прах за пране за бебе

  • 2 708
  • 56
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 556
Пера с Персил Сензитив Гел  Peace отделно от нашите дрехи. Смятам още да продължавам с него.

# 46
  • Мнения: 118
За сега с Тео Бебе

# 47
  • Мнения: 814
Аз използвах Sano sensitive за малкия. Откакто стана на около 1.5 г. всички сме на Ariel.

# 48
  • Мнения: 1 372
Sano Maxima - за сега се справя с петната, има страхотен аромат и е доста икономичен / в смисъл че е скъп но пък слагаш много малко количество/

# 49
  • Мнения: 418
До 1г. на Маги дрешките ги перях само с бебешки прах Сано. След това с какъвто пера нашите дрехи Wink.



мисля,че за българия това е най -добрия бебешки прах САНО

# 50
  • Мнения: 63
Скоро пробвах Сано, но никак ама никак не ми допадна ароматът, а за мен е важен! Харесвам Тео бебе!

# 51
  • Мнения: 1 919
Sano Maxima - за сега се справя с петната, има страхотен аромат и е доста икономичен / в смисъл че е скъп но пък слагаш много малко количество/
аз дори реших  и нашите дрехи да пера с него.довлолна съм, добре изпира.Ползвам и белия омекотител-само той ми допадна на миризма Simple Smile

# 52
  • София
  • Мнения: 4 397
Синът ми го перях с бебешки прах до към година и половина, сега с беба / беше на 10м./  така се случи, че забравих да взема на 2-3 прах и изпрах с нашия, но сложиш пералната на двойно плакнене и всичко беше ок. от тогава пера всички дрехи с един прах.

# 53
  • Мнения: 498
Персил Колор с омекотител. Ако няма алергична реакция, не виждам проблем да използваш обикновен прах за пране. А Теобебе нищо не ми изпира и набързо излезе от употреба.

# 54
  • Мнения: 509
Като бебе перях дрешките й с Frosch Бебе,ама не помня до кога. newsm78След това само с Ariel.

# 55
  • Мнения: 1 240
След годинката започнах да пера с нашия прах за пране.

# 56
  • Мнения: 337
Аз мисля като навърши годинка да започна с нашия прах за пране. С Теобебе не съм прала никога, не го харесвам.

Общи условия

Активация на акаунт