Мартенски порой премина, не останахме мнозина.

  • 16 387
  • 304
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
E-e горе-долу попрочетох последното написано,но назад няма да се връщам.Вече набързо и накратко се ориентирам по списъка с бебчетата.Айде още няколко мами и започваме да пишем в РОДЕНИ.
  Мами я кажете пропускате ли успешно нощното хранене или малкия човек си иска манджата в 3часа! При нас има вечери,когато си спинка до следващото хранене,но снощи нищо неможеше да я укроти освен "дамаджанките".
  А-ааа да ви се похваля,аз вече подарък за свекито няма да купувам!!!
Малката се роди на Рождения й ден,пък нали и двете баби са адашки,а на свеки даже и трите имена взе!Та като дойде в болницата да ме види й викам:"ЧРД това ти е подаръка за цял живот!"  Не,че нещо ама ако всички свекърви бяха като нея,сигурно грозната дума "свекърва"нямаше да същесвува.Голяма душица е заслужава си "ПОДАРЪКА"!
 Айде чао засега,че след един час бебе Ани ще "запее"моята песен.
  Хубав ден на всички!Маалееее как се улях!
smile3507 smile3507

# 16
  • Мнения: 83
Здравейте,момичета!Били,нашия тати мисли точно като вашия!
Вчера доки ми каза,че плода трябвало да си узрее Rolling Eyes

# 17
  • София
  • Мнения: 565
Момичета, стискайте палци, отивам да раждам! Бях на запис- регулярни контракции през4 мин., разкритие 4 см. Само се прибрах да си взема багажчето. Целувки!

# 18
  • Мнения: 48
Момичета, стискайте палци, отивам да раждам! Бях на запис- регулярни контракции през4 мин., разкритие 4 см. Само се прибрах да си взема багажчето. Целувки!

Миличка, стискаме палци и чакаме новини от теб  Hug Всичко ще бъде наред  Peace

# 19
  • Мнения: 83
Ей,Надка,къде заминаваш,чакай и нас Laughing fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

# 20
  • Мнения: 240
Nadka Sladka, стискаме палци много силно, успех!!!
Честито на новите мамчета!!!  bouquet
Честита месеченка и на бебчетата,   bouquetда са ви много здрави и послушни!!!
Ние с нощното хранене сме всеки път различно. Понякога се събужда на 3ч, друг път на 4ч, от 20-тия ден издържа и по 6ч. Надявам се скоро да приклучим с храненето посред нощ, че вече едвам гледам Shocked
Дима 78, направо ти завиждам за тази твоя свекърва!

# 21
  • Мнения: 1 446
Били_, я си пусни една линийка с обратно броене... Шегувам се, пожелавам ти довечера да си в болницата с изтекли води Wink
Рали, и тази темичка е красота! Чудесна си!
ЖениБ, хайде да видим сега дали приличаш на майка ти Simple Smile
Десук, чакаме отчет и от теб, нали още сте 2 в 1
Честитка месечинка на най-желания мъж във форума!
Честита месечинка на Моника и Елена!
А на 30 и 31 никой няма да има с месечинка  Laughing

Аз имам един въпрос - как си тръгнахте от родилното с бели и синеоки бебета, а на мен пак цигането се падна - мургавичко със сополи?!  newsm78

# 22
  • София
  • Мнения: 595
Надка, успех, мила!!! Стискаме ти палци всичко да върви "по мед и масло"!!!

ЧЕСТИТ 1 МЕСЕЦ НА ПРЕКРАСНИТЕ НИ ФОРУМСКИ ДЕЧИЦА!!! ДА СА НИ ВСЕ ТАКА ПРЕКРАСНИ!!!

Ние днес пък правим 40 дни и следобяд в 16.30 сме на черква, за да ни четат молитви. Дано не духа много, че си е късен следобяд и се притеснявам да не е студено, а ще ходим с количката. Не съм очаквала, че и за това трябвало човек да си записва час, та вчера вече само този беше останал  Rolling Eyes
Желая ви прекрасен ден!!!
А на бременните-"ползотворен"!!!  Wink

# 23
  • Мнения: 69
ние сме спали 20-30 мин. за цялата нощ, така че само запис от мен  Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 308
   Надка Сладка     fingerscrossed    и от Лилиан    fingerscrossed

   Айде, Надето поведе хорото. Да се хващат и другите мами 2в1.

# 25
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Успех на Надка Сладка, леко раждане и здраво бебче   bouquet
Честита  месечинка на бебчетата и хубав ден от нас   bouquet

# 26
  • Мнения: 2 132
Nadka sladka стискаме палци и чакаме скоро добри новини Praynig

На всички бебоци на 1 месец днес много цунки и гушки  Hug Hug

Резултати от прегледа - разкритие няма, шийката не е изтънена... Иначе на ехографа - водите добри, плацентата и тя си е добре. Само дето бебка май ще стане голяма. Били и моя ехограф отчете диаметър на главата 97.2 и лекарката каза да пазя снимката и да сравним при следващия ехограф колко е пораснала.. можело да ми е голяма  Sad
Тоновете са добри (по едно време малко позаспахме) и малка светлина в тунела - за първи път при запис на тонове ми отчетоха 2-3 контракции  Laughing Не че аз ги усетих де  Rolling Eyes

Мамите , които раждаха нормално дали имат спомен колко големи са били главичките на бебоците?

# 27
  • Мнения: 1 446
Наде, много сериозен човек си. Каза: давам зелена светлина и тръгна да раждаш!
Браво, стискам палци, да се похвалите  Hug

# 28
  • Мнения: 107
здравейте и от нас!
честити месечинки  на малките бебенца-Виктор.Мони и Елена-да са все така здрави ,силни,щастливи и  все така да радват мама и тати..Наде-стискам палци за бързо и леко раждане.....
лек ден  ви пожелавам  ние следобяд ще ходим пак на консултация за да видим дали вече има резултат с качването на кг.... аз го дохранвам с АМ -селия на девелоп и да ви кажа запек нямаме....
Темичката е много  красива    bouquet

# 29
  • Мнения: 953
Честит 1-ви месец на бебетата.
На мамите тръгнали към родилното - успех.
Ще чакаме новини.
Ние още си ядем на 2ч-2,5ч.,като си ядем около час.И напрактика ми остава има няма час до новото хранене.
Направо ме съсипва.Не разбирам на какво се дължи.
То бива глад,но ако проблема е в кърмата.......да взимам мерки.
Иначе е наддал 700гр.за две седмици и как няма като яде непрекъснато.
Пък не ми се иска да минавам на изкуствено.
Дано скоро се регулира този глад ,че направо откачам за сън.

Общи условия

Активация на акаунт