Общ ли ви е семейния бюджет?

  • 18 794
  • 202
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Общ ни е бюджета, от как сме заедно  Peace Това разделение на мое и твое ни е чуждо и странно, разни хора, разни идеали ...
Също.Винаги сме се чудили на брат му и приятелката му как си говорят кой на кого колко пари имал да връща Crazy

# 46
  • Мнения: 742
На мъжа ми парите са общи-а моите са за мен Hug

# 47
  • Мнения: 139
Естествено, че да.
Аз не мога да осмисля какво значи всеки да си харчи заплатата.
Семейство ХY. На Х заплатата свършва, защото нещо си. Тегли заем, а Y си вее гащите...
И това, ако е семейство Tired

Ааа, момент, порцеланова кукло. И аз не знам с точност колко печели половинката.
Но тънките сметки не вървят с думата "семейство".
Не е баш така, ама айде. Никой не прави тънки сметки. И двамата имаме пари за "двойката" и пари за себе си.
Не си представям например той да е болен и аз да не ида да му купя лекарства, щото всеки трябва да си харчи неговото си.
Ама и не си представям всичко да е общо. Не е и редно.
Аха...Редно е на заплата да ти върне парите за лекарствата!
Ама без лихва,нали? ooooh!
Представи си не ми ги връща.
Ха сега ми обясни колко съм се минала, сигурна съм, че трябва да предприемам крути мерки в подобни случаи.
Различните хора мислят, постъпват и живеят по различен начин. Това е.  bouquet

# 48
  • Мнения: 528
Общ е разбира се. Животът ни е общ и паричките ни са общи, как няма  Joy

# 49
  • Монтана
  • Мнения: 220
Общ е,няма как-принадлежим си един на друг от 14 години.  Laughing

# 50
  • Мнения: 2 090
Общ  newsm26,нали затова сме семейство-всичко да е общо Hug

# 51
  • Варна/UK
  • Мнения: 1 008
Рзбира се, че е общ! Money Money Той работи, а аз държа парите, защото аз плащам всички сметки. smile3508 Той не знае къде се плаща тока, даже newsm78

# 52
  • Мнения: 378
Общ  newsm26,нали затова сме семейство-всичко да е общо Hug
Peace

# 53
  • Мнения: 27
Общ  newsm26,нали затова сме семейство-всичко да е общо Hug
Peace
и при нас е така.парите стоят на едно.аз плащам сметки и пазарувам.дори децятя ги знаят къде са и ако потрябва за нещо а нас ни няма в къщи може да вземат ката ни уведомят преди това. Hug

# 54
  • Мнения: 943
ОБЩ е естествено...Въпреки,че аз сега не работя,но когато работех и с малката заплата,която взимах пак беше общ.

# 55
  • Мнения: 159
 Общ е от цели 15 години.

# 56
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 289

  Общ е от цели 28 години! Никога не сме делили на мои и твои.Аз за разлика от горепишещите винаги съм вземала по-голяма заплата,но съм поемала и всички заеми. Когато някой получи пари знаем какво трябва да се плаща.Отделяме,а останалите слагаме на определено място и всеки взема според нуждите си.Разбира се разумно,така че да стигнат до следващите пари.За сега вземаме 4 пъти месечно: два аванса и две заплати.Справяме се по този начин вече тооолкова години. Е,имали сме спадове и подеми,но...баба знае и 2 и 200.

# 57
  • София
  • Мнения: 1 185
Общ  Peace и не само бюджета - всичко е общо!

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 806
Общ  Peace и не само бюджета - всичко е общо!
и на нас всичко е общо  Peace и детето е общо, ама все ми се струва ,че е повече на баща му или така му се иска да бъде  Joy

# 59
  • Мнения: 4 710
Естествено че е общ, нали заради това се наричаме семейство. Странни са ми взаимоотношения между хора, които живеят заедно под един покрив, делят един креват, имат деца , а си цепят заплатите  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт