Хайде с мен на изпитано МОНО 2

  • 16 149
  • 266
  •   1
Отговори
  • Мнения: 221
Ето я моно диетката от предишната тема:
1 ден - 5,6 сварени картофа 2 ден - 2,3 кисели млека

3 ден -  зеленчуци 4 ден - 5 сварени яйца

5 ден - парче месо + салатка


Ето няколко стимула: Party

Последна редакция: пт, 28 мар 2008, 12:23 от ^KoRiNa^

# 1
  • Мнения: 195
Айде да се запиша първа  Peace
Да посваля още малко пък после ще видим

# 2
# 3
  • Мнения: 1 424
Запис и от мен  Crazy
Аз не следвам точно тази подредба на дните,но принципът е същия  Peace  Днес съм на кисело мляко  Peace
Много минуси на всичкиии   bouquet

# 4
  • Мнения: 221
Аз реших да почна от днес.Но май няма да спазя стрикно диетата.
За днес съм решила 2 млека Активия натурална,2 ябълки и 1 банан.Това е без вечерята.
Взела съм едни бисквитки Нестле с мляко и калции,но няма да изям цялото пакетче днес,мисля да го разделя за 3 дена.  Thinking
Мисля,че долу горе се вписва в диетата,но нямам кантар,за да се тегля всеки ден.  Sad
Сега съм 57-58кг,имам за смъкване едно коремче.Дано успея  Party
Препоръчайте ми някое филмче с аеробика или гимнастика,ако може и линк.Благодаря   bouquet

# 5
  • Мнения: 2 584
здравейте и от мен Hug днес съм на яйца не знам дали съм отслабнала ама поне не се чувствам постоянно гладна Joy, при мен са 4-5 кг. които качих зимата а малкото килограми най трудно се свалят

# 6
  • Мнения: 195
Аз реших да почна от днес.Но май няма да спазя стрикно диетата.
За днес съм решила 2 млека Активия натурална,2 ябълки и 1 банан.Това е без вечерята.
Взела съм едни бисквитки Нестле с мляко и калции,но няма да изям цялото пакетче днес,мисля да го разделя за 3 дена.  Thinking
Мисля,че долу горе се вписва в диетата,но нямам кантар,за да се тегля всеки ден.  Sad
Сега съм 57-58кг,имам за смъкване едно коремче.Дано успея  Party
Препоръчайте ми някое филмче с аеробика или гимнастика,ако може и линк.Благодаря   bouquet
Горещто препоръчвам Tae-Bo на Billy Blanks - аз имам 2 филмчета с упражнения, едното е 8 минутно, другото 30 мин. Много е добро, потърси от някъде да си свалиш може да има и нови, ако не намериш пиши на лични и някоя вечер по skype ще ти ги пратя Wink Ето сайта му, но се продават там Wink http://www.billyblanks.com/
Една вечер пробвах 8 минутното и следващия ден ме боляха мусколите на ръцете  Peace

# 7
  • Мнения: 171
Тук съм сладурани  newsm51

# 8
  • Мнения: 249
запис и от мен   bouquet

# 9
  • Gorni Bogrov
  • Мнения: 954
запис

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Момичета на мен честно казано нито една от тези диети не ми допадна - казах вече, диета, в която се забраняват плодовете, за мен не е съвсем нормална......и няма да предприема такава. Ще потърся нещо на плодове и чай, което е близко до моето възприятие на нещата....Май все пак ще си остана вярна на Лидия Ковачева  newsm78
Може все пак да опитам един 10 дневен курс, де....така съм решила, да видя какъв ефект ще имат над моето прекрасно тяло  Laughing

Последна редакция: пт, 28 мар 2008, 15:54 от Никки

# 11
  • София
  • Мнения: 515
Има такава диета с плодове и чай,и има резултат от нея! Peace

# 12
  • Мнения: 221
Аз затова добавих към млякото днес,както писах и по горе 2 ябълки и 1 банан.Мисля да разнообразя с някой плод,ще наблегна на ябълки,но незнам какво друго?Препоръчайте ми Confused
Но равносметката за сега от днес е:
1 ябълка
1банан
2 кис.млека Активия /натурална/
и 1 снакс  #Cussing out

# 13
  • Мнения: 422
Здравейте момичета.!!Нова сьм в тази тема и искам да попитам само 1 пьт на ден ли ядете,защото последния ден е едно парче месо и салата..значи последния ден едни пьт  ядем??

# 14
  • Мнения: 3 050
5 яйца за ден не са ли много  newsm78 по отношение на жълтъците  Peace

Общи условия

Активация на акаунт