след 4 навършен месец ли става захранването когато сме на АМ

  • 1 230
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Аз кърмих 3 месеца,в4-я въведох сока и АМ,а в 5-я захраних с пюре  Peace

# 16
  • Мнения: 2 908
Захраних на навършени 4 месеца.За нас си беше добре,не сме имали проблеми.До 4-ти месец бяхме на смесено хранене.Никога не съм слагала АМ в пюрета-давам ги чисти-АМ само пие.Започнах захранването с плодови пюрета и не съжалявам-не ми е правила проблеми после със зеленчуковите.Можеш да почнеш със зеленчукови-избора е твой.

# 17
  • София
  • Мнения: 302
след навършени 4м и половина дадох малко плодово пюре

# 18
  • София
  • Мнения: 4 588
На 4 месеца и половина със зеленчуково пюре.

# 19
  • Мнения: 745
На 4 навършени захраних с морковче.Сега мисля ,че е най -добре след 5 навършени да се захрани,защото тогава получи колики няколко пъти  и разбрах,че му е било рано.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 817
На 4 навършени с оризова каша на Милупа. После пюрета - морков и тиква. За сега само това ядем, ще видим по нататък какво ще е  Wink

# 21
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
от 3м и нещо с плодово ябълка пюре, а преди това и сок от ябълка, не е получавала колики сега почнахме и зеленчуковите  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 2 641
мерси момичета ще опитам след 4 месец да видим ... още се чудя с какво

# 23
  • Мнения: 4 447
На 5м захраних със зеленчуково пюре. Не бързай. 4м е рано. Peace

# 24
  • Мнения: 576
аз успях да кърмя само 1 месец. Захраних след навършване на 6 месеца. Въведох първо каша, зеленчуци и плод.

# 25
  • Мнения: 999
В деня в който малката навърши 4м. започнах да я захранвам с пюре от морков. Сега вече хапва и морков и картоф както и тиква. Сок още не съм давала, мисля първо да я захраня с плодово пюре и тогава сок.

# 26
  • Мнения: 514
Да ! Hug Hug
Аз захраних с ранните моркови на Хип !
15 дни по късно вкл. и плодовото пюре!

# 27
  • Мнения: 5 940
Захранването почва, когато усетиш, че детето е готово. Прави опити да седи или е почти седнало , проявява интерес към храната и храненето с лъжичка. Започнах на четири навършени месеца с домашно картофено пюре. Първият месец на захранването давах само домашни пюрета, сезонът го позволяваше.

# 28
  • Мнения: 9 973
може на 5.5м. Peace

Общи условия

Активация на акаунт