===Среща се гласи с козунаци и яйца на ИСПАНСКА земя===

  • 15 989
  • 292
  •   1
Отговори
# 45
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
:че 
вал  Hug браво на малкия голям мъж (дано и моето синче нали е съименник на твоето да е толкова послушничко), а твоя дядо е герой милия, от мен една голяма прегръдка и спец покана за гостуване с малкото човече

Aaaaa,трябва да ги запознаем малките Алекс4ета Winkнякой ден като се постопли времето Sunglasses.
А като гледах какво си писала за бебока,как си хапва ,много ми прили4а на Алекс като прояждаШе...Ще видиШ как Ще ти е послуШно детето Wink.
А на дядо няма да му се размине прегрьдката Heart Eyes Hug

# 46
  • Мнения: 811
"A dobar den"  Mr. Green
Привет и от мен   bouquet.Не пиШа,но ви 4ета от време на време   Embarassed.Докато се наканя и сте подхванали нови теми  Wink.
silrai,фенка съм на тортите ти  Peace.Това си е арте ,бе моми4е  Simple Smile.По мои из4исления трябва да си милионерка ве4е  Wink.7 години съм в тая Испания и не съм виждала такива торти,толкова оригинални и красиви.Отвори сладкарница,Ще се избива народа.ИмаШ едно голямо БРАВО от мен.   bouquet
 
Добре доШли на новите моми4ета   bouquet и дано не се по4устват ,като в небрано лозе,ако дадено персонахе им отговори с простотия ненадейно на някое питане  Wink.

Моми4ета,гледах ви снимките от излета и много ми харесаха.Изкарали сте си 4удесно.И колко много деца и бебоци по снимките....сладури  Heart Eyes
Val, една силна прегръдка от мен  Hug.

# 47
  • Варна
  • Мнения: 1 037
 Извинете ме мили дами ,че Ви нахлувам в темата,но можете ли да ми кажете как се пише самосвал и камион на испански.Благодаря Ви предварително.

# 48
  • Мнения: 3 098
Извинете ме мили дами ,че Ви нахлувам в темата,но можете ли да ми кажете как се пише самосвал и камион на испански.Благодаря Ви предварително.
Camion-камион,с ударение на о.
Remolque-ремарке
За самосвал не знам как е,ще питам мъжа ми като си дойде,знам само,4е на ремаркетата им,ако мога така да се изразя казват"банери".

# 49
  • Варна
  • Мнения: 1 037
 Благодаря Марица.За самосвал намерих това  volquete ,от един речник в нета.

Последна редакция: пт, 28 мар 2008, 16:34 от Росита 77

# 50
  • Мнения: 1 271
alest , благодаря ти за признанието.Ама от много доброжелатели тук(мястото където пребивавам в момента) и тази ми идея започва да се изпарява.Защо след като видим, че някой прави нещо хубаво гледаме да му се ......отгоре?!?Иначе идеята ми беше назряла отодавна, ама ще видим.  Grinning

А относно спора ни с Асто-понеже в момента герито от Торревиеха има проблем с публикуването на мнение(явно нещо с компа е) ме помоли да постна от нейно име едни размисли и страсти относно това нещо -Асто

"аз не мога да публикувам пак има някакъв проблем [15:11:35] Гергана каза: като гледам какви страсти враждебни се вихржат направо ми става гадно заради такива екземпляри ама нали знаеш то прости хора и дребни пари не се  свършват а и баща ми казваше убий простака с мълчание
[15:12:34] Гергана каза:  и понеже аз не мога да публикувам можеш да ме цитираш, то че тшва чудовище нажама да млъкне е ясно, ама дано си счупи някои маникюр или да и падат кичурите, че като жа гледам каква е пия явно само това жа стряска
[15:13:00] Гергана каза: ажде че сатанах гадна"
Пак пиша, че това не са мой думи, но мога да се подпиша под тях.  Joy

Вал, много си права да знаеш!
Браво да детето, еми няма начин все някога щеше да доиде и този момент, сега вече времето започва да лети много бързо-няма да се усетиш кога ще дойде първото самостоятелно излизане, после и първата приятелка и.....ще го женим вече.  Grinning Много бързо растат, а така не ми се иска...

