Как белите стени да станат отново бели без да ги боядисвам?

  • 3 504
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 230
Знае ли някой как се почистват бели стени? Нямам възможност да боядисам сега, но ми се иска да ги измия! Пробвах, но така се замаза Confused

# 1
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
с какво са боядисани?

# 2
  • Мнения: 790
Има едни гъби на израелската фирма Сано,моите стени станаха като нови,измих ги с тези гъби и вода,стените ми са с латекс.

# 3
  • Мнения: 596
Има едни гъби на израелската фирма Сано,моите стени станаха като нови,измих ги с тези гъби и вода,стените ми са с латекс.

Дай да ги видим тези гъби,много интересно Thinking,а дали и за цветно боядисани стени с латекс стават?
И къде по-точно да ги търся,аз бих пробвала дали нещо ще се почисти. Peace

# 4
  • Мнения: 790
За цветни стени стават,моите са цветни.Купила съм ги от магазин за битова химия,гъбата е с големина на гъба за къпане,така се продава опакована,а като се отвори е разделена на 6 малки гъби.Мие абсолютно всичко само с вода, и миейки с нея тя се смалява и изчезва,не знам как по-подробно да я опиша.

# 5
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Къде да ги търся тези гъби,гледах в Кауфланд-няма,в Метро има ли.?Живо ме интересува въпроса,че малкото диване доста се постара върху белите стени. Mr. Green

# 6
  • Мнения: 596
За цветни стени стават,моите са цветни.Купила съм ги от магазин за битова химия,гъбата е с големина на гъба за къпане,така се продава опакована,а като се отвори е разделена на 6 малки гъби.Мие абсолютно всичко само с вода, и миейки с нея тя се смалява и изчезва,не знам как по-подробно да я опиша.
  bouquet

Сега,ако кажете,че тези гъби стават и за почистване на диван от естествена кожа,цена няма да имате, Hugмоята калпазанка тази вечер нацапа с мастило дивана и не можах да го изчистя  Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 230
pi6a ot drug komp - izvinqvam se za latinicata ooooh! Stenite sa mi S bql lateks, da! a kude po-tochno da namerq tezi vul6ebni gubi? A cenichkata kakva e? Mnogo blagodarq i izvinqvaite otnovo za latinicata Embarassed

# 8
  • Мнения: 790
Цената за 6те гъби,те така се продават,опаковани по 6 е към 6лева.На картинката на опаковката имаше нарисувани диван кола мивка шкаф прозорец дограма,пиша по памет защото съм изхвърлила опаковката.Аз мойте ги купих от малък магазин за перилни препарати,вижте някъде където продават продуктите на тази фирма Сано,тя е израелска мисля.

# 9
  • Мнения: 230
Hilqdi blagodarnosti!!! Pri purva vuzmojnost 6te kupq! I samo o6te 1 vupros - za kakva povurhnost stigat 6 gubi, 4e imam da 4istq cql apartament ooooh! ooooh! ooooh!

# 10
  • Мнения: 824
Сега,ако кажете,че тези гъби стават и за почистване на диван от естествена кожа,цена няма да имате, Hugмоята калпазанка тази вечер нацапа с мастило дивана и не можах да го изчистя  Rolling Eyes

Стават,стават.Даже са най-доброто средство с което аз почиствам кожения диван.Бял е и става невероятно чист.

# 11
  • Мнения: 790
Аз стените на хола си ги изчистих с 1 гъба,а хола ни никак не е малък.

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Ще потърся от тези вълшебства непременно.  bouquet

# 13
  • Мнения: 230
Ще потърся от тези вълшебства непременно.  bouquet

И аз! Ще пиша като измия стените с тях!

# 14
  • София
  • Мнения: 310
момичета преди време купувах от препарата за стъкло на същата фирма Сано / страхотен е / в халите на първият етаж имаше щанд за препарати, може пък там да има и от гъбите незнам, ако някои има път натам може да провери newsm78

Общи условия

Активация на акаунт