Българският език да не е задължителен, предлага закон

  • 15 853
  • 301
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 474
Айде стига бе, ми дайте и да историята да си плюем, да навличаме потурите и напред ......
Това не трябва да бъде  допуснато при никакви обстоятелства....

Ако са решили,ще го въведат и няма и да разберем даже ooooh!

Ако го направят ще има доста безредици из страната....аз не познавам българин който би бил ЗА!!

# 31
  • Мнения: 3 405
Да бе, знаеш ли кога ще навлека шалвари?! Никога!  Laughing

# 32
  • Мнения: 4 585

Що бе, те по едно време бяха на мода, даже дънкени шалварки имаше, може пак.
Истина е това, преди 3 дни го чух по хоризонт.

# 33
  • Мнения: 474

Що бе, те по едно време бяха на мода, даже дънкени шалварки имаше, може пак.
Истина е това, преди 3 дни го чух по хоризонт.
Абе аз и тази мода не я разбирам, ама това е друга тема.....та по въпроса ние какво може да направим....подписка или нещо такова  newsm78

# 34
  • Варна
  • Мнения: 2 268
По повод на това дали е отразено в медиите.... Имам спомен за доловен репортаж по Канал 1... Учителки споделят как ще останат без работа и ще се окаже, че е нямало никакъв смисъл да учат българска филология и неща от сорта. Сега като прочетох темата си спомних за това и ми се навързаха нещата.

# 35
  • Мнения: 3 405
Никаква мода не може да ме накара да сложа шалвари. Живяла съм в район със смесено население. Толерантна съм, нека който иска да се обуе с такива гащи, аз няма.   Grinning
Но да не се отклонявам от темата.

# 36
  • Мнения: 822
.....та по въпроса ние какво може да направим....подписка или нещо такова  newsm78
Стягаш куфарите като при война и при първия вой на сирените бягаш към бомбоубежището...

# 37
  • Мнения: 474
.....та по въпроса ние какво може да направим....подписка или нещо такова  newsm78
Стягаш куфарите като при война и при първия вой на сирените бягаш към бомбоубежището...
Е добре де, нали трябва да се реагира  по някакъв начин, все пак...... след някоя година що не вземат да направят турски или цигански официален език на страната.... така и така има новини на турски...../оф, отплеснах се нещо/

# 38
  • Мнения: 4 841
аз не познавам българин който би бил ЗА!!

Въпросът не е колко българи ще са ПРОТИВ (защото аз също не познавам такива, които да са ЗА), а колко от тях ще направят РЕАЛНО нещо по въпроса, колко ще си пуснат по един ден неплатен отпуск, за да излязат на улицата в защита на българщината?
Според мен въпросът не е в липсата на позиция, а в неумението (или нежеланието, или апатията, или и аз не знам какво) да се ЗАЩИТИ тази позиция, да се ОТСТОИ...

# 39
  • Мнения: 4 585
Академиците - някой може ли да се свърже с тях - да напишат една хубва петиция
ние ще я опраскаме. Но трябва да изпреварим събитията в парламента.

# 40
  • Мнения: 2 716
А ние тук ще комуникираме с емотикони  Mr. Green Crazy Laughing Sunglasses
И гадната тема с правописните грешки ще иде в архива  Naughty

# 41
  • Мнения: 4 585
Министерството на образованието воглаве с малоумния министър решиха,
че доброто владеене на български език не е задължително за средно образование.
Това, българският език и граматика са трудна работа, не е за всеки.
От тук нататък, за да правиме забележка на някого за нескопосния му правопис,
трябва първо да го питаме дали има вишу. Ако няма, да не му връзваме кусур.
Очаквам утре вдругиден МО да се светне, че и математиката е трудна работа.
На 24 съм го чул по Хоризонт.

# 42
  • Мнения: 475
Айде стига бе, ми дайте и да историята да си плюем, да навличаме потурите и напред ......
Това не трябва да бъде  допуснато при никакви обстоятелства....

Ако са решили,ще го въведат и няма и да разберем даже ooooh!

Ако го направят ще има доста безредици из страната....аз не познавам българин който би бил ЗА!!
Аз пък се сещам за една особена прослойка в нашето т.нар. общество,на които точно им дреме на гъзовете дали ще се учи български или не #Cussing out

# 43
  • Мнения: 5 370
Когато спорехме до Бога в темата за учителските стачки-аз какво ви казах? Помните ли?
НИКОЙ НЯМА ИНТЕРЕС ОТ ОБРАЗОВАНИ ХОРА В БЪЛГАРИЯ!!! И всичко, което се прави в последните десетилетия, е точно с такава цел-създаване на полуграмотно и лесно манипулируемо стадо(извинявам се за думичката "стадо" на тук пристстващите.)

# 44
  • Мнения: 474
Аз пък се сещам за една особена прослойка в нашето т.нар. общество,на които точно им дреме на гъзовете дали ще се учи български или не #Cussing out
За нещастие прав си..... абе те не са ли гледали ''Време разделно'' бре.... не учат ли история

Общи условия

Активация на акаунт