Анетт, смятам, че това твое изказване може да важи и за въпросната личност Асто.Цитирам:
"но така изведнъж ще пиша само като има спор и ще се изказвам само тогава... не мисля че е редно, освен това именно защото рядко се включваш и не ни познаваш вече се смятам за лично засегната с това ти изказване "
Също като теб смятам, че когато не се познава даден човек не бива да се изказваш против него, още повече да се опитваш да му се налагаш да бъде по твой стереотип.

Напълно подкрепям всички ви, по тоношение на това Асто, затова ще Убиваме глупака с мълчание  Joy  Joy  Joy

# 51
  • Sofia
  • Мнения: 3 023
Както вече сте установили циклофренията на Асто е влезла в активна фаза.
Моля, ползвайте функцията "информирай модератор" при поредните и прояви и не се поддавайте на провокациите. Ние ще вземем своевременно мерки.
Благодаря.

# 52
  • Мнения: 509
Silrai Hug
Мила ми,Анет,ама ти ще ме набиеш още малко ooooh!Хайде да не ми вменяваш разни вини тука,а?Заключенията ми не са никак прибързани,още по-малко неправилни! PeaceА за това дали се появявам от дъжд на вятър...Ами нямала съм възможност примерно.И сега какво не мога да пиша тук,така ли?И как пък ти хрумна,че защото настанало спор не знам си кога си и аз съм изчезнала??? ooooh!Айде няма нищо!Спорът е едно,ама да си мълчим защото не обиждат нас...Не разбирам защо прие точно тази част от поста ми,който си цитирала толкова навътре newsm78Не ми отговаряй въпросът ми е риторичен Peace
Val,за теб   bouquetПрава си!!!

# 53
  • Мнения: 13
здравйте, момичета!
прегледа мина успешно! наистина добри новини! или поне не са лоши. Сава има отвор между двете камери на сърцето, което кара окислената кръв да се смесва с не окислена. и това предизвиква шум.  дупчицата е средна по големина и вероятно няма да се затвори никога, но това не означава задължително да се превърне в нещо много по сериозно от това което е,щяха да го преглеждат всеки месец докато навърши годинка и тогава да преценят да ли да оперират или да го оставят както е. обаче детето се развива добре- ресте и яде много добре, което за момента е най- важното. и понеже е така следващия преглед е чак ноември, което значи че няма нищо притеснително за момента, въпреки че не се затваря за сега дупчицата.  толкова е сладък милия. държа го  в ръцете си, а той се чуди да яде ли, да спи ли... не може да се реши. дано се оправи напълно милото ми дете!
благодаря на всички, които са се притеснили за сина ми! за тях  newsm51
p.s. да поговорим за събирането на велик ден, нали това е темата?!

# 54
  • Мнения: 509
Parabol,радвам се,че всичко е наред с малкото ти съкровище!Пожелавам ти с времето всичко да се развие по възможно най-добрия начин и да забравите за този проблем! Hug

Последна редакция: сб, 29 мар 2008, 00:36 от ameliya

# 55
  • Мнения: 1 248
Вал,спирам да ти пиша по темата...то аз се натъжих Cry пък представям си на теб какво ти е.
Дано да решат да ти погостуват...Ще звънна тази вечер до вкъщти то се е видяло, налегна ме носталгия.  Sad Говориш ли много с майка ти?...Между другото готиния ти дядо по майчина линия или по бащина ти е? Heart Eyes

Анетт, не мисля че спора(както ти го наричаш, за мен е доста повече от спор) е заради захранването...имам чувството че не успя да мернеш последните постове на Акто,иначе нямаше да се нахвърляш срещу Амелия newsm78...защото е изразила мнение #Crazy

Алест,Гоя,Вал благодаря че "нагазихте в реката" и изказахте мнение момичета...хубаво е да усещаш че не си сам. Hug
Tatti благодаря и на теб за своевременната намеса...

