Какъв цвят червило ползвате най-често?

  • 12 150
  • 133
  •   1
Отговори
  • Мнения: 30 864
Аз съм блондинка с много бяла кожа и предпочитам червила в розовата гама. Но не естествени тонове, а изразено розово. Може и светло и по-ярко. Фуксия също ми допада. Обичам и перлените частици. Използвам и глосове и стикове. Не харесвам само дълготрайни изсушаващи устните червила. При Вас как е?

# 1
  • Мнения: X
И аз съм със светла кожа. Най-често използвам прасковени и розови червила,а понякога в зависимост оттова с какво съм облечена- също златисти и бежови.

# 2
  • Мнения: 779
 ненатрап4иво,което да стой естествено и да не се набива на о4и,към телесните за мен тонове,по-матова съм.предпо4итам оба4е гланцове,тъй като са ми по-леки

# 3
  • София
  • Мнения: 5 079
И аз съм блондинка, със светла кожа и очи. Отиват ми много червила в червената гама, тип вамп, но аз харесвам най - много естествените, пастелни тонове.

# 4
  • Мнения: 649
светли тонове, тез тъмните не ми харесват.

# 5
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Аз съм с бяла кож и тъмно кестенява коса. Предпочитам матови червила от кафявата гама, но не много тъмни.

# 6
  • София
  • Мнения: 4 294
Предпочитам светлокафяви тонове, прасковени.

С бяла кожа и руса коса съм

# 7
И аз сам блондинка - използвам  в розовата и бежовата гама. Simple Smile

# 8
  • Мнения: 751
И аз съм блондинка,и използвам розови червила. Flutter

# 9
  • Мнения: 2 907
Повечето ми червила са в бежовия нюанс. Но ползвам и силно наситено червено. Цветът се води бордо.

# 10
  • Мнения: X
Повечето ми червила са в бежовия нюанс. Но ползвам и силно наситено червено. Цветът се води бордо.
Като бях с червена коса и аз обичах да си слагам наистеночервени червила Peace

# 11
  • Мнения: 4 633
Прасковен, предпочитам да имат лек блясък.Брюнетка съм със светла кожа. Многа харесвам и лилави нюанси, но зъбите ми изглеждат ужасно жълти с тях и аз нз защо  Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 30 864
Прасковен, предпочитам да имат лек блясък.Брюнетка съм със светла кожа. Многа харесвам и лилави нюанси, но зъбите ми изглеждат ужасно жълти с тях и аз нз защо  Rolling Eyes

Зависи от нюанса на лилавото. Опитай с перлени частици стик. Цвета на зъбите ми е А2 и ми стои страхотно, но млечно лилаво не, тъмно също.

# 13
  • Мнения: 4 633
Аз точно млечното-лилаво харесвам, но съм отврат с него и се лиших от удоволствието.

# 14
  • София
  • Мнения: 7 097
Доскоро ползвах само течни червила в неутрални тонове, но напоследък започнах да използвам и по-наситени.

Общи условия

Активация на акаунт