Обичате ли свекърва си?

  • 12 532
  • 246
  •   1
Отговори
# 45
  • софия
  • Мнения: 636
уважаваме се двете взаимно. макар доста пъти да ме е наранявала и да не ме разбира като човек, между нас има някаква форма на привързаност, която не мога да нарека чак обич. Жената не е лоша, помага с каквото може, което никак не е много, но това за мен няма значение. Хубавото е, че жиеем отделно и тя винаги и за всичко се съобразява как на мен ми е удобно, което е плюс.

# 46
  • Мнения: 5 940
Обичта е емоционално състояние. То изисква нещо, което не можем да контролираме, не можем да програмираме. Приемам  я, но не мога да я обичам. След време може и да успея.
Тя също не ме обича и това си личи, има някаква бариера между нас, крепим бариерата и двете, всяка от своята страна, не вярвам скоро да падне.

# 47
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
Да я обичам ли? newsm78 Че откъде - накъде??? Да не съм си намерила обичта на пътя? Приемам я и толкова.

# 48
  • Мнения: 583
Да.. Моята "мама" Катя е желязна!
И я уважавам,  и  я обичам...  Абе по готина от нея няма Laughing

Ако става въпрос за една и съща мама Катя/ или може би е съвпадение/....да тя е върха....да си е гледаш ,че е златна!

# 49
  • Мнения: 473
Моят случай е същия като твоя. Не съм съгласна с мнението на много от форумките, че снахите се заяждаме и сме нарочили свекървите за чудовища, просто защото ние сме лоши. Защото аз обичах невероятно много майката на бившето ми гадже, разбирахме се прекрасно, тя ме обичаше също много, и до сега като ме види ме прегръща мило и нежно и усещам как има много топли чувства между нас. Тя е невероятно интелигентна, мила, нежна, внимателна, винаги когато искаше да ми покаже че ме харесва ме погалваше нежно по главата, сякаш съм нейното дете. Нямам думи да опиша колко щастлива се чувствах в нейната компания. Приятно ми беше заедно да пием кафе, да обсъждаме различни теми, да ходим по магазини. Но за най-голямо мое съжаление не можахме да се разберем със сина й. За сегашната няма да пиша, просто нямам думи вече. Не искам да я виждам никога.

# 50
  • Мнения: 583
Да.. Моята "мама" Катя е желязна!
И я уважавам,  и  я обичам...  Абе по готина от нея няма Laughing

Всички "мами"Катя ,май са готини,/ и аз винаги ще помня с добро една Катя,вероятно е друга ....не е твоята Laughing/ пази си я,че ако знаеш какви дзверове има!

# 51
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Харесвам свекърва си, макар че не мога да я разбера за някои неща. Уважавам я много, за обичане - мисля, че ще ми е необходимо време да я обикна, все пак не съм си я избирала   Simple Smile
Но определено държа на добрите отношения с нея  Peace - и заради мъжа си, и заради това, че живея много далече от собствените си родители...

# 52
  • Мнения: 1 233
Не е необходимо да я обичам, за да поддържаме нормални отношения по между си.
По-важното е, че идвете обичаме едни и същи мъже-аз съпруга си и сина си, а тя сина  и внука си.
Ако тя се научи да не натрапва помощта и присъствието си и да не налага приложението на съветите си, а аз се науча на повече толерантност и търпимост бихме могли да бъдем дори приятелки.
Peace

# 53
  • Мнения: 3 929
Много я обичах, но след поредица от конфликти между нас, отношението ми към нея коренно се промени. Трудно бих нарекла положителните чувства, които изпитвам към нея, обич.

# 54
  • Мнения: 583
Моят случай е същия като твоя. Не съм съгласна с мнението на много от форумките, че снахите се заяждаме и сме нарочили свекървите за чудовища, просто защото ние сме лоши. Защото аз обичах невероятно много майката на бившето ми гадже, разбирахме се прекрасно, тя ме обичаше също много, и до сега като ме види ме прегръща мило и нежно и усещам как има много топли чувства между нас. Тя е невероятно интелигентна, мила, нежна, внимателна, винаги когато искаше да ми покаже че ме харесва ме погалваше нежно по главата, сякаш съм нейното дете. Нямам думи да опиша колко щастлива се чувствах в нейната компания. Приятно ми беше заедно да пием кафе, да обсъждаме различни теми, да ходим по магазини. Но за най-голямо мое съжаление не можахме да се разберем със сина й. За сегашната няма да пиша, просто нямам думи вече. Не искам да я виждам никога.

Да,подобно.....след като скъсахме с него ....повече преживях раздялата с нея и мъжа й! Sick

# 55
  • Мнения: 550
Ще се въздържа от грубия език,но вие четете между редовете!!!!!! fight Rage smile3516 smile3515 smile3511....
И ВСЕ В ТОЗИ РЕД НА МИСЛИ!!!!

# 56
# 57
  • Мнения: 583
Ще се въздържа от грубия език,но вие четете между редовете!!!!!! fight Rage smile3516 smile3515 smile3511....
И ВСЕ В ТОЗИ РЕД НА МИСЛИ!!!!

Може и да се чете м/у редовете ,но има такива , Joy hahahaкоито четат през страница!!!

# 58
  • Мнения: 365
Не я обичам,а и не се и опитвам да я обикна.Единственото нещо,за което съм й благодарна е,че е родила мъжа ми.
Peace

# 59
  • Мнения: 2 751
Да, обичам я  Peace

Общи условия

Активация на акаунт