Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 29 март 2008, 14:40 ч.

Покажете се

• 16 402
  • 220
  •   1
Отговори
Отдавна ми идва на ума да пусна такава тема.  Party
Някои се знаем как изглеждаме, а други си представям само. Който има мерак може да покаже себе си в темичката.  smile3509
Ей ма мен, не че не ме знаете де.
welcome

Последна редакция: сб, 29 мар 2008, 14:45 от Sissi_82

# 1
# 2
Видях! Ура!!! Не искам да правя четки, но, Greeneyes girl,  много си слънчева!   bouquet И да си призная винаги съм искала зелени очи.  Mr. Green Малкият е голям симпатяга.  Party

# 3
Сисееееееееее  Hug  bouquet  Преборих се най-накрая с тоя линк Joy
И аз много исках сина ми да е със зелени очи, ноооо не ...   И аз не искам да правя четки ама ти и без зелени очи си си хубава  bouquet

# 4
Айде и аз

# 5
Ех, Николетке, къде е гледал твоят бльон! Друг ще намаже - това е изводът!  Mr. Green

# 6
Ако инкел ми позволи ше ви го покажа  Whistling

# 7
Айде от мен да мине, днеска съм добър. Сигурно заради лятното време.  newsm78
Ама само днес, и докато дойде новото време.

# 8
Aйде, гледайте  Mr. Green

Нищо не изкарах пак, язък  ooooh!

Последна редакция: нд, 30 мар 2008, 12:13 от Никси

# 9
  • София
И аз искам да видя Инкел  Crossing Arms

Плащам в охлюви  Joy

# 10
  • София
Е, той по дрехи.
Ники, Инкел, изложихте се  Laughing

# 11
Видях, видях!!!
Сега ще спя спокойно. И може знойният батко най-накрая да ми се присъни. Пък може и Инкел да е.  hahaha Важното е да не е ЕРД-то.

# 12
  • София
Личи си, че идва пролетта  Whistling
Горкия Инкел - и на него даже налетяхте  ooooh!

# 13
Ейййй ма много сте неблагодарни.
Няма едно мерси да кажете на кака си.
Ако не бях аз щехте БНД-та да сънувате  Whistling
 Дали да не махна снимката, утре може да я пласирам по-добре на спящата част от форума  Thinking

# 14
Личи си, че идва пролетта  Whistling
Горкия Инкел - и на него даже налетяхте  ooooh!
Да бе , и на старците няма да простят.  Shocked

# 15
  • София
Акой предлагаше охлюви,а Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Е какво - и аз съм човек  Whistling и на мен топлото време ми влияе  Flutter

Да бе , и на старците няма да простят.  Shocked

Хайде сега...комплимети ли си просиш? Wink

# 16
Айде пак изтървах купона Joy
Сега е ред на другите списващи тука от мъжки пол Joy

# 17
Ами аз Дани и Иван (Ал Джакони) съм ги виждала. Ама Пантера не съм. Няма да е зле да се покаже.  newsm74
Ма сега да не стане темата сватовническа. Да не ми опорочите съвсем клюкарската идея.
Ако искате ще пуснем отделна, пък като идват разни обидени татковци, които искат да се пласират при нас хиените - там да си ТУРЯТ снимките.  Flutter

# 18
  • София
И аз съм виждала Дани...

# 19
Ами щото не съм много заспала още. Ама я вижте кви идеи ще имам след два часа като се събуди малкото за цоцкане, а аз заспивам върху него.
Пък и двете имена ми харесват. Важното е да се пускат снимки там.
Дани само на снимка съм го виждала от една среща на целия форум. Пък Иван - не помня вече къде се беше показал. Та там любопитството ми е притъпено. Не че ще откажа още снимки. Което все пак доказва, че съм ламя.

