Със сила и смелост надарени, ний сме майките на породени! - 13

  • 11 623
  • 295
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 2 331
Добро утро! Hug Хайде и по кафе! http://i239.photobucket.com/albums/ff180/sholio2000/hrani/napitk … mukka_express.jpg
За косопада на мен и на мъжа ми много ни помогна вит.Е-100мг. по 2 ампули веднъж дневно в продължение на 1 месец.После месец почивка и при нужда се повтаря.При нас не се наложи, а мъжът ми има дългогодишни проблеми с косата си и беше пробвал какво ли не.Явно улучихме точния проблем.
А  с очичките никой от двамата не направи проблем.Само съм чела и слушала за това запушване, за което си говорите.Да минава безпроблемно и бързо, KloePraynig
Хубав и усмихнат ден на всички!  bouquet

# 286
  • Мнения: 3 089
поръчките ми приключиха за сега, така че ето Iва част от перуанското пътуване:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=285260.msg7215127#msg7215127
 
 
 

# 287
  • Варна
  • Мнения: 2 317
majceto, всичко прочетох с голям интерес. Чакам с нетърпение следващата порция. Crazy
При мен май наистина косопадът се оказа от шампоана. Снощи се изкъпах с новия, сложих си маска и днес май вече съм по-добре. И предният път пак така за нула време след смяната на шампоана се оправих. Явно проявявам непоносимост към някоя съставка. Thinking

# 288
  • София
  • Мнения: 1 402
Добър вечер!!!

Почти в края на темата да се запиша и аз при вас  Laughing

Майка съм на две слънца  Laughing Имам много да ви чета, но за сега се радвам, че ви открих.
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 289
  • Мнения: 5 391
Аня, честито ти порастнало момче! Hug
Да расте здрав, умен и грижовен! Heart Eyes


Galya S, добре дошла!  bouquet

майче, утре ще ти чета пътеписа Grinning

# 290
  • Мнения: 1 461
Аз косопад нямам, но с килограмите се боря още , аз се връщам да чета разказа ма Майчето

# 291
  • София
  • Мнения: 6 249
Момичета, моето голямо момче става днес на 3 год. Heart Eyes Малеее, колко бързо минава времето... Всъщност точно преди 3 год. все още засичахме контракциите, към 5 и нещо се запътихме към Шейново. Simple Smile
Да ви почерпя с моята торта (преди малко я приключих):



Емко естествено спи, надявам се да му хареса (поръча си Том и Джери Simple Smile), сутринта ще я носим в градината.

# 292
  • София
  • Мнения: 6 249
Набързо прегледах и видях, че обсъждате косопада - при мен преди месец-два направо имах чувството, че половината ми коса вече е окапала. Знам, че е нормално, но падаше ужасно (сякаш повече от първия път). Взех си витамини Мерц и много ми помогнаха.

Май е доста късно да чета разказа на Майчето...

# 293
  • Мнения: 2 331
Добро утро!Аня, да ви е живо и здраво детенце и много палаво и игриво!   bouquet
                                                 

Тортата изглежда чудесно!Как нарисува Том и Джери?Щампа ли е, или добро творчество?Много искам и аз да спретна на Митко такава.Обожава Том и Джери.

# 294
  • София
  • Мнения: 1 124
Ванче да е жив и здрав Емко, желая му всичко най-хубво в живота и дълго време да те радва  Hug.

Много добър   chef си браво, шапка ти свалям  Wink. Тортата изглежда страхотно.

Ох докато пиша Ева се съблякла и се разхожда по голо дупе . Исках и друго да пиша ама така ме сащиса ще ми изхвръкна от ума.

ПП: моля някой да отвори нова тема ще ни заключат

Последна редакция: чт, 17 апр 2008, 11:19 от Furia

# 295
  • Мнения: 2 331
новата тема

Момичета, не знам дали не обърквам нечия работа, но се надявам да не е така! Praynig И тъй като не мога да правя сама теми, просто копирах старата, като смених номерацията и линка към предишната тема.Ако трябва още нещо да поправя, пишете ми! Praynig

Общи условия

Активация на акаунт