Има ли мами над 35г., които бебеправят? Малко да си дадем кураж!

  • 35 416
  • 530
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 173
Здравейте Simple Smile
аз съм на 34 и бебеправим от 2 месеца,
Имам момченце 7 и съм позабравила бебешките радости вече, но се надявам да си ги припомня скоро Simple Smile

Успех на всички, стискам ви палци!

# 16
  • Мнения: 2 120
И аз навърших 38 години. Бебеправим упорито от 4 годинки. Имам и няколко спонтанни аборта през това време, но не губя кураж.
Помислете колко Холивудски мами са на нашите години. Успех. Wink

# 17
  • Мнения: 351
Здравейте и от мен! Аз съм на 35г. и се борим за второ дете от 5 месеца. Надявам се скоро да стане чудото, защото за първото се борихме 2 години и не искам да минавам отново през този ад. Но когато е писано - ще стане!
А относно хорските приказки и мнения изобщо не ме интересуват. Зависи как се чувства човек!

# 18
  • Мнения: 59
И аз съм на 37 години. Какво от това?  Wink
Няма да се откажа, въпреки, че вече имах една тежка и неуспешна бременност.  Sad
Знам, че рисковете от усложнения при нас вече са по-високи, но дано да имаме късмет и с помоща на добри специалисти да се справим успешно!
Толкова искам да имам бебче, което да изпълни живота ми с много радост и смях!  Simple Smile

# 19
Момичета, аз не съм на 35, но защо се изкуших да пиша в темата?  Защото точно днес една приятелка, която е на 46 години, получи шокираща за нея изненада - положителен тест за бременност. Жената въобще и не допускаше, че на това се дължи закъснението на цикъла й, защото след продължително лечение на злокачествено заболяване /успешно, за щастие/ хормоните й се разбъркаха тотално.  От 5, 6 години жената не се предпазва от бременност, защото такава била вече "невъзможна", казваше тя. Та затова мили дами, приятно бебеправене!

# 20
Ами аз съм на 26, но и за мен възрастта бледнее пред всеки майчин порив, така че не се отказвай от подобно щастие!  newsm32
Аз имам позната, която е родила първото си детенце на 37, а второто три години по-късно, така че времето си е напълно подходящо според мен, иначе жените още на 30 щеше да ги хваща критическата, ако това не беше нормално!
А и ако има нещо вярно в това, че жените, които раждат в по-късна възраст дават живот на по-умни дечица,  Joy ето и още една причина, че възрастта не трябва да е пречка за бебчо!
Така, че успех от мен!   bouquet

# 21
  • Мнения: 104
Е, и аз да се разпиша в отбора на желаещите над 35, макар че възрастта не ме притеснява. Просто сега се чувствам готова да поема грижите за едно малко съкровище, което все не идва и не идва, за съжаление.

# 22
  • София
  • Мнения: 6 302
ПС: М/у другото възрастта на първескините се увеличи драматично в последните години, 35 години са нормална възраст за първо дете и е хубаво да го знаем, преди да се натоварваме психически с хорското мнение и насадени представи от миналото.

[/quote]
А така, горе главите момичета!   FlutterЖелая успех на всички в най-скоро време! И да се похвалите тук!  Naughty

# 23
  • Мнения: 159
 И аз се записвам. На 34 г., имам син на 11г. Много искам още едно дете, но вече почти 2 години, не се получава. През декември претърпях тежка катастрофа и по чудо оцелях и още повече желая да родя, защото смятам, че живея втори живот. Желая на всички успех!!!

# 24
През октомври ще стана на 36, имам детенце на три и страшно много ми се иска да имам второ дете. Възрастта ми не би ме спряла - ще се изследвам и каквото мога ще направя. За съжаление моят мъж не иска да имаме друго и моят шанс е почти нулев. Точно затова пожелавам от сърце на всички, които искат да имат детенце да си го получат!  :bouquet:9

# 25
  • Мнения: 56
Бебеправенето беше лесно - цели 3 пъти, но трудното дойде после - една прееклампсия, един мисед и една бременност прекарана в болници и вкъщи в леглото.

Родих 2 седмици преди да стана на 35.

Сега ще трябва да чакам, докато стана на 37, за да започнем опити за второ бебе.

Успех на всички!

# 26
  • Мнения: 21
Здравейте, и аз съм сред 33 годишните, отново съм бременна след мисед и се надявам този път да сме късметлии.  И двата пъти стана от раз, тестовете за овулация са много добри и действат страхотно. Да не се отчайваме, много жени на нашата възраст едва около 35 започват да мислят за бебе и е нормално, ако учиш, после правиш кариера и се омъжиш към 30. Има рискове, но както всичко на този свят. Важното е да даваме напред!

# 27
  • Мнения: 11 607
Успех момичета от сърце!  bouquet

# 28
  • София
  • Мнения: 6 302
Мурера, а от кои точно тестове за овулация си доволна? Защото аз нещо не мога да я засека с тях, а пък иначе фоликулометрията показва, че имам ову.

# 29
Гледай фоликуметрията, тя е най-надеждния метод.
Не съм  мурера, но да кажа за моите ову-тестове - аз съм доволна от Clear Ovu Test, струва към 10 лв, в кафяво-оранжевка кутийка. Няколко месеца не можех да улуча дните, после след вагинална ехография лекарката ми видя остатъчни от овулацията 'мехурче' и предположи, че е по-късна. Този месец за 1в път видях двете чертички на теста, на 19тия ден. Тестът доказа, че 'работи'.

Общи условия

Активация на акаунт