НАПИШЕТЕ НАЙ-ХУБАВИЯ SMS ИЛИ ПОЖЕЛАНИЕ КОЕТО СТЕ ПОЛУЧАВАЛИ?

  • 59 593
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 583
"Обичам те"-написано много пъти от мъж на когото му беше трудно да го казва,а предпочиташе да го показва...,но и думите са важни понякога не само делата.

# 16
Безброй пъти препрочитам смс-а от вече покойната ми майка, който ми изпрати по повод рождения ми ден, докато бях бременна 2006а, а тя неизлечимо болна. Няма да спре да ме вълнува никога.
"Миличка моя, тази година е особено щастлива и за двете ни, самото очакване е щастие, а скоро ще разбереш магията, която крие майчинството и ще вникнеш истински в любовта ми към теб, мое скъпо и единствено момиче. Честито, обичам те. Мама"

И аз се разчувствах, като прочетох поста ти .Съжалявам за загубата ти...смс- а е мнг искрен, чист , както само една майка може да го напише всъщност .

# 17
  • Мнения: 153
Безброй пъти препрочитам смс-а от вече покойната ми майка, който ми изпрати по повод рождения ми ден, докато бях бременна 2006а, а тя неизлечимо болна. Няма да спре да ме вълнува никога.
"Миличка моя, тази година е особено щастлива и за двете ни, самото очакване е щастие, а скоро ще разбереш магията, която крие майчинството и ще вникнеш истински в любовта ми към теб, мое скъпо и единствено момиче. Честито, обичам те. Мама"

И аз се разчувствах, като прочетох поста ти .Съжалявам за загубата ти...смс- а е мнг искрен, чист , както само една майка може да го напише всъщност .

съжалявам и аз, мила- напират ми сълзи в очите, като го чета - наистина МАЙКАТА е нещо уникално!

# 18
  • Мнения: 282
SMS изпратен от съпруга ми в деня, когато ме оперираха и разбрахме, че вероятно никога няма да имаме деца:

Усмихни се - някой те обича!

# 19
  • Мнения: 1 505
Това ми го прати моята половинка снощи преди да се прибере от работа: \\\"Здравей цвете мое,пак си заела голяма част от моето съзнание,липсва ми усмивката ти,пътувам за в къщи,до скоро,целувам те...\\\". Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 139
Безброй пъти препрочитам смс-а от вече покойната ми майка, който ми изпрати по повод рождения ми ден, докато бях бременна 2006а, а тя неизлечимо болна. Няма да спре да ме вълнува никога.
"Миличка моя, тази година е особено щастлива и за двете ни, самото очакване е щастие, а скоро ще разбереш магията, която крие майчинството и ще вникнеш истински в любовта ми към теб, мое скъпо и единствено момиче. Честито, обичам те. Мама"

 Cry

и мен много ме разчуства ...  Cry

# 21
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
Безброй пъти препрочитам смс-а от вече покойната ми майка, който ми изпрати по повод рождения ми ден, докато бях бременна 2006а, а тя неизлечимо болна. Няма да спре да ме вълнува никога.
"Миличка моя, тази година е особено щастлива и за двете ни, самото очакване е щастие, а скоро ще разбереш магията, която крие майчинството и ще вникнеш истински в любовта ми към теб, мое скъпо и единствено момиче. Честито, обичам те. Мама"

 Cry

и мен много ме разчуства ...  Cry

Cry много мило
 8
аз наскоро получих от една приятелка за 8 март следния поздрав :
Бъди красиво цвете, ухаещо на доброта !
Бъди сиайна звезда, разпръскваща любов и топлина !
Бъди нежна душа, улавяща сърцата на тези в които искаш да се оглеждаш !

# 22
  • София
  • Мнения: 128
ИМА МНОГО НЕЩА НА ТОЗИ СВЯТ,КОИТО ОБИЧАМ,НО ТЕБ ОБИЧАМ НАЙ-МНОГО!! Това наистина е най-хубавият sms, който бях получавала!!! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 327
Получих го от една моя приятелка за рождения ми ден:
Една свещичка повече гори,
една сълза в очите ти блести,
не си с година остаряла
ти просто повече си по мъдряла  bouquet

# 24
  • Мнения: 1
Преди да отворя темата си мислех,че вътре ще е ебати бозата и клишетата,но се изненадах много приятно от цитираните СМС-си.
 Браво за истинските неща!

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Безброй пъти препрочитам смс-а от вече покойната ми майка, който ми изпрати по повод рождения ми ден, докато бях бременна 2006а, а тя неизлечимо болна. Няма да спре да ме вълнува никога.
"Миличка моя, тази година е особено щастлива и за двете ни, самото очакване е щастие, а скоро ще разбереш магията, която крие майчинството и ще вникнеш истински в любовта ми към теб, мое скъпо и единствено момиче. Честито, обичам те. Мама"
Разплаках се  Cry

# 26
  • Мнения: 3
Моят най - хубав СМС от любим човек ми беше изпратен преди години по  повод 14 февруари. Получих червена роза и му казах, че съм щастлива, че ми я е подарил и постоянно я гледам. Тогава той ми писа: " Не гледай розата, а виж себе си в огледалото, защото ти си по красива от нея." Разплаках се.
След години още един мъж, с кого сме и до днес заедно ми написа подобен СМС- " Виж се в огледалото и ще видиш едно красиво и нежно момиче, което същевременно е и най - добрата майка на света."
Запечатани са в сърцето ми!

# 27
  • Мнения: 419
"Един съвет - пази се!
Една молба - не се променяй!
Едно желание - не ме забравяй!
Една лъжа - не те обичам!"

# 28
  • Мнения: 669
Дилипили, Sad Толкова е истински....

"Душата ми не е същата, откакто те срещнах и не си до мен."
Може би заради цялата невъзможна история, стояща зад този СМС, ще го помня и ще ме вълнува още дълго....

# 29
  • Мнения: 2 641
.......да ти е хубаво и фетско,
като на някой детско,
живеей живота си лек , от урва на урва
и от век на век Simple Smile

това беше пожелание от най-добрия ми приятел за един рожден ден

Общи условия

Активация на акаунт