Ах, тази пролет!

  • 1 809
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 367
Ако продължавам да си стоя вкъщи и по цял ден да се въртим с мъничето в две стаи,скоро и в депресия ще изпадна  smile3515 Агресията вече е налице,за мой голям срам,и кой го отнася... smile3514 newsm32Крайно време е да се стопли и да почнем да излизаме,ама прогнозата и за утре не е добра...

# 16
  • Мнения: 750
Здравейте!
Не знам дали темата ми е за тук, ама... 
Днес установих, че тотално съм изперкала и не знам каква е причината - пролетта или продължаващото вече 1 година майчинство. Чудя се да се оплаквам ли или да се смея на себе си.   smile3533LaughingПърво отидох да пусна едно писмо по пощата и установих, че  не нося адреса на получателя. После влязох да купя АМ на малкия, тръгнах да се прибирам и установих, че съм оставила млякото в магазина. Респективно, върнах се. Пак тръгнах да се прибирам и пак установих, че в 16 ч. трябваше да си взема дънките от шивачката и пак се върнах. И всичко това при положение, че бързах да се прибирам, защото майка ми имаше работа /тя гледа малкия като излизам/. Прибрах се като изцеден лимон...  newsm45
На вас отразява ли ви се пролетта? На мен - винаги, ама сега май в повечко  #Crazy
Бъркаш пролетта със староста!

# 17
  • София
  • Мнения: 2 160
На мен ми се отразява най-вече студеното време,а уж е пролет...Уж слънчево,а хапе.Стоим си вкъщи вече повече от седмица и това ме побърква. #Crazy Чакам истинската пролет!  bouquet

Точно  newsm10

# 18
  • Мнения: 803
Отразява ми се на хормоните Blush

# 19
  • Мнения: 2 131
Ааааааа,.ДЖЕЙН., не така грубо  smile3505  newsm47. Още удържам фронта, първата цифричка е 2!
Хубав и усмихнат ден на всички!  newsm51

# 20
  • Мнения: 1 400
Хубав ден и на теб   bouquet
И внимавай.
Напомням:
1. Млякото се прави с вода, а не с кафе.
2. Мръсният памперс е за кошчето- не става за консумация...
3. Платените покупки обикновенно си ги вземаш със себе си Laughing Laughing Laughing
Няма да се плашиш - всичко е временно Mr. Green

# 21
  • Мнения: 2 131
Вейдър,  smile3521

# 22
# 23
  • Мнения: 5 647
Пролетта ми действа мноооого добре. Чувствам се отлично, заредена с енергия и не се оплаквам от т.нар. пролетна умора. Това е любимият ми сезон.

# 24
  • Мнения: 1 367
И на мен ми е любим сезон-нито е студено,нито е много горещо-чудно!!!Само че тази година пролетта сякаш никак не прилича на пролет! newsm45 И днес ще си стоим вкъщи-мрачно е и доста хладно.Ужас!

# 25
# 26
# 27
# 28
  • Мнения: 2 131
Недей, моля, ще слушкаме  newsm08.
Аз вече писах в темата за изцепките, ама айде и в моята да отбележа последния ми гаф.
Днес в магазина казах на продавачката "А гърдите ти как са?". Ужас - срам и позор, как не се изхилих /естествено, усетих се след няколко секунди какво съм казала/, не знам. А това бе напълно невинно изказване от моя страна - исках да попитам дали пилешките гърди в тарелка са с кост или без.  Embarassed Embarassed Embarassed

# 29
  • Мнения: 1 367
Днес в магазина казах на продавачката "А гърдите ти как са?".
Леле........Девойко,май пролетта в този й вид ти се отразява много щураво! newsm65 Между другото как бяха гърдите /не на продавачката,не се хили,в тарелката/?

Общи условия

Активация на акаунт