Пак за именцето!

  • 6 082
  • 158
  •   1
Отговори
Моля Ви кажете ми как Ви звучи името Ана - Виктория или Виктория - Ана - много ли е дълго и тежко? Понеже не съм срещала до сега такова съчетание, се питам как би се възприело. Ако не - дайте идея за хубаво женско име с "В".

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 10 345
Тези комбинации не ми звучат добре  Thinking Само Виктория е по-добре  Peace

# 2
  • Мнения: 4 668
Или само Ана  Wink , но след като искаш да е с В ...
на мен ми харесва Валерия  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 752
Лично на мен такива двойни имена не ми допадат. И ми е странно с кое от двете имена ще се обръщат към детето. Но ако си решила двойно име повече ми допада Ана-Виктория от двете съчетания.
Други с В - Василена ми харесва.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Ана-Велислава

Ана-Ванина

Ана-Вилиана


По-добре се възприема Ана да е отпред. Peace

Харесвам двойни имена  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 4 784
На мен също не ми харесват имената като комбинация. По отделно - да, но заедно тц  Naughty.

# 6
  • Мнения: 4 335
Харесвам двойните имена,но то4но това не ми допада,по ми харесва само Виктория Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 553
Ана-Виктория ми звучи по-добре от Виктория - Ана. Даже не е лошо ако искаш да са две имена. Иначе само Виктория.

# 8
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Аз също харесвам двойните имена , но Ана - Виктория не ми допада , по скоро като искаш да е с В - Василена или Владислава Peace

# 9
  • Мнения: 4 621
Тези комбинации не ми звучат добре  Thinking Само Виктория е по-добре  Peace
Peace
Или сано Ана Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 4 587
Не харесвам двойните имена. По-добре само едно от двете - което ти харесва повече. Wink

# 11
  • Мнения: 4 451
А аз много харесвам двойни имена. Ана-Виктория звучи по-добре.
Друга идея за име с В - Василена. Grinning

# 12
  • Мнения: 1 477
Харесвам двойните имена.Ана-Виктория обаче определено не ми допада.По-добре ми звучи само Виктория(или само Ана).

# 13
  • Мнения: 728
Ана - Виктория е по добре..
Иначе аз харесвам Ванеса като име. Някои майки сега може да оплюят заради т.нар наскоро "модни" имена .. но на мене си ми харесва въпреки всичко

# 14
  • Мнения: 6 274
Ана - Виктория е по добре..
Иначе аз харесвам Ванеса като име. Някои майки сега може да оплюят заради т.нар наскоро "модни" имена .. но на мене си ми харесва въпреки всичко
Все едно аз съм го писала .  Peace

Общи условия

Активация на акаунт