е. Аз съм с по-суха кожа, но въпреки всичко се чувствам добре с него, а кремове за суха кожа не мога да ползвам,защото ми излизат пъпки от тях или правя някакви алергии.. Close
Не е скъп, 18-19 лева. Няма фактор обаче. Биодерма имат и с фактор тонирани.

не ми се ровеше да търся абсолютно същата снимка, но моето кремче изглежда по същия начин, на кутийката му има отбелязана и точка, че е тониран крем.
http://www.santeshop.fr/images/photos/g/7367034.jpg


Това на Лореал го гледах и аз в списание, пише че е хидратиращ флуид за постепенно потъмняване с малко количество авто-бронзант вътре.

# 5
  • София
  • Мнения: 9 455
Точно вчера гледах в Бонжура, този тониращ крем на Лореал.
3 вида са. За светла, за тъмна кожа и за всички типове кожа, като последният е с 15 ф-р.
Цената му беше около 19,80-20лв. Peace

# 6
  • Мнения: 2 631
Точно вчера гледах в Бонжура, този тониращ крем на Лореал.
3 вида са. За светла, за тъмна кожа и за всички типове кожа, като последният е с 15 ф-р.
Цената му беше около 19,80-20лв. Peace

Ейй, kopche!  Hug Благодаря за информацията! Той доста евтин...  Grinning
Сега остава и някой да го е ползал и да споедли отзиви!  Wink

# 7
  • София
  • Мнения: 194
Аз ползвам тониращ крем SPF 20  на Mary Kay
http://www.marykay.com/skincare/moisturization/marykaytintedmois … pf20/default.aspx
има го в 4 нюанса - аз ползвам Беж 1 - грамажа е 40мл - цената е 23 лева

ползвам го основно през зимата, защото е подходящ за по суха кожа.

# 8
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Малко офф топик: както е писала по-горе illy козметиката на Bioderma, наистина е много добра и аз ползвам техни неща. Ако имат тониращ крем сигурно ще е добър.  Peace

# 9
  • Мнения: 2 631
illy,
мисля, че ще се въздържа от Биодерм, защото ако не се лъжа, в темата за проверка на козметиката биодерма беше с доста химия наблъскана  Embarassed

# 10
  • Мнения: 1 952
Биодерма е медицинска козметика все пак.

# 11
  • София
  • Мнения: 4 743
Да, и аз го прочетох, но определено бих г предпочела пред Лореал  Rolling Eyes

# 12
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Да, Биодерма е специализирана медицинска козметика, на мен ми я препоръча козметичката ми и съм доволна.  Peace

# 13
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
И специално за kafe, тониращият крем на Лореал се казва: L`oreal Nutri Summer Face.

Ето и изображение:

 Hug

# 14
  • Мнения: 2 631
Разбира се, че и аз предпочитам медицинската козметика пред големите козметични фирми... На Биодерм още нищо не съм ползвала...  Rolling Eyes
Факт е, че съм много доволна от хидратиращото кремче на Виши, което довършвам в момента (олиго 25). Лека консистенция и перфектно меко попиване  Heart Eyes Ехх, ако го имаха и тониращ  Twisted Evil

А друг факт при мен е, че в момента ползвам тоалетно мляко за почистване на грим на Л'Ореал и изобщо не съм доволна...  Rolling Eyes  Blush

Общи условия

Активация на акаунт