бронхит при малки бебета

  • 3 068
  • 7
  •   1
Отговори
Здравейте всички мами!Детето ми е на 3 м. и е с диагноза бронхит.Изписаха ни антибиотик Зинат.Страхувам се да давам антибиотик.Моля ако някой има подобен проблем да сподели опита си.

# 1
  • Мнения: 2 082
за толкова малко дете бих посъветвала да отидете за второ мнение при друг лекар и ако диагнозата се потвърждава да дадете антибиотика.само ,че зината май е доста горчив-да не вземе да повръща детето...

# 2
  • Мнения: 73
Аз също бих потърсила второ мнение преди да дам зинат.Че ако почне от 3месеца с зинат после какво ще пие?Много е малко детето за този АБ според мен,ако разбира се не е крайно наложително.Успех  bouquet

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Ако е бронхит е добре да пие АБ за да не премине в пневмония.

# 4
  • Мнения: 505
Бронхита при малките бебета е доста опасен. Дъщеря ми имаше бронхиолит на месец и половина и лежахме в болница на антибиотици. Вероятно е наложително да пие АБ. newsm12 Посъветвай се с още един доктор утре, ако си притеснена. За самия АБ, който са ти изписали, не мога да коментирам, защото не го познавам. Дано бързо се оправи бебенцето.  newsm51

# 5
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Можеш да потърсиш и второ мнение от лекар,но според мен си давай антибиотика.На моята кума близнаците са на 3м.и на тях им бяха изписали антибиотик.Тя също беше шокирана защото са много малки.Но въпреки че пиеха антибиотик се наложи след това и инджекции.Бронхита при бебчетата е доста опасен.Бързо оздравяване.....

# 6
  • sf
  • Мнения: 10 129
за съжаление АБ е необходимото зло. по-добре АБ, отколкото пневмония.
дано се оправи бързо.
и моят сега е с бронхит, но въпреки АБ продължава да кашля  Confused

# 7
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Ако нямаш доверие на доктора си потърси второ мнение,но възможно най-бързо.Ако е бронхит без АБ няма да минете.Зината е добър широкоспектърен АБ.

Общи условия

Активация на акаунт