Обичате ли свекърва си?

  • 12 505
  • 246
  •   1
Отговори
  • Мнения: 583
Ха,сега да видим кой -кого?Защо майките на мъжете ни все са хулени..традиция ли е или просто го заслужават?Аз винаги и завинаги ще обичам майката на бившото гадже/ за 6 години успяхме да се почувстваме като снаха и свекърва с нея/ ,за него отдавна спря да ми пука....но нея я просто обичам и тя ми връща със същото, въпреки че имам вече семейство и дете....той също има друга връзка...за настоящата родителка на партньора ми се сещайте...... Sick

# 1
  • Мнения: 234
Аз към моята обич никога няма да изпитам. Mr. Green

# 2
  • UK
  • Мнения: 1 351
Аз към моята обич никога няма да изпитам. Mr. Green

 Колкото и да се старах да и угодя за какво ли не... няма угода  Laughing

# 3
  • София
  • Мнения: 4 865
Обичам я. И тя ме обича.
Това не означава, че винаги сме на едно мение обаче.

# 4
  • Мнения: 1 896
Не е необходимо да я обичам, за да поддържаме нормални отношения по между си.
По-важното е, че идвете обичаме едни и същи мъже-аз съпруга си и сина си, а тя сина  и внука си.
Ако тя се научи да не натрапва помощта и присъствието си и да не налага приложението на съветите си, а аз се науча на повече толерантност и търпимост бихме могли да бъдем дори приятелки.

# 5
  • Мнения: 474
Грях ми на душата, ама НЕ, не я обичам.... опитваме се да се уважаваме, мисля че това е най-важното...   Peace

# 6
  • Мнения: 800
НЕ знам защо трябва да я обичам, аз не съм се оженила за нея, а за сина й и него обичам. По стечение на обстоятелствата аз се уредих с две свекърви (свекър ми има втора жена) - купонът е пълен, повече се притеснявам да не ги събера заедно, а не да ги заобичам. Пък и те не се натискат да помагат въобще, съвети естествено че получавам по две, но понеже сме отделно - не е толкова страшно. А това, че вече е като нарицателно отношението към свекървата си го обяснявам много просто - съберете две жени в едно домакинство и елате гледайте. Казвам го от опит - живяла съм с майка ми, а също исъс сестра ми (винаги има нещо, което на адната да не й уйдисва....

# 7
  • софия
  • Мнения: 2 140
Не я обичам,а и не се и опитвам да я обикна.Единственото нещо,за което съм й благодарна е,че е родила мъжа ми.

# 8
  • Мнения: 474
НЕ знам защо трябва да я обичам, аз не съм се оженила за нея, а за сина й и него обичам. По стечение на обстоятелствата аз се уредих с две свекърви (свекър ми има втора жена) - купонът е пълен, повече се притеснявам да не ги събера заедно, а не да ги заобичам. Пък и те не се натискат да помагат въобще, съвети естествено че получавам по две, но понеже сме отделно - не е толкова страшно. А това, че вече е като нарицателно отношението към свекървата си го обяснявам много просто - съберете две жени в едно домакинство и елате гледайте. Казвам го от опит - живяла съм с майка ми, а също исъс сестра ми (винаги има нещо, което на адната да не й уйдисва....
Ей, направо ми се просълзиха очите от умиление.... цели две свекървииии  ooooh!  Laughing

# 9
  • Мнения: 425
ДА! Моята свекърва е страхотен човек и много я обичам и уважавам. Но за сметка на това свекъра е  Sick Нямам думи просто. Това което е нарицателно за свекърва абсолютно се отнася за него и то по 2, че и повече.

# 10
  • Мнения: 750
Обичам бившата свеки.
Разведох се със синът и....и с двамата имам много добри отношения.А нея си я обичкам,все пак 8 години я наричах 'майко' и продължавам.Душичка ми е тя.
Настощата свеки не я обичам,защото не я познавам.Виждала съм я само веднъж на сватбата.Живее на другият край на света.
НЕ знам защо трябва да я обичам, аз не съм се оженила за нея, а за сина й и него обичам. ............ Казвам го от опит - живяла съм с майка ми, а също исъс сестра ми (винаги има нещо, което на адната да не й уйдисва....
Никой не те кара да я обичаш на сила! Wink
А това,че като събереш две жени в домакинството и елате гледайте....при теб може да е така,но не при всеки.
И със сестра ми и със майка ми и със свеки съм живяла,никога не сме имали спречквания!
Но това е до характер и възпитание!

Последна редакция: чт, 27 мар 2008, 22:56 от .ДЖЕЙН.

# 11
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Да я обичам чак...едва ли, но страшно много я уважавам!

# 12
  • Мнения: 2 220
Обичам я.

# 13
  • Мнения: 468
Чак да я обичам -НЕ.По скоро се търпим взаимно. Grinning Много приказки е изговорила за мен и пред мен.Уж сме далеч една от друга и за краткото време в което се виждаме успяваме да се скараме.То човек търпи ,търпи ама накрая ми избиха лимките и на мен. #2gunfire

# 14
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Да, че и на сестра ми свекървата обичам  Hug.

Общи условия

Активация на акаунт