Зачеване по време на противозачатъчни???

  • 1 345
  • 16
  •   1
Отговори
Здравейте!
Може да си помислите, че въпроса ми е нелеп, но въпреки това не се притеснявам да попитам.
Чували ли сте някой да е забременял по време на прием на противозачатъчни? Ако е възможно да се забременее през този период приемът на противозачатъчните ще навреди ли на плода.
Моля ви за мен е важно да ми отговорите, понеже се съмнявам, че съм бременна, а продължавам с хапчетата докато свърши блистера. Не искам да му навредя на бебчо!

# 1
  • Мнения: 351
Една приятелка беше пила противозачатъчни докато е била бременна - не беше разбрала, че чака дете. Но хапчетата ги е почнала след като е забременяла. Резултата е живо и здраво бебе. Но най-добре се консултирай с гинеколог!

# 2
  • Мнения: 770
Да, най-добре отиди на лекар Peace
За твое успокоение!

# 3
  • Мнения: 1 273
А защо продължаваш хапчетата? Направи си тест или иди на лекар  Peace

# 4
  • Мнения: 367
Да,много близка моя приятелка забременя така,но лекарят й я  посъветва да го махне.Колеба се до последно,но я послуша Cry .Дано не ти се налага да правиш подобен избор Praynig

# 5
  • Мнения: 521
Направи си тест , спри хапчетата , отиди на лекар колкото скоро толкова по добре

# 6
  • Мнения: 9 814
И аз ти препоръчвам тест+ лекар. Peace

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Да, най-добре отиди на лекар Peace
За твое успокоение!
   Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 267
Възможно е да се забременее, макар и процентът на вероятността да е много малък. А ако има някакви съмнения за бременност, трябва веднага да се спрат хапчетата...на листовката трябва да го пише...По добре да не рискуваш - спри ги...а другите са ти казали
Цитат
И аз ти препоръчвам тест+ лекар.
Peace

# 9
  • Мнения: 7 718
Направи си кръвен тест, отиваш в лаборатория и директно искаш. Не се поема от касата. Струва около 18 лв.

# 10
  • Мнения: 200
И аз ти препоръчвам тест+ лекар. Peace
                 Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 4 585
Вероятността е много малка, но щом имаш съмнения, нах-добре си направи тест още сега. Хапче пропускала ли си?

Аз също пих цял месец противозачатъчни (Ясмин), а съм била бременна по това време. Embarassed Забременяла съм в почивката (почивах един месец) и след това получих кървене и ги започнах пак.Слава богу на бебето нищо му няма. Аз също се бях притеснила и питах първата ми гинеколожка и тя каза, че няма проблем. Те били нискодозирани и се изписвали и за задържане. Shocked Не знам колко е вярно.

# 12
  • Мнения: 2 374
аз не разбирам защо не си направиш тест????????? newsm78така ще подвърдиш съмненията си.УСПЕХ!

# 13
  • Мнения: 3 478
И аз само от разкази знам че има има доста случаи на забременяване повреме на хапчета. По принцип не било проблемно и дечицата са добре. Но наистина, ако мислиш че си бременна, спри хапчетата.

# 14
  • Мнения: 256
Сигурно зависи и от вида противозачатъчни. Едва ли всички са на 99,99 % сигурни. Аз 6-7 години пих, като най-много съм била на Ясмин, но забременях веднага след като ги спрях. Wink И аз се присъединявам към общите постове, без лекар не взимай решения, ако имаш някакво съмнение за бременност.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт