Мис Англия- вижте това

  • 17 094
  • 246
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 228
Определението в зависимост от самочувствието да се изправи пред света да демонстрира изящната си фигура.....от кръста на долу не е за гледане.... родителите и ,пък и тя трябва сериозно да се замислят за здравето и....За мен дете на 16 години да изглежда по този начин,не е нито здравословно ,нито красиво.....

40-килограмовите модели също не са за гледане, но не само биват гледани, но и им се подражава. Аз гледам много положително на тенденцията моделите за подражание да се доближват в по-голяма степен до реалността. В статията пише - момичето носи 48 размер, който е среден за англичанките.
Представите ни са много изкривени от непрекъснатото облъчване от медии, от всеки се очаква да е перфектен, слаб, красив . . . 

# 31
# 32
  • Мнения: 1 547
Доколкото вдявам, това са ModelsPlus, тоест баш за Мис Макси си говорим. Инак би било потресающо  Mr. Green

# 33
  • Мнения: 1 951
Доколкото вдявам, това са ModelsPlus, тоест баш за Мис Макси си говорим. Инак би било потресающо  Mr. Green
Така мисля и аз.  Peace

# 34
  • Мнения: 281

Дикси, това са модели на Modelsplus, не са кандидатки за Мис Англия.
Това е сайт на агенция Modelsplus.

# 35
  • Мнения: 1 951
Аааа, а пък първото момиче с станало мис. Ясно  Peace
Няма лошо, харесва ми.

# 36
  • Мнения: 281
Девойката е една от кандидатките за титлата Мис Англия.

# 37
  • Мнения: 9 901
Това момиче,не е пълничко или закръглено,то си е дебело......дори има нужда от продължителна лечебна диета ...... Rolling EyesСамо на 16 - прилича на слоница,а като роди ......!?
Такива изказвания направо....  ooooh! Но може би ти си от перфектните.

в темата за мюзик айдъл една от финалистките беше наричана анорексичка, модел на освиенцим и кльощава скумрия. Щом едни могат да използват такива определения, защо к.а.л.и да не използва определението слоница? Simple Smile

# 38
  • София
  • Мнения: 18 679
- момичето носи 48 размер, който е среден за англичанките.
И какво - за да предпазим дъщерите си от гладуване, което може да ги умори, дайте сега да им втълпим, че е нормално да носиш 48 размер на 16, когато майка ти носи 38 Rolling Eyes Стига бе...От едната крайност в другата! Ако ще дават примери за подражание, трябва да показват млади, свежи момчета, със спортни фигури, с добре оформена мускулатура. Да показват, че можеш да се храниш, но здравословно и да спортуаш, ако искаш да си привлекателен. Защото нито кожа и кокал е нормално, нито три пръста сланина Stop

# 39
  • Мнения: 7 186
Нямам нищо против да лансират модели с нормално телосложение, но тази си е направо дебела. Иначе в лицето е много хубава, но на 16 г. да изглежда така не е голямо геройство.
Това, че голям процент от обикновените хора са с наднормено тегло не означава, че това тегло е нормалното. Масово да, но нормално- не.
Подпкрепям кампаниите срещу анорексията, но не мисля, че начинът е да се натрапва другата крайност- ходи си дебела и да не ти пука, върха си.
Затлъстяването е огромен проблем в днешно време и мисля, че и с това трябва да се борим, а не да го издигаме в култ...
Просто трябва да се намери златната среда.

# 40
  • Мнения: 686
Като споменахте Айдълите,а какво ще кажете за Деница(пълничкото момиче).
Евала на момичето,доказа че за голямата сцена не е задължително да си 50 кг.,а да пееш и то отлично.
А въпросната миска,в лице е много красива.

# 41
  • Мнения: 9 901
Деница отива да пее, а не да става мис. На мен ми е ужасно симпатична Деница, от фаворитите ми е, и в този смисъл я възприемам напълно като цялостно излъчване. Но това 16годишно англичанче отива просто да става мис, което не е свързано с талант Simple Smile

# 42
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Е,няма значение.....наистина това ми беше първата мисъл при вида на момичето.....,не намирам да съм употребила нецензурна или вулгарна  дума..........Нито болните от анорексия ,нито хората изглеждащи по този начин,като въпросната кандидатка са пример....,модел за подражание както на младежите,така и на по възрастните....Този вид тела обикновено са свързани с нездравословно състояние на организма.....,нездравословно хранене,.....нездравословен начин на живот...... Повечето хора се стремим не да бъдем идеални,но поне да бъдем здрави..... Wink

# 43
  • Мнения: 1 072
Как преминахме от анорексичните 40 килограмови миски към 140 килограмови такива...?

Тъкмо се зачудих същото.  Grinning

Но явно това е кампания за повдигане на самочувствието на английската жена. След като средностатистическата домакиня в Англия, не може да се доближи до идеала за красота, да доближим идеала да средностатистичката. Смятам, че това е твърде рискован трик. Вярно, че ще се засили популярността на конкурса, но какво ще накара англичанката да отиде да спортува и да промени режима на хранене? Като изключим и суетата като мотивираща сила, съвсем нищо не остана.

А това момиче е затлъстяло и не бива да се препоръчва като модел за красота.   Ако се движеше в телесните норми, препоръчвани от лекарите, може би щеше да е красавица от световен мащаб.

# 44
  • Мнения: 6 167
Мисля, че говорите глупости с 'налагането на нов култ", сами не си вярвате.
 
Момичето носи  48ма мярка ( като гледам панталони) , това реално е жена около 80кг, каква слоница, какви 140 килограма, какви крайности!  Висока е 175.  Ясно се вижда къде й е проблемната област - ханш, бедра. На 16 е в естествен хормонален бум тази девойка и по всяка вероятност, за разлика от по-слабите ( да не кажа др. дума, че явно е обидно) й връснички й е дошъл мензиса навреме.

Аз се радвам на това, че е хубава. Лъчезарна, усмихната, перфектна кожа и черти



Красотата не може да се впише в тесните граници, които са й определени и лансирани вече десетилетия , и които  са се настанили в ширпотреблението й. Броят на жертвите на стереотипите са твърде много вече.  Както е видно главно ментални.

https://www.bg-mamma.com/assets/vessur/img/not_found.png
http://www.telegraph.co.uk/news/main.jhtml?xml=/news/2008/03/21/nmodel121.xml




Последна редакция: сб, 29 мар 2008, 10:39 от Lennie

Общи условия

Активация на акаунт