Възмутена съм от БТВ !

  • 2 661
  • 32
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 623
Първо искам да отбележа, че за някои
от вас, проблемът ми може да се стори
смешен или маловажен, но аз в момента
съм на ръба на нервна криза.
Та за какво иде реч:
Синът ми обожава предаването Бон-Бон
по БТВ и то е единственото, което вече го
задържа поне 20 мин. пред телевизора.
Гледа го почти всеки ден в Нетера.
Какво беше днес учудването ми, когато
детето поиска да му го пусна, а в Нетера излиза
този надпис:
По желание на бТВ и текущата политика на News Corporation считано от 19.03.2008 Нетера ТВ спира излъчването на предаванията на запис и на живо на територията на България. Всички, които искат да гледат бТВ онлайн, могат да го направят на сайта им: www.btv.bg.


ОК казвам си. Явно са се погрижили да гледаме
програмата им на собствен сайт, а и ако сте
забелязали доста го рекламират след всяко тяхно
предаване.
Какво беше разочарованието ми, когато:
1. Нищо не може да се гледа, защото явно
сайта още не работи
2. Не може да се гледа на голям екран както
в Нетера, а на някакво минималистично прозорче
3. Архивът, който е на сайта на БТВ е просто смешен

Сега детето ми реве вече повече от час, а аз съм
безпомощна да направя каквото и да е.
И кому беше нужно всичко това ?
Все едно да рекламираш продукт, който още не
си произвел и го няма в магазините.
Възмутена съм от тази телевизия и определено
вече ще предпочитам всяка друга пред нея  Naughty

# 1
  • v. turnovo
  • Мнения: 987
Аз пък спокойно си гледам онлайн от сайта на БТВ,опитай пак Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 2 623
Аз пък спокойно си гледам онлайн от сайта на БТВ,опитай пак Peace

Онлайн е едно, а архивът е съвсем друго !

# 3
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Ти имаш избор от много телевизии и правото да гледаш, това, което те ти предлагат. Телевизиите от своя страна имат право да забранят някой да излъчва техни записи и да качват каквото решат на собствения си сайт.
Смешно ми стана наистина, че се нервираш заради подобна глупост. И как така си безпомощна да успокоиш едно дете?

# 4
  • Мнения: 2 212
http://btv.bg/videos/broadcast_video.pcgi?section_id=221&video_id=804

вдясно на екрана се гледа онлайн, а долу след линийката за увеличаване на звука има едно прозорче, от което може да се разшири екрана поне малко.

# 5
  • София
  • Мнения: 2 623
Лиляна, заповядай в къщи ако искаш
да видиш как не мога да го успокоя,
защото той като си е навил на пръста,
че иска да ги гледа - това е !
Не всички деца са правени по калъп -
добри и тихи !

# 6
  • Мнения: 1 273
И аз миналия ден яко се нервирах, защото не можах да намеря "Такъв е животът-кърмачетата" от миналата пролет. Просто го няма в архива им. Зълва ми и племенника бяха герои, и направиха глупостта да не искат записи от предаването. А сега не можем да ги намерим  Confused

# 7
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Регистрира ли се в сайта ,като потребител?Аз си я гледам ,но влизам с име и парола......

# 8
  • Мнения: 3 880
Стига бе, МамаКуин, наистина ли е такава драма, чак пък таква зависимост? За детето може наистина да е драма, ама чак и ти да се връзваш и да изтерясваш заради спирането на някакъв запис Rolling Eyes Wink Ако моята ми направи такъв цирк заради едно предаване не само, че няма да й го търся под дърво и камък, ами и скоро няма да й гу пусна изобщо, за да види, че има къде, къде по-интересни неща на този свят от едно калпаво предаване Wink
Я му разкажи как ние едно време чакахме да стане 17:30, за да погледаме половин час детско и майките ни хич не се тръшкаха и не се оплакваха от единствения телевизионен канал, който имаше Joy Може да му стане весело на детето Laughing


# 9
  • Мнения: 2 792
 Джул, извинявай, че ще ти го кажа, но проблемът ти не е в БТВ, а  в невъзможността ти да контролираш и овладееш елементарна ситуация със синът ти, не си ли укрепиш и затвърдиш авторитета от сега, с възрастта нещата ще стават и по зле.
 

# 10
  • Мнения: 9 865
Има малко клипчета на бон-бон във vbox7, ако е неутешим дребосъка, може да му пуснеш, да му мине.

# 11
  • София
  • Мнения: 62 595
МаМаКуин,

Нямаш друг избор, освен да оставиш детето да научи този урок. В един момент детето така или иначе ще се сблъска с това, че не всичко  върви по план.

# 12
  • Мнения: 1 359
Да ние извън България гледаме, но на цената от 143 евро на година.
Може би ако в БГ почнете да плащате, ще гледате всичко на запис.

# 13
  • Мнения: 410
Ако има бойкот на бтв, бройте ме и мен.
Малко късно, ама все пак ...
Не мога да я трая тая "телевизия", ей!
Никога не изнасят данни от важни БГ-събития, които са открити и коментирани от техни колеги от други телевизии (например Нова ТВ). Държат се, сякаш тези събития никога не са се случвали или засягат единствено дадената конкурентна медия, но не и цялата страна.
Другото нещо, за което се сещам на прима виста, е предпоследният им певачески конкурс със СМС за Могилино...Забравих му великото име  newsm78. Като ми лъсна оная ми ти зелка Ани Салич с помпозната царствена роФля, сякаш отива на прием в Бъкингамския дворец...Бааааа.....По-неадекватно поведение и лицемерие не съм виждала.
Змиярник пълен със злобни НЕПРОФЕСИОНАЛИСТИ = бтв.

# 14
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Тази драма я нищим тук:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=277897.0;topicseen

Джулс, ти ли си била МаМаКуин Светкавицата  ooooh! Сега разбрах  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт