хайд парк

  • 76 883
  • 1 203
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 722
Я, трибуна!
Много удачно  Peace
Днес нямам муза, та само нравоучително пожелателно ще напиша - Потърсете си чувството за хумор, отупайте го от прахта и го вкарайте в употреба. Не е здравословно да се взимаме толкова насериозно - някой ще вземе да превърти. Всъщност периодично някой го прави  Laughing
На моменти форума е перфектната група за взаимопомощ, на моменти е много як змиярник. Вярно, че в просъскванията се крие доста истина, но както Маг е писал в една друга тема - болката е в повече, а никой не си дава труда да се опита да я лекува. Стига сме си мерили болките и стига сме отхвърляли опитите /та дори и нескопосани/ на хората да ни подадат идея как може би бихме могли да се справим с тях. Защо след всеки добронамерен опит за съвет се среща изречението - Ти не разбираш, ти не можеш да разбереш и т.н. Може и да мога - не ме подценявайте  Peace

# 16
  • Мнения: 224

Защото, когато пише някой, който принципно ни дразни - тогава поста е агресивен и нападателен, а когато пише някой който принципно ни е симпатичен, тогава той "просто изказва мнение"


Ми съвсем в реда на нещата, всички сме различни и всеки вижда нещата от своя си ъгъл. Винаги ще има съгласни и недоволни. Ако всички сме на едно мнение за какво ни е тогава форум???
Друг е въпросът дали имаме елементарно уважение едни към други.
  Peace

# 17
  • Мнения: 286


А адвокатстването в полза на някой, тук във форумите, съм забелязала че носи само допълнителни негативи. Затова, който се чувства нападнат - да си казва и евентуално да се брани
Ама чакайте сега, ако си съгласен с нечие мнение не бива да го пишеш, така ли? Нали сме големи момичета и всеки има право на мнение или бъркам?

# 18
  • Мнения: 286
Че какво толкова му има на поста на Дарена  newsm78
Жената си казва мнението, а тука е форум всеки да си каже. Още повече тази тема е точно затова май или аз не съм разбрала  newsm78

Защото, когато пише някой, който принципно ни дразни - тогава поста е агресивен и нападателен, а когато пише някой който принципно ни е симпатичен, тогава той "просто изказва мнение"

Е, аз пак да си дойда на мойто. Ето тук е мястото на модератора. Той трябва гледайки безпристрастно да оцени кой е агресивен, нападателен, обижда и пр. и да му изтрие постинга!!!
А не ние да преценяваме съобразно личната ни симпатия кой е агресивен, кой нещо друго и така нататък...

# 19
  • Мнения: 2 123
Това се нарича цензура Grinning Казвам го с мир - не искам да се карам с никой  Peace
Модератора също е човек и  неговото менние естествено е субективно относно категориите "обидно" "агресивно" и т.н..
Затова обикновено се трият постове единствено, ако директно в прав текст призовават към насилие, геноцид, расова или етническа омраза и пр. (не съм чела правилата на този форум, говора по принцип)

# 20
  • Мнения: 286
Това се нарича цензура Grinning Казвам го с мир - не искам да се карам с никой  Peace
Модератора също е човек и  неговото менние естествено е субективно относно категориите "обидно" "агресивно" и т.н..
Затова обикновено се трият постове единствено, ако директно в прав текст призовават към насилие, геноцид, расова или етническа омраза и пр. (не съм чела правилата на този форум, говора по принцип)
Сега пък ме изкарахте, че не правя разлика между модераторство и цензура. По-горе цитирах т.2 от Правилата на форума - става дума за "гневни и обидни" постове.
Ето сега пък Вие адвокатствате на модератора. Не се заяждам. Естествено и той е човек, но неговото задължение е да се опита безпристрастно да погледне на мненията.

# 21
  • Мнения: 4 138
aз пък обичам да адвокатсвам., особено ако някой напада много блузък за мен човек. знам какво коства на този човек да чете негаитвни неща за себе си, при условие, че цялото му усилие е насочено да помага, да разбира и да подобрява съдбата на децата.
намирам го са черна несправедливост и се намесвам. до човек е.
Дар е достатъчно порастнала, в някои отношения доста повече от мен, но и тя е човек и изпитва болка, а понякога болката ни прави раними. харесвам я изключително много като личност и човек и и се възхищавам. и тъй като ми е много близка, не искам да я боли. това е. бойно другарче ми е, минали сме през тежки моменти заедно и за мен е нормално да я защитавам. така съм възпитана, да съм до другарите си. друг въпрос е дали го правя по най-подходящ начин, но е спонтанно и ми идва отвътре.........