# 20
Докато се преборя с тези снимки,съм изтървала да видя някои хора!Ама може ли такова нещо,тези дето сме спали,да не сме спали ,а?Сега ако се не отваря,докато се боря да не изтърва пак нещо!http://www.snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=232537
http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=5493051
 Идея нямам,пак не става!Кой адрес точно трябва да копирам?http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=5493051

Последна редакция: нд, 30 мар 2008, 16:26 от onira

# 21
Онира, албумът май е заключен

# 22
Ясно стана,но идея нямам откъде да отключа! Thinking

# 23
http://images24.snimka.bg/005493530-big.jpg
http://images24.snimka.bg/005493534-big.jpg
http://images24.snimka.bg/005493535-big.jpg
 Ето мисля че сега става!Специални благодарности на един приятел,за помощта!

# 24
Побут на темата, че май я забравихте.  Naughty
Пантер, не се крий.
Тия дни се възроди голяма част от форума, а не оставиха автограф в моята темичка.  Crossing Arms

# 25
 Crossing Arms аз докато довтасам и то.....

Ама не е чесно, дайте и на мен да видя снимките  Praynig

Така е, който много работи и няма време за нета пропуска купона  Cry

Спуках се от смях с вашите изцепки и писания по темата. Голям смях сте  hahaha Ама добре, че е Сиската, че да ни развесели малко.

Аз да се показвам ли?  newsm78 Чакайте да си разгледам архива и да реша заслужава ли си риска  Whistling

# 26
Киара, как ще пропуснеш да си сложиш лика тук? Не мърдам от пс-то, че да не изпусна.

# 27
Ох, душа, айде утре че отдавна мина времето за сън а ставам в 7  Sad
То за вас вече е утре де  Grinning ама изчакай да стане мое утре вечер  Peace   Hug
Нали трябва да разгледам снимките, да подбера.... А имам и да мисля какъв е риска от разпознаване както и процента от негативните последствия хехехехехехе туй то, финансист  Joy
Айде лек ден на вас и сладки сънища на мен  Wink

# 28
Ами аз Дани и Иван (Ал Джакони) съм ги виждала.

И аз съм виждала Дани...

И аз съм го виждал hahaha

# 29
Ето ме мен и Ния:и с една колежка

# 30
Ето ви снимки хиени такива.. Mr. Green
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=233267

# 31
Един ден излязох и вие снимки напускахте. Мерси, мерси!   bouquet
Ади следващите.  Sunglasses

# 32
Айде от мен да мине  Grinning Обаче за кратко и после ... кой видял, видял  Wink

децата:   http://images21.snimka.bg/004275133-big.jpg

моя милост: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=187132&view=1&photo=17

Последна редакция: ср, 02 апр 2008, 08:16 от kiara

# 33
Нямам време да пиша, че трябва да водя Ицко на училище, но Киара чувствам се длажна да изкажа коментар за теб и децата. Страхотни сте! Толкова слънчеви и усмихнати!   bouquet

# 34
# 35
Нямам време да пиша, че трябва да водя Ицко на училище, но Киара чувствам се длажна да изкажа коментар за теб и децата. Страхотни сте! Толкова слънчеви и усмихнати!   bouquet

мерси, мерси  bowuu

Намини пак, пооправих албумчето  Wink

milk радвам се че се постна. Защо ли не се очудвам на снимките  Whistling

# 36
Аз пък незнам как да се "сложа" Embarassed,не че се крия,нооо само стоя и се кокоря,как може толкова готини жени и деца да бъдат сами,ей това няма да го разбера Shocked newsm78

И к`во излиза,трябва да си кифла от класа ,за да си щастлива newsm78
Поне като гледам свестните мъжове какви ги държат под ръка,че и здраво ги стискат Twisted Evil

# 37
Пати, това е положението.  Tired
Аз също не се изненадах от снимките на Милк, ама се чудих какъв коментар да пльосна.  Crazy
Милк, дай да видим детенце. Щото тук се и сватосваме.

