Втора менструация за 1 месец???

  • 2 353
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 492
Зравейте!
Та направо на въпроса - на накоя мама дали и се е случило да и дойде два пъти менструацията за период от 1 месец?
При мен ситуацията е такава, че ми дойде на 7 март цикъла и сега отново на 25 ми започна течение с цвят и мирис на цикъл, но по леко не чак толкова обилно - по скоро като зацапване...и най вече ме притеснява, че е кръв.... и друг път ми се е случвало да имам зацапване по време на овулация , но е било кафеникаво... Rolling Eyesвече трети ден ми тече..... Thinking дали пък не е някоя аномалия от времето.... newsm78

Последна редакция: чт, 27 мар 2008, 22:59 от kamelita

# 1
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Случвало ми се, но към 1-ва, 2-ра дата и после към края на месеца пак. Което пак са си 28 дни.
Веднъж ми се е случвало и твоето дередже. Малко се притесних, но това си беше. 2-ри път не ми е ставало тъй.
Ако цикъла ти е 28 дни, на 25-ти няма как да си в ОВУ.  Rolling Eyes

# 2
  • София
  • Мнения: 492
Така и на мен ми се е случвало- то дефакто си е нов цикъл , но през 18 дни не ми се е случвало досега и ми е малко притеснено......а цикъла ми е 32, 34 дни....

# 3
  • Мнения: 25
На мен ми се е случвало и то многократно, но когато трябваше не обърнах голямо внимание и сега като отидох на лекар се оказа че имам много сериозен проблем с яйчниците.При теб може да си е просто от организма , но моят съвет е да не се оставяш така а да отидеш да се консултираш със специалист.

# 4
  • Мнения: 2 211
Случвало ми се е, когато се бях подложила на зверска диета.

# 5
  • Мнения: 25
Много е вероятно проблемът ти да е в резултат точно от тази диета, но все пак в такива ситуации не е хубаво само да се гадае. Rolling Eyes

# 6
  • София
  • Мнения: 492
Не пазя никакви диети, яйчниците съм ги изследвала скоро и са ми в перфектно състояние(гинеколога каза:перфектно оформени яйчници в отлично състояние... Rolling Eyes)
За пръв път ми се случва, и дано да не се повтори, иначе взимам мерки задължително.... Naughty

Общи условия

Активация на акаунт