за синовете и дъщерите към бащите-?

  • 2 399
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 54
Казват, че" за бащите дъщерите били слабост, а синовете гордост" - какво мислят татковците тук?
Мерси

# 1
  • Мнения: 1 187
много прегледи на темата, но без отговори, значи няма татковци, а само мами, интересуващи се от чуждите татковци  Joy

# 2
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
и за двата пола : слабост, да (като на всеки родител)
но гордост според делата

# 3
  • Мнения: 13
Може би има нещо вярно относно дъщерите но за синовете още не мога да кажа.

# 4
  • Мнения: 4 784
много прегледи на темата, но без отговори, значи няма татковци, а само мами, интересуващи се от чуждите татковци  Joy
Май има нещо такова  Grinning

# 5
  • Мнения: 3 886
Ми смея да го твърдя.Малката каквото поиска на тати принцесата а на голямия по строго  newsm78 но пък е горд с него  от делата и всичко

# 6
  • София
  • Мнения: 3 390
 newsm78
Според мен не е вярно!

# 7
  • Мнения: 1 731
Според мен си ги обича поравно.На каката се кара повече ама тя по-голяма и се мъчи да и наложи някакви отговорности ,забравяйки че все пак е дете още. Thinking

# 8
  • Мнения: 2 448
За себе си мога да кажа, че е вярно, баща ми открито е заявявал, че обича повече мен, а майка обичаше повече брат ми. Мисля, че и до сега е така.
Аз имам син, още като бременна мъжа ми искаше момиче, а аз момче - стана на мойта. Wink

# 9
  • Мнения: 3 716
За дъщерите е вярно, определено! Peace

# 10
  • Мнения: 118
Не е съвсем вярно.Зависи и кой е по-голям.

# 11
  • Мнения: 122
много прегледи на темата, но без отговори, значи няма татковци, а само мами, интересуващи се от чуждите татковци  Joy
хехе хеееее  Joy

# 12
Има доста истина в това твърдение, според моите наблюдения, но много би било интересно какво ще кажат щастливите татковци, сдобили се с рожби и от двата пола. Според мен има значение дали си баща на 1 или 2 деца.

За моят съпруг нашият единствен /за сега/ син е всичко - и гордост, и слабост, и надежда, и вяра..., но дали държанието и отношението към детето /децата/ ще се промени ако се появи някога така желаната от таткото дъщеричка? Честно да ви кажа много ми е интересно да разбера!?

Искам да споделя с вас, обаче, че познавам родители, които наистина проявяват "афинитет" и предпочитания към едно от децата си, въпреки че не всички го признават.
В голяма степен, според мен, това се случва поради сходство в темперамента или индивидуалните особености на личността между родителя и детето...

Не искам да коментирам обаче изказване като това: "Абе, мъжкото си е мъжко, няма какво да говорим!" Това са думи на татко, който има дъщеря и син и който е представител на една по-специална група представители на мъжкия пол  #2gunfire За мен това е порочен  мачизъм, който свети като сигнална лампа и предупреждава: "Стой, чакай, тука има нещо ...!!!...."   






 

# 13
  • Мнения: 1
Винаги съм искал да имам син.Сега имам двама и да си кажа честно ,не ми липсва,че нямаме момиченце.Жена ми от време на време иска дъщеричка,да си я гизди и да и слага панделки и т.н. , но ще видим.

# 14
  • Мнения: 1 731
Винаги съм искал да имам син.Сега имам двама и да си кажа честно ,не ми липсва,че нямаме момиченце.Жена ми от време на време иска дъщеричка,да си я гизди и да и слага панделки и т.н. , но ще видим.

Пожелавам ви го от сърце! Hug

Общи условия

Активация на акаунт