# 38
Милк, дай да видим детенце. Щото тук се и сватосваме.

То нейното мъж бре.
Вие съвсем изтрещяхте ooooh!

# 39

и аз не се изненадах, че нищо не видях Laughing
се на разни забранени ми места се явяваш, да се чудя как да си експлоатирам точно въображението.
обаче...все ш намеря пътя към софия.

# 40
Милки, ти си мойто вдъхновение! Mr. Green  Подир тебе и аз събрах кураж да се изтипосам тука /макар и далеч по-скромно Mr. Green, ма да не кажете, че се скатавам, ръйш`ли Laughing/

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=233484

Последна редакция: ср, 02 апр 2008, 16:49 от blondy-mamma

# 41
Милки, ти си мойто вдъхновение! Mr. Green  Подир тебе и аз събрах кураж да се изтипосам тука /макар и далеч по-скромно Mr. Green, ма да не кажете, че се скатавам, ръйш`ли Laughing/

http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=5514347

Ааааааа, нищо не се вижда  Naughty

# 42
  • София-Велинград
Ето ни и нас Peace--първите снимки са от Рожденият ден на Мария,голямото момче е нашият батко,мен ме знаете  Wink,последната снимка е Любослав и братчето му .Ето тава сме ,дано обаче съм успяла да кача снимките  Flutter

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=233537

# 43
 Joy
Много сладка таз Мария бе пу-пу да ти е жива и здрава.

Последна редакция: ср, 02 апр 2008, 12:44 от Никси

# 44
  • София
Ето ни и нас:

http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=5507641

и наща кака първокласничка:

http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=4605192

Последна редакция: ср, 02 апр 2008, 13:46 от Gercho

# 45
  • София-Велинград
Никси мерси ,мерси Peace.На баща си е цялата,красавец беше той ама без мозъчен Mr. Green.Е,поне хубаво дете ми направи Laughing

# 46
Никси мерси ,мерси Peace.На баща си е цялата,красавец беше той ама без мозъчен Mr. Green.Е,поне хубаво дете ми направи Laughing

Абе аз тъкмо щях да напиша, че страшно много прилича на теб.

# 47
  • София-Велинград
Само в нослето Sad,и двамата са взели моето чипо носле Laughing.Но баткото е като мен.Мария е с моята светла кожа ,но с тъмните очи на баща си и с неговата усмивка.Но ,не съжелявам за това.Все пак тя е негово творение. Mr. Green

# 48
Славе, така говориш за БНД все едно е умрял.  Joy Иначе Мария е малка принцеса.  Peace
Герчи и Блонди мама веднага да се коригират!!! Няма да мрем от любопитство тук я...

# 49
  • София-Велинград
Ама хора,аз Герчо я виждам и на двете снимки. newsm78
Сиси,че умрял е я Mr. Green,да не  би за нас да е жив newsm78.Ни вест ни кост от него,ама -ха,. Stop
А иначе не се притеснявай жив си е човечецът Laughing

# 50
E:\My Pictures\niki i kaja
Ето ги моите две щерки.Никси  ще жалеем за Гого -голям е сладур! Heart Eyes

# 51
Секси мама, аз нищо не виждам. И Герчо не виждам.  Crossing Arms
Знам, че съм кьорава, ама чак пък толкова.  newsm78

# 52
  • София
Ако имате акаунт в snimks.bg се логнете и ще видите снимките.
Ако не - и аз не знам какво да направя. Албума е публичен. Нямама идея защо не се виждат.

# 53
  • София-Велинград
Герчо ,излез от своя акаунт и тогава пейсни снимките.Да не си вътре със своя акаунт е номера,май newsm78 Peace

# 54
Gercho, много красива ти е първокласничката! Тук нали се и сватосваме...резервирам си я за моя първолак  Wink

# 55
  • София
Мамка му и... Извинявам се, обаче нищо не мога да направя. Славе, и така както казваш не става.
Ако някой не може да ни види, а мнооого държи, давам парола на лични.