Силраи,защо от "много доброжелатели" идеята ти за тортите ти се изпарява?- аз от твоите писания съм останала с убеждението че си имаш много почитатели и клиенти(заслужено)...може би трябва да рискуваш,личи си че ти доставя удоволствие сладкарството.  bouquet

Парабол, дано всичко да е наред Heart Eyes...освен че го следят лекарите, няма ли нищо друго което да могат да направят newsm78-или е много мъничък за операция? Confused
 

Последна редакция: пт, 28 мар 2008, 17:23 от tonita12

# 56
  • Мнения: 259
parabol първо да те поздравя с хубавите новини за Сава. Дано вси4ко да е наред от тук нататък и все така весело и здраво и жизнено дете да е.  Сетих се да те питам, ти не живееш ли в същото село като ЛаАда
 ameliya не мога да говоря от името на вси4ки, но аз ли4но не одобрявам как Асто обижда хората, дори съм й го казвала, но какво се о4аква да направя, да й се скарам, ами те модераторите не могат да изляза на глава с нея камо ли някой друг. За това и аз мисля като Вал, не й обращайте внимание и това е.
Хайде моля ви да оставим споровете и на вси4ки да ни е приятно да влизаме тук.
 tonita12 ,  Val по4ти ме разплакахте, и аз се сетих за бабата на мъжа ми, нали мойте са по4инали отдавна, та си я оби4ах като моя родна баба. И тя милата така ни 4акаше на пейката, бог да я прости.
Сега да се похваля, моята мома от няколко дни е спряла да си гризе ноктите, нали милата иска маникЮр и й обясних 4е като си гризе ноктите никога няма да има. Е за сега има ефект, дано само да е траен.

# 57
  • Мнения: 1 271
: tonita12 , ами не ми се пише надълго и нашироко по темата за "доброжелателите", но просто тук има хора , които като видят, че правиш нещо хубаво и гледат да ти се изплюят на направеното от теб.Не че ми пука особенно, но е неприятно.Уморих се да се съмнявам във всеки един нов познат дали няма да започне да ми говори зад гърба и всякакви такива.Иначе работата много ми допада, още повече че имам доста идеи относно направата на такива сладкиши.  Wink А за почитателите-да права си, доста са.  Grinning

Parabol , много се радвам, че прегледа е минал успешно.   bouquet Дано и за в бъдеще да няма нищо притеснително.

габи, то бива да твориш вкуснотии, ама то твоето никъде го няма.От вчера ти чета рецептите в Гответе с мен и не мога да спра.Всичко звучи просто перфектно вкусно и изглежда просто невероятно.След малко отивам да правя сладкиша ти с кокосовия крем.Благодаря ти за прекрасните рецепти   bouquet

Момичета, да се отчета-Елеана е с алергия към пеницилин, след като се разболя преди 10 дни, докито ни предписа антибиотик за 8 дни, но нещо не можахме да се доизлекуваме и ни го смени с амоксициклин за още 3 дни, обаче днес на втория ден от приема малката се обрина и я водихме по спешност.Оказа се , че сме с алергия към този антибиотик  Sad Та сега е само на сироп за кашлицата и някакво мазило за обрива...

Относно срещата за Великден-чакам да кажете къде и да дадете карта до там, за да мога да я предоставя на шофьора  Wink
По принцип нас не ни бъркат 100-150 км така, че казвайте?Още нещо, да се разберем за храната, кой какво ще носи!А относно забавленията-аз поемам ангажимента за игрите на децата, а защо не и на възрастните... Wink

Последна редакция: пт, 28 мар 2008, 18:13 от silrai

# 58
  • Мнения: 259
 silrai  извинявай пропуснахте в предишният си пост. Не се отказвай от плановете си, ти си много талантлива,а и се вижда 4е не е само талант, а влагаш и много фантазия и лЮбов. Вярно е има много недоброжелатели, но те са навсякъде.
А за велигден, аз мисля да у4аствам от към месо и салати 4е по правенето на козунаци не ме бива много, да не кажа никак. А за мястото ще 4акаме Габи и Анет да кажат  какво са открили през уикенда. Виж яйца ще боядисам.

# 59
  • Мнения: 1 271
Рали, добре че ме подсети да се запиша и аз какво ще нося-месо, някаква салата или нещо като предястие, тортата естествено от мен  Simple Smile и ясно, че и аз боядисани яйца  Laughing Още нещо, ако ще печем месата там, мога да взема дърва и дървени въглища за барбекю, а също мисля, че имам и сух спирт.Също и щипци за месото.Мисля, че не съм забравила нещо, ако се сетя после ще допълвам относно принадлежностите за барбекю

Общи условия

Активация на акаунт