ДОМАШНО ПРИГОТВЕНА КРЕМА СИРЕНЕ!!!

  • 34 362
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
Но нямам спомен да е било гумено, знам, че ми харесваше и се мажеше като руските плавлени сырки /топено сирене на калъпчета и триъгълничета/.

и това тук дето го продават се маже, но не е като триъгълничетата  newsm78
гъсто е като бяло сладко

# 16
  • Мнения: 175
Lиждам, че темата е позамряла, но дали някой все пак я направи успешно рецептата на Labrex.  Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 243
може ли да ми кажете това крема сирене може ли да го ползвам за чииз кейк? newsm78

# 18
  • Мнения: 1 906
Много обичам Крема сирене и отдавна се оглеждам в магазините. Последно си купих едно отвратително горчиво на вкус  Sick и все пшовече се замислям дали си заслужава риска  Crossing Arms .
Но тази рецепта ме обнадежди  Laughing . Мился да си поръчам домашно. Едни познати продават и ще пробвам!
Благодаря за рецептата   bouquet

# 19
  • Мнения: 99
И аз от доста време искам да си купя хубаво крема сирене като онова от преди години....но за съжаление това крема сирене в магазинната мрежа е пълен отврат Sick А как само ми се хапва хубаво крема сирене....Някой пробва ли по тази рецепта? Ако става вкусно да пробвам и аз newsm78

# 20
  • Мнения: 1 906
На мен утре ще ми донесат млякото и ще пробвам  Peace

# 21
  • Мнения: 8 242
Съвсем успешно си ползвам извара, прясна, безсолна и обезмаслена, вместо крема сирене Simple Smile
Пасирам и разбърквам с течна готварска сметана.. Никой не може да познае, че е извара  Laughing

# 22
  • Мнения: 1 906
Набавих  си прясно мляко, но според баща ми 5 капки мая за сирене на 1 литър мляко са много  Thinking . Някой все пак направи ли го  newsm78

# 23
Здравейте. Само искам да кажа за всички, които търсят крема сирене с вкус като едно време ето това е направо същото -  MEGGLE някакво Хърватско, но е много хубаво . Е доста е мъничка кутийката ама пробвайте
 http://meggle-hrvatska.hr/proizvodi/sir-i-namazi/namazi/mlijecni-namaz-65g.html

# 24
  • Мнения: 2 803
Здравейте. Само искам да кажа за всички, които търсят крема сирене с вкус като едно време ето това е направо същото -  MEGGLE някакво Хърватско, но е много хубаво . Е доста е мъничка кутийката ама пробвайте
 http://meggle-hrvatska.hr/proizvodi/sir-i-namazi/namazi/mlijecni-namaz-65g.html

Мерси. Не съм го пробвала. Ще опитам.  bouquet

# 25
  • Мнения: 1 906
Бях забравила темата, но тъкмо ще споделя.
Правих сиренето по рецептата от темата. Ужас  Stop - няма да повторя! Поръчах мляко от хора, които си гледат кравите и няма да ме подведат. Спазих инструкциите в рецептата, но резултата беше плачевен  ooooh! .То въобще не се стегна. Така го изхвърлих  #Cussing out .

Общи условия

Активация на акаунт