и за маня ме заболя. тя е въздържан човек и избягва пререкания. но удара беше наистина доста силен. упрека в думите нямаше как да не бъде забелязан. просто се поставих на нейно място и ме заболя. не е хубаво така. нито е градивно. чвек може да си каже кое не одобрява, да обясни, че му е станало криво от нечии думи, но не е добре да напада и да натрива нечии нос, след като познава този човек поне отчасти и той не му е дал повод за подобно отношение.

# 22
  • Мнения: 2 722
Аз обичам да питам, та за това в прав текст ще питам, пък може и някой да ми отговори.
Защо не вземете да похапвате, преди да седнете да пишете във форума - така може би ще спрете да се изяждате една друга! Аман от жени на диети. Сега и цигарите ако откажете, ще спра дори да чета.
/няма да спра, само плаша, белким се върне бон-тон без бонбонения цвят естествено/

# 23
  • Мнения: 1 652
фусии, по повод на това ,което си ми писала ще ти отговоря следното.

Много сме различни с тебе. Но това не пречи, ако имаш ти някакъв проблем с твоето дете или аз с моето да обменим опит. Затова сме тук.

Дано разбираш.

# 24
  • Мнения: 380
Аз обичам да питам, та за това в прав текст ще питам, пък може и някой да ми отговори.
Защо не вземете да похапвате, преди да седнете да пишете във форума - така може би ще спрете да се изяждате една друга! Аман от жени на диети. Сега и цигарите ако откажете, ще спра дори да чета.
/няма да спра, само плаша, белким се върне бон-тон без бонбонения цвят естествено/

За тези, които спазват сериозни диети и искат да чупят сърца и глави лятото искам само да напомня, че честичко секса има същия ефект:)


Така, че хапвайте си тайничко и повече секс!!!

# 25
  • Мнения: 286
Аз обичам да питам, та за това в прав текст ще питам, пък може и някой да ми отговори.
Защо не вземете да похапвате, преди да седнете да пишете във форума - така може би ще спрете да се изяждате една друга! Аман от жени на диети. Сега и цигарите ако откажете, ще спра дори да чета.
/няма да спра, само плаша, белким се върне бон-тон без бонбонения цвят естествено/

За тези, които спазват сериозни диети и искат да чупят сърца и глави лятото искам само да напомня, че честичко секса има същия ефект:)


Така, че хапвайте си тайничко и повече секс!!!

Ето на! Така си и знаех... Откакто Магьосника предложи секс, всички замлъкнаха! Май го приеха като лично предложение, както и аз впрочем...
Магьоснико, пиши ми на лични!!!!!!!!!!!!
...
...
...
...
...
Честит 1-ви април!!!!!!!!!!!

# 26
  • Мнения: 4 138
kikikikikikiki Mr. Green
абе казано е, там е тайната на спокойствието. кво му трябва на човек, хапване, пийване, тез три работи Flutter.

# 27
  • Мнения: 1 843
Ето на! Така си и знаех... Откакто Магьосника предложи секс, всички замлъкнаха!

Да беее! Ми заехме се отговорно със задачата!

Бонита, ай бонита, пиши ми на лични!  4470             (Честит първи април и на теб/вас!) Stuck Out Tongue Winking Eye

# 28
  • Мнения: 380
Ето на! Така си и знаех... Откакто Магьосника предложи секс, всички замлъкнаха!

Да беее! Ми заехме се отговорно със задачата!

Бонита, ай бонита, пиши ми на лични!  4470             (Честит първи април и на теб/вас!) Stuck Out Tongue Winking Eye

Што бря?Тройка ли искаш?Simple Smile От толкоз секс ще взема да стана прозрачен...Simple Smile

# 29
  • Мнения: 286
 
[/quote]

Што бря?Тройка ли искаш?Simple Smile От толкоз секс ще взема да стана прозрачен...Simple Smile
[/quote]
Айде сега да не се ограничаваме в бройката........

Общи условия

Активация на акаунт