вашите диете

  • 2 672
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 32
Дюкан всички ни събра и 90-та тема навъртя, 90 дневна диета - килцата ти стопи и фиданка остани -борбата продължава тема №9, Безвъглехидратна диета , Плодове и чай с мед - 25 част...
толкова са много че не знам коя да почна??
като цяло имам проблем в областа на стомаха, и имам паласки, обичам шоколад , не ям месо, бягам от време на време моля помогнете каква диета да почна?

Последна редакция: чт, 27 мар 2008, 07:58 от didencetoo

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 481
Като за начало мисля,че трябва да прецениш дали можеш да спазваш режима на диетата,дали обичаш да ядеш тези храни от съответната диета.Аз например не обичам месо,яйца,сирене и не бих диетувала по режима на Дюкан.Затова спазвам режима на хранене до 16 часа.Относно шоколад и аз много обичам,но като цяло гледам да го ям само в краен случай.Има и други алтернативи на ядене на сладки неща,стига да ти се понравят.Можеш да пробваш следното нещо-изцеди си лимон прибви го към 1литър вода и пий водата така.По този начин успявам да преодолея ненаситния си апетит към шоколада.Извини ме ако ти се струвам поучителна.Желая ти успех в избора на диета.

# 2
  • Мнения: 125
Като цяло не мисля,че диетата е добър вариант. Първо гладуваш, после като спреш-хоп пак си качила. И за какво целия този зор?

Аз наскоро открих как може да се отслабва с промяна на хранит.режим. Много по-лесно, по-бързо, да не говорим че е по-добре за организма, защото не се гладува... Хапчетата са френски, на фирмата 3 chenes, и се казват 804 стартер. За 8 дни свалих 4 кг, които не съм си върнала... но най-готиното беше,че не гладувах,защото ето на това не мога да издържам...мах 1 ден. Това,което искам да кажа е,че има и други начини за отслабване освен непосилното гладуване...

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 481
Не съветвам да започва диета,просто мисля,че е по подходящо храненето до 14 или   17.30 часа.И също така в никакъв случай не бих посегнала към хапчетата и не бих посъветвала някой да прибягва към тях.При режима хранене до 16 часа единственото ограничение е да не храниш обилно след този час, а в краен случай може и да се храниш до 17.30 часа.Като след този час е препоръчително да се пият вода,чайове,прясно  изцедени сокове.

# 4
  • Мнения: 49
Ако никога до сега не си спазвала диета,най добре за теб ще е ако започнеш с един ден в седмицата на сокове.Опитай с Лунната диета.Според фазите на луната веднъж  седмично  минаваш на течности-сок,чай ,мин вода  и се сваля 1-2 кг.
Аз за 1 мес.свалих 4 кг.,организмът ти се прочиства,сваляш бавно,и най-важното ,задържаш свалените килограми.
По пълнолуние се минава на течности за 3 дни и се свалят 2-3 кг.
През останалите дни от седмицата си хапваш нормално.
Опитай,ще ти хареса. ЛУННАТА ДИЕТА

# 5
  • София
  • Мнения: 4 052
... обичам шоколад , не ям месо, бягам от време на време моля помогнете каква диета да почна?
В такъв случай не си за Дюкан, там се яде (почти) само месо. За теб е 90 дневната, защото не те лишава от нищо, включително и сладко, а има резултати. И аз се чудих няколко седмици с, коя диета да се захвана и от понеделник я започвам.

# 6
  • Мнения: 32
Като цяло не мисля,че диетата е добър вариант. Първо гладуваш, после като спреш-хоп пак си качила. И за какво целия този зор?

Аз наскоро открих как може да се отслабва с промяна на хранит.режим. Много по-лесно, по-бързо, да не говорим че е по-добре за организма, защото не се гладува... Хапчетата са френски, на фирмата 3 chenes, и се казват 804 стартер. За 8 дни свалих 4 кг, които не съм си върнала... но най-готиното беше,че не гладувах,защото ето на това не мога да издържам...мах 1 ден. Това,което искам да кажа е,че има и други начини за отслабване освен непосилното гладуване..
тези хапчета на каква цена са и колко време се приемат

# 7
  • Мнения: 7 914
Дюкан всички ни събра и 90-та тема навъртя, 90 дневна диета - килцата ти стопи и фиданка остани -борбата продължава тема №9, Безвъглехидратна диета , Плодове и чай с мед - 25 част...
хахаха Joy
 предсатви си,ч е си на пазар... ами влизаш във всяка тема задаваш въпроси относно режима.. и който най ти допада него подхващаш.. акто не издържиш опа другият Mr. Green

# 8
  • София
  • Мнения: 604
почни разделно хранене PeaceНяма да се лишаваш от нищо, и ако го спазваш стриктно, излишните килограми ще са изчезнали за мецес.Но това трябва да ти остане начин на хранене за постоянно.Свиква се, не ле лишаваш от нищо, само не трябва да се смесват определени храни и разбира се да изчакваш храносмилателния процес Winkвлез в темичките на разделните мами и разгледай Hug

# 9
  • Мнения: 533
Пробвай да редуваш две диети , аз така правя и съм много доволна. Метаболизмът го шашнах от всякъде  Joy

# 10
  • Мнения: 278
Пробвай да редуваш две диети , аз така правя и съм много доволна. Метаболизмът го шашнах от всякъде  Joy

Кои две диети редуваш? Аз до сега правех страхотната и лунната веднъж седмично ама последно време килцата не мърдат...така че май ще трябва да променя нещо и като тебе както казваш да си шашна метаболизма  Joy

# 11
  • Мнения: 533
В края на септември започнах 90 дневната диета и успоредно с нея пих 10 дни сиропаМadal Bal.Диетата я спазвах до декември и свалих 15 килограма Имах малка почивка и през февруари пак си я започнах , но без сиропа. Сега от  две седмици съм на :
Една седмица на /90 дневната/ и една седмица на  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=270769.0;all   Така си ги редувам до днес .След 16 00 не ям нищо само чай и вода.

Общи условия

Активация на акаунт