хайд парк

  • 76 876
  • 1 203
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 138
Ето на! Така си и знаех... Откакто Магьосника предложи секс, всички замлъкнаха!

Да беее! Ми заехме се отговорно със задачата!

Бонита, ай бонита, пиши ми на лични!  4470             (Честит първи април и на теб/вас!) Stuck Out Tongue Winking Eye

Што бря?Тройка ли искаш?Simple Smile От толкоз секс ще взема да стана прозрачен...Simple Smile

иазиазиаз Mr. Green
ГРУПА, ГРУПА.................

# 31
  • Мнения: 1 152
Ауууу, БИСрамници тЪкивЪ!  Ненаситници! Joy Joy Joy
Възмущавах се, възмущавах се, пък кЪт сЪ замислих-  то нямало лошо бе. Току- виж стане известно из форума какви засукани мераклийки има тук и се поувеличила мъжката популация в наш'те територии  Mr. Green.

Честит ви Първи април  Heart Eyes!

# 32
  • Мнения: 115
 LaughingТук уж щяхме да се караме, пардон, да спорим, а вие го ударихте на любов, че и на секс!!!!  Joy И то ГРУПОВ!!??!! Ами направо МАСОВ!!!! hahaha
Съвсем объркахме темите... ама няма лошо, само повече любов да има!  Heart Eyes Hug Party

ЧЕСТИТ 1-ВИ АПРИЛ И ОТ МЕН!!!  bouquet

# 33
  • Мнения: 2 084
Магьоснико, нещо май се скатаваш - как три? Май сме доста повече, а ти си почти сам.... Mr. Green Търси си подкрепление.

# 34
  • Мнения: 2 722
До Велкден се пости, какво сте се разюздали.  Joy
Като се отвори тема за плюене и спамене - тишинаааааааа  newsm78
А другите теми станаха като стълба на кокошарник.
Срамота  Mr. Green
Хайде плюйте се тук, да е всичко накуп, че по-лесно се следи.
Много съм назверяла тази вечер.
На си ти куклите, дай си ми парцалките, ама аз и Сиси като помолихме в темата за проблемите за идеи и съвети, двама-трима души откликнаха. За останалите това не е поле за изява на остроумието и зъбатието, май  newsm78

Последна редакция: чт, 03 апр 2008, 14:37 от Mama_Galia_66

# 35
  • Мнения: 286
До Велкден се пости, какво сте се разюздали.
Като се отвори тема за плюене и спамене - тишинаааааааа  newsm78
А другите теми станаха като стълба на кокошарник.
Срамота  Mr. Green
Хайде плюйте се тук, да е всичко накуп, че по-лесно се следи.
Много съм назверяла тази вечер.
На си ти куклите, дай си ми парцалките, ама аз и Сиси като помолихме в темата за проблемите за идеи и съвети, двама-трима души откликнаха. За останалите това не е поле за изява на остроумието и зъбатието, май  newsm78
Мама Галя, това си беше първоаприлско!!!!!!!!!!!! Нима не бива поне на този ден да се разреди атмосферата?
А иначе - пу-пу-пу(в смисъл плювам) за всички, които не ми харесват...

# 36
  • Мнения: 4 138
ами темата е за пореден път доказателство, че понякога сме деца..........ето, позволено е, караници-може, даже са желателни. а нямаааааааааааааааа.
нищо де, тя фазата пак ще дойде. но мисля, че  наистина е най-разумно, като имаме да си кажем нещо напреко, да си го казваме тук и да не оакваме останалите теми, които освен за нас, са полезни и за многото хора, които четат тук.
ще си знаем, че когато има да се води някаква полемика и спор, тук е мястото да си кръстосваме вербалните шпаги и боздугани.
така всеки има възможност да се защити, да нападне........просто като стане мазало-бам, линк към тукашната тема........хем имаш последната дума, хем не ти висят навсякъде на....ите гащи Mr. Greenили прашки, кой квото там носи де.

# 37
  • Мнения: 2 722
Мата, чувствам се пренебрегната, гащи, прашки, а за палатки нищо не казваш. Нещо лично ли имаш та ме пропускаш  Wink

Бонита, и аз охулих разюздаността шегаджийски, но на фона на сериозния ми пост в следващите редове, май хумора ми ще остане неразбран. Турих едно смайли, за по-ясно. Здраве да е.
Аз не постя, защото знаете ли колко трудно се поддържа екватора ми  Laughing

# 38
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
леле ква тема
ок затривам си поста
но аз не разбрах вашите майтапи дано вие си ги разбирате

и да ако се намери някой да ме "уважи" нема да е лошо...поне на думи

Последна редакция: пт, 04 апр 2008, 23:49 от catnadeen

# 39
  • Мнения: 1 152
catnadeen  newsm78
ако погледнеш и с малко чувство за хумор, хич няма да е лошо  Wink

# 40
  • Мнения: 4 138
catnadeen  newsm78
ако погледнеш и с малко чувство за хумор, хич няма да е лошо  Wink
да, няма да е зле. че и малко повечко четене в определена тема също няма да е зле. имам предвид, преди да размахаш поучително пръст. че и малко мислене - също.............
баш в тази тема нямаме нужда от арбитър, моля. хай със здраве.

# 41
Е чак сега ми станаха много ясни някои неща...

Cathadeen стана ми ясно защо имаш толкова много постове:) Наскоро четох едно изследване касаещо неизразходваната сексуална енергия:)

Там категорично се казваше, че неизразходваната сексуална енергия се превръща основно в огромно желание за приказване. Т.е. ако чуете някоя съседка да не спира да говори това определено означава, че скоро не са я уважавали...

А като видите някой да пише толкова много постове във форум значи вече и съседките не я слушат:)

Искам да ти кажа, че те разбирам напълно... Наистина е доста гадничко. Но както виждаш тук, щото освен, че се дърляме сме и добри души се опитваме да се "уважаваме". Така, че ако искаш можеш да се наредиш на опашката:) Поне веднъж годишно. Таз година пропусна, но догодина можем да уважим и теб.

Рано или късно кой каквото търси си го намира:) Така, че дерзай. Тази година има и други празници...



# 42
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Дарена  Shocked Shocked Shocked
майко мила!!!  Ама как е възможно такова нещо.

Не знам аз дали и по какво си падам, но съм безкрайно благодарна на мама и баба, които ме възпитаваха да помисля 10 пъти преди да кажа нещо. Възпитаваха ме в уважение към душите на другите. Дарена, твоето отношение, изказ, подход на теб пречи, разбираш ли? Остави останалите. Знам, че изхода е "Ами Фуси, като не ти харесва, не чети и не пиши"

Преди време "лошата" Мираетта беше написала "Възпитанието е юздата, която ни дърпа и пречи на инстинктите ни да ни метнат в пропастта" - помислете върху това, какво ви носи агресията, честно не мога да разбера.

Дар е голямо момиче - може и сама да се защитава, няма нужда да й адвокатствате. Написаното от нея е напълно достатъчно за да се види, че е зрял и стойностен човек

обаче аз четох тези постове
и другите ...
и може ли някой да ми обясни къде е хумора? щото аз не го схванах честно, а авторката на поста я познавам в друга светлина и честно казано ето това ме размаза...
и някои други постове в началото които много се извинявам но не намирам за смешни

# 43
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
а магьосднико ако имаш предложение може и на лс...само да не си толкова стар като в приказката, че тогава ще видим зор
ама като гледам и ти си загор/ла с този дълъг пост та няма да е толкоз трудно

# 44
  • Мнения: 4 138
a земи се сопри, а. на всяка манджа-мерудия. толкова си наясно с този подфорум, че даже не знаеш кой е магьосника. мъж ли е, жена ли е. прочети подписа на кудкудяка и вземи медитирай.

колкото до теб,
ти, маг, ако не виждаш лошо в подобно изказване, аз виждам. не ми харесва, казвам го. колкото до манджата и мерудията, не ми е ясно какво точно имаш предвид, твой си проблем. комплекси относно парите нямам, имам проблем с хора, които го афишират по неприемлив начин, докато други се притесняват с какво да си хранят децата. темата е пусната най- вече за да разберат хората, могат ли аджеба да поемат върху себе си отговорността да осиновят дете, макар и с малко по-ограничени средства.

не знам какво те е ухапало и защо съм ти неприятна, но имаш право на свое мнение. следвай собствените си съвети и хапни и ти нещо сладко. а това, дали един пишещ е мъж или жена е доста лесно да се разбере. напъни се малко и ще се сетиш.
а съм на всяка манджа мерудия, защото освен да пиша и правя доста неща. иде ми отвътре да взимам отношение, имам развито чувство за справедливост и като ме засяга или считам, че ме засяга - взимам отношение. осиновител съм, този подфорум е най-вече за осиновени и осиновители. ако някой се набута в децата с увреждания и на подобна тема отговори по подобен начин, също няма да е май много на място.........подфорума ни е специфичен, специфични са и темите. няма защо точно на теб да го обяснявам.
аре, аз отивам да медитирам, че тук пак почнаха циклите и ПМС. ще вземе да ме гепи и мен.
и те съветвам да се въздържаш спямо мен от лични обиди и класификации.........

Последна редакция: сб, 05 апр 2008, 02:00 от matakosmata

Общи условия

Активация на акаунт