Отговори
# 30
  • Мнения: 37

минусови килограми newsm78  Mr. Green
besnatabani4ka
 не са ли ти добре килограмите сега? Thinking какво те притеснява в тях? на мен ми се виждат много прилични Rolling Eyes


Ами нямам свалени още, нали днес почвам Simple Smile Иначе аз имам леки кости и затова изглеждам по-пълна отколкото кантара показва Simple Smile Освен това зимата качих 5 кг, а ми наближава бала и искам да вляза във форма Wink
Няма да се тормозя много, просто този режим ми е стимул да почна да се храня по-здравословно Wink

# 31
  • Мнения: 7 914
besnatabani4ka
 за свалените килограми се пошегуваш, разбира се...един вид това да се чува само Peace
Няма да се тормозя много, просто този режим ми е стимул да почна да се храня по-здравословно Wink
поздравления за тези мисли  bouquet

very nice
има го това за кърмачките.. затова не се препоръчва спорт и диети на кърмещи, дори вече двапъти моля дом. лекар да ме прати на диетолог( ъогава ще е безплатно) и тя отказва заради кърменето Rolling Eyes
поправих табличката  bouquet

мама на Сими

и ти си в табличката Hug


сега някои хора шЪ мЪ набият...ама аз да си кажа какви мисли ми минаха снощи Mr. Green Mr. Green
 от време на време се чува че някой примира за баничка и тн... ами сетих се,че баницата се прави от яйца, сирене и кис. мляко... идеална за белтъчен ден Crazy. нали? корите са вместо хляб Crazy Crazy

# 32
  • Мнения: 487
Честита нова тема Simple Smileда ви се похваля издържах на питата без да хапна нищо,едва се измъкнах от въпросите защо не си взимам от нищо,накрая казах че съм била на зъболекар и не трябва да ям поне 3ч. и така.Добре дошли и на новите попълнения Peace

# 33
  • Мнения: 130
Добре дошли на новите попълнения!

А сега за пилешките крилца:
Първо ги мариновам в следното: слагам соев сос, куркума, риган, магданоз, розмарин (сухи подправки) малко от унисоса на маги малко мазнина- 2/3 лъжички и ги оставям за 2ч в хладилника. След това ги пека във фурната на 250 С. Периодично ги обръщайте!
Нищо работа, а аз много ги обичам!

Ето и една рецепта за пилешки бутчета:
Слагате в тавата бутчетата, които са посолени и посипани с минимално количество олио, слагаме 3-4 сикилидки чесън (цели) и ако обичате някаква подправка, след това ги заливате със вода и оцет, като съотношението е 3:1 (3ч вода и 1ч оцет ), но вие преценете количеството течност в зависимост от това колко бутчета печете!Печете във фурна! Периодично ги обръщайте!
 
БОН АПЕТИ! Дано да ви харесат моите гозби!

# 34
  • Мнения: 37
Имам въпрос: през дните на въглехидрати и варива пише, че се яде през 2 часа, тогава колко хранения има за деня? Защото ако са само обяд и вечеря, това значи че трябва да се обядва и вечеря през 2 часа  Thinking Нещо не разбирам Simple Smile

# 35
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Добре дошли на всички нови диетуващи.   bouquet
И БРАВО НА ВСИЧКИ, ДОБАВИЛИ ОЩЕ МИНУСЧЕТА КЪМ ТЕГЛОГО! МОМИЧЕТА, СТРАХОТНИ СТЕ!  smile3501

Хайде сега отчет и от мен. След първите си 4 дни след прекъсването на диетата съм свалила 2 килограма.  Grinning Така че си възстанових идеално сваленото от преди. За 10-те дни почивка както знаете бях качила точно 2 кила. Направих си едни мои изчисления и излиза, че за месец и 20 дни, в които съм била на диета (преди почивката и тези 4 дни сега) съм свалила общо 12 кила и много сантиметри от различни части на тялото. Което мисля, че е много добре.  Grinning Значи аз ям различни храни за обяд и вечеря, смесвам белтъчините както си реша, във въглехидратния ден ям предимно тортички и сладкиши, а в деня с варива между храненията хапвам гадории от рода на чипсове, зрънчовци и прочее. Но! Спазвам стриктно последователността на дните, часовете за хранене и ям неособено големи количества. И много малко плодове. Embarassed Срам ме е да си призная за последното направо. Но аз по принцип не обичам особено плодовете и по тази причина ги хапвам май само в плодовия ден.  Embarassed Та си мисля, че ако диетата се спазва точно по правилата може резултатите да бъдат и още по-добри.
Звездичка, засега незнам какво може да коригираш в табличката, освен в допълнението, че за 4 дни след прекъсването съм успяла да сваля и двата качени килограма.  newsm78
А сиренето по шопски се отлага.  Close Че ни поканиха тази вечер на гости. Ще гледам обаче да хапвам само от позволените за деня храни, че да не разваля резултатите бързо-бързо. Mr. Green

# 36
  • Мнения: 2 159
здравейте момичета,
още съм само на вода, ще видя утре резултата Wink не ми е трудно, защото съм свикнала с лунната, преди редовно я правех.
обаче като ви гледам вас се чудя за 29 дни само -2кг newsm78 нещо умряла работа, верно че не съм била стриктна, но пък доста съм се въздържала Rolling Eyes
Дано скоро време сваля още някое друго килце, че така нямам много обезсърчаващо... Thinking

# 37
  • Мнения: 48
Звездичка,ама на мен тия мисли с баничката не само ми минават,ами си похапвам без срам в белтъчния ден......(то затова и резултатите са по-бавни може би....)
Аз бях си писала данните за табличката,ама май си ги пропуснала,ако може да ги добавиш: 163 см,66кг,желани 57,началото е положено на  24.03.

# 38
  • Мнения: 7 914
Цветомира
 браво на теб  bouquet а извинението е супер Hug

kleopatra555

 страхотни рецепти.. ще ги кача в рецептурника Hug

besnatabani4ka
 по принцип е добре да се яде само обяд и вечеря, а допълнителнето хапване е за ако примираш от глад Peace

lulumba

важното е, че диетата действа, нали? Hug

barabana

 извинявай ,обаче има разлика кой колко килограма има да сваля... ти си -2/3 кг под раста си минус 100... не може да искаш да сваляш като човек, който има да сваля 10-20-30  и тн кила, нали? Hug
според мен, ако не гладуваш особено и не се измъчваш акто при диета 2 свалени килца пак са нещо Peace


zloba

в момента оправях табличката и даже видях ,ч е си без дата Hug

# 39
  • София,
  • Мнения: 4 267
Ехо и аз съм тук само дето още съм на антибиотик, ама си спазвам всичко с малки изключения.  Hug

# 40
  • Мнения: 2 159
Dundurela да оздравяваш бързо Peace
звездичка много ти благодаря за думите Hug Hug Hug знам, че е така ама като си гледам корема и дупето... Rolling Eyes
но наистина гледам малко по-леко да я карам и да не се задълбавам много, за да ми е даже приятно
ето вече 29 дни съм на нея и мисля да продължа Peace

# 41
  • Мнения: 7 914
Dundurela
 иии да оздравяваш Hug

barabana
виждаш това, което си мислиш... мисли позитивно и ще видиш, как всичко ще си дойде на мястото Hug Hug

# 42
  • Мнения: 7 914
да си призная .. днес в 17 прегреших Rolling Eyes ..хапнах 6 маслинки Sad...ами не ми се ядеше плод или нещо подобно... Rolling Eyes

# 43
  • Eemnes, NL
  • Мнения: 421
 Heart EyesЗдравейте момичета, да се запиша и в новата темичка. Днес така се случи, че имах приятелка на гости и от сутринта до 6 бях на 2 ябълки. Но, в 6 не се нахвърлих на ризотото ми а си сложих, не много и си го хапнах бавно и сладко. днес мъжо, все ме изкушаваше, опитай това или това,  но аз се справих геройски без да се подам. Party  bouquet
Звезди ще се тегля, чак другата седмица, да не забравяме, че ми е втори ден все пак. А да , останах без крака днес от скиторене, а и имаме и панаир, че и малкия и той щастлив.
Утре мисля, че ще ми е най лесния ден, понеже нито слако, нито много тестяно обичам, но след това е плодовия, а на него ще се насласладя най много мисля. Направо ви се радвам на всички.
Как беше лафа, много сме - силни сме. Heart Eyes  bouquet

# 44
  • Мнения: 7 914
sterje


еее браво на теб.. аз пък на теб ти се радвам Hug
а това за тегленето веднъж на седмица е супер(особено след плодовият ден) Party Party
сега се сещам, я кажи как правиш ризотото? Thinking

Как беше лафа, много сме - силни сме. Heart Eyes  bouquet
особено и като се подкрепяме Party

Общи условия

Активация на акаунт