# 56
  • София
Fru-Fru, мерси мила.   bouquet
Само нещо не се сещам да съм виждала снимка на кандидат годеника ... newsm78

# 57
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=233566
Извинете ме всички-така вече трябва да стане Rolling Eyes

# 58
  • София
Страхотни дечица имаш секси мама. Ама ти къде си?

# 59
Секси мама, дали няма да се навият на по-млад мъж?
Много са красиви и двете...   bouquet
Ако размислят свиркай.

# 60
http://www.foto.bg/search.php?searchid=38873
я да видим дали ще стане

# 61
 Благодаря ви за отговора ,но за сега мисля да остана в тяхната сянка Wink

# 62
Герчо, видях. Като си влязох в акаунта. Страхотни сте. Децата са хубави като мама.  Flutter
Секси мама, и твоите принцеси са разкошни. Определено ще трябва да е дошло от майка им.
Аби всички сме толкова хубави.  Whistling
Май трябва да променя заглавието на темата - Сватосайте се...  Joy

# 63
  Flowers Bouquet напълно съм съгласна с теб Сиси-разбира се ,че всички наши деца са прекрасни и  незаменими  newsm76  дано  наистина  вземат по-добрите ни страни  Praynig

# 64
Абе момичета, честно - незнам кво става... newsm78 Като си пейстнах линка, там си беше снимката, ама явно като съм излязла от форума.... newsm78 Хич недовдявам кво трябва да направя?! Я някоя да пробва сега, мисля че се вижда Rolling Eyes и кажете де!

# 65
  • София
Герчо, видях. Като си влязох в акаунта. Страхотни сте. Децата са хубави като мама.  Flutter
Сиси мерси.   bouquet
То Ицко и без това вече е зает, пък и мойта девойка вече си я заплюха, остана да търся невеста за малкия.
Аз съм хвърлила око на малката щерка на секси мама... Laughing
Тя колко е голяма ако не е тайна?

# 66
Блонди мама - страшна си. Това ли е Лора?
Твоят принц на бял самолет добре се уреди...  Joy Само пази хубавото д..., да не го щипят толкова.

# 67
# 68
Малвина,
1. Избираш си някой сайт на който да качиш снимката. www.snimka.bg, www.photobucket.com, www.multiply.com, www.webshots.com.
2. Качваш сниката.
3. Копираш адреса на качената вече снимка.

Айде чакаме Crossing Arms

# 69
махам снимките,че параноята ме гони...ако ме разбирате Embarassed

Последна редакция: ср, 02 апр 2008, 16:51 от MALVINA

# 70
Видях, видях. Много хубаво детенце, изписано. Доста е трудил ЕРД-то ти да го докара такъв хубавец.  hahaha Пък ти си страшна, (предполагам си го знаеш).

# 71
КАчвам си на сайта разни стари снимки и вижте какво намерих.
Гого влачи котката за ухото  hahaha
http://nixiart.multiply.com/photos/album/18#4

Айде аз отивам да си го прибирам от яслата, че дядо му има РД и сме на купон  Hug

# 72
Гледах ви-вас и децата ...ами какво да кажа всички сте чудесни.И си помислих,че какво ни е-нито сме някои смотли търпящи някой мунчо,децата са ни страхотни...Мога да кажа,че сме едни "изоставени",на които само могат да завиждат Wink
 Hugза всички

# 73
 MALVINA, много правилно си поставила в кавички думата "изоставени", щото от моя гледна точка никоя от нас не е изоставена /дори и тези на които БНД-та са си тръгнали сами, без да им дават начална скорост Mr. Green/. НЕ!!! Ние сме едни красиви, горди и смели жени, които сами са направили своя избор да нямат партньор до себе си, но да си запазят самоуважението!   Hands Thumbsup  И това е, което ни прави наистина красиви!

# 74
И к`во излиза,трябва да си кифла от класа ,за да си щастлива newsm78
Поне като гледам свестните мъжове какви ги държат под ръка,че и здраво ги стискат Twisted Evil

Не отдавна и аз стигнах до това заключение и сега съм в процес на превъплащение  Mr. Green Не ща и не ща да съм красива, да съм добра, да съм вярна..... Тези качества май изобщо не се тачат у мъжете.  До скоро се опитвах с дрехи и прически т.е. липсата им,  но ... много сульовци почнаха да се лепят. От другата страна пък се лепят разни пиявици дето си мислят че си супер богата и ще им подсигуриш топъл и уюутен дом....
Сега съм по-скоро на тезата че май каквото ни е писано, това ще стане  Tired

# 75
Fru-Fru, мерси мила.   bouquet
Само нещо не се сещам да съм виждала снимка на кандидат годеника ... newsm78

Gercho, права си ...ама и мен ме гони все параноята  Rolling Eyes
Но специално за теб и най- вече заради снахата  Laughing ето го моя младеж (дано да се справя с линка, че за първи път качвам снимки. но ти имаш регисрация в snimka, така че трябва като се логнеш да го видиш)

http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=5517754

# 76
Аз като първа клюкарка - Фру, албумът е личен. Не става.

# 77
# 78
Аз като първа клюкарка - Фру, албумът е личен. Не става.

Embarassed Направих го публичен. Дано сега ми се вижда момчето, та да мога и аз да се включа в пазарлъка и сватосването   Joy

# 79
  • София-Велинград
Ъ-ъ-ъ Фру, пак не става Naughty

# 80

Ами нямам идея какво повече да направя  newsm78

http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=5517754

# 81
Аз видях. Ама влязох първо в моя акаунт.
Фру, и твоят момък е много хубав. Сега остава и ти да обявиш война за Исината щерка.  Crazy

# 82
Fru-Fru, правилния адрес е тоzи
http://images25.snimka.bg/005517754-big.jpg

# 83
Дани, видях те. Показвай поколението. И снимка на близнаците да не забравиш.  Naughty

# 84
Благодаря inkel. Ти си златен   bouquet
И на Сиси благодаря за комплимента.
А за Дариа като слушам майка и какви ги разправя...лошичка проклетия, пък и инат...направо се чудя  Thinking моето момче каквато е душичка. Но пък знам ли може точно нахакана мацка да оправи нещата  Laughing

# 85
# 86
  • София, "Младост 3"
аз пък като стара съгледвачка и ужасно любопитна жена не видях някои много интересни хора за мен...и съм разочарована
пък и нищо мъжко да изплакна окото...
направо съм разочарована

КИАРЧЕ, отдавна ми бе мерак да ви видя...пу-пу...ако и някой ден все пак разбера де се установихте Wink щот нали бе тайна и таквоз моето любопитство е повече от възпалено на таяя тема Wink

и като говорим за стари познайници искам аз да хвърля едно очо на МОФ-чето ма нещо не съм срещала нейни постове само от билзо половин година....

# 87
КИАРЧЕ, отдавна ми бе мерак да ви видя...пу-пу...ако и някой ден все пак разбера де се установихте Wink щот нали бе тайна и таквоз моето любопитство е повече от възпалено на таяя тема Wink

Hug
Ще ти пиша на лични  Wink

Sissi_82, Fru-Fru, благодаря за бързия отговор. Само не разбрах дали момъка е свободен  Thinking и дали имаме шанс  Grinning
Чудя се кой ли ще се похвали с агенция по сватосване на неродени моми  и момци hahaha

# 88
  • София, "Младост 3"
Ех КИарчее размечтах се бе жена....то красота бива бива, ма и това дет ми писа е направо Рай и да знаеш много съ радвам - само повече не пускай теми за връщане при бивши, че ми скри топката и така ме наплаши, че нямам думио...то там това трябваше да пиша ма пък там писах друго и стига писала че вече ми изтече и малокто мозък дето имах...

апропо дайте мъжкото и аз да зяпам, че не е честно ей...то и аз душа нося, че и очи... Wink

# 89
Ех КИарчее размечтах се бе жена....то красота бива бива, ма и това дет ми писа е направо Рай и да знаеш много съ радвам - само повече не пускай теми за връщане при бивши, че ми скри топката и така ме наплаши, че нямам думио...то там това трябваше да пиша ма пък там писах друго и стига писала че вече ми изтече и малокто мозък дето имах...

bouquet

Ма не съм тръгнала да се връщам бе жена. Аз и в темата поясних за неразбралите  Wink

Имам си план график и се старая да го спазвам.
Мъжете.... мисля ги като се веснат иначе не са ми първа гръжа  Mr. Green

# 90
да се отчета и аз но без снимки нямаме в момента такива обещавам по нататък.Да питам за сватосването разбрах че недостигат момичетата.Да впиша моята кукла но да кажа малко е лоша/нали е козирог/  понякога но иначе е страшно любвеобвилна.Аз обаче и търся свясен мъж не като баща и.Sissi  трябва да отвориш една агенция за запознанства и сватосване.

# 91
# 92
А, Panther кво правиш пред мостика в Бургас?  Mr. Green Сега да не се окаже, че и с теб сме си градски? newsm78

# 93
  • София
Блонди и аз познах де се е снимал Пантер  Mr. Green
То май всички дето сме живели в Бургас имаме по 100 такива снимки.  Crazy

Бързо някой да сейвне снимката на Пантер  Party

# 94
Ами аз съм бургазлия Simple Smile макар че от 14 години живея основно в София.

# 95
Виж ти, виж ти - явно отборът "Бургас, морето и неговите трудови хора" бил по-голям от колкото предполагахме Mr. Green

# 96
Panther , ма к'ва тръпчинка имаш само.....  Heart Eyes

Браво Сиска, много хубава тема измайстори. Сега вече ще имаме визуална представа за хората с които споделяме, съгласяваме се и се караме по някога  Mr. Green

# 97
Към всички който качват снимките си в www.snimka.bg

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=

За да ви се виждат албумите или снимките ползвайте един от горните два линка, като след знака "=" просто трябва да добавите онези 6-7 цифри които се явяват ID на албума/снимката.
 Wink

# 98
е ,разгеле някой да ограмоти,че аз на половината не ви видях отрочетата.
а по подтемата за ,, сватосването,, , то аз не успях да се сватосам и не случих,че на децата си ли да предавам това ,,благо,,.
и още - мисля ,че след 20 -30 години никак ,ама никак няма да е модерно да се жениш.
по скоро ще е нещо като ретро ритуал,може би.
иначе всички ,който успях да видя / а някой и да познавам/ изглеждат превъзходно.
децата изглеждат щастливи,а и красиви.
дали пък всичко не опира до материално обезпечаване на битието и някой и някой ,които да ги обичат/децата /за да са толкова щастливи.
пък били те и други,а не техните биологични родители newsm78
на всички по едно голямо  Hug
 и към kiara  специално -не знаех,че сте 3 сестри по Чехов Wink
следва да открие някой следващата тема-
снимки на БНД -та  bouquet

# 99
следва да открие някой следващата тема-
снимки на БНД -та  bouquet

Охоххххоооохехеее....  Joy Joy Joy
ей сега вече ше се бъгне форума!  Joy

Брави на Пантер- пич е! Другите кво се крият...ми поне платен направете достъпа, все ще е достъп!  hahaha

# 100
desilosha  Hug

Туй дето го казваш за новата тема няма да стане. Вече се пробвахме и не потръгна. Май сме по-склонни да покажен себе си и децата си отколкото БНД.... ама не питай защо, и аз не знам  Grinning

"децата изглеждат щастливи,а и красиви.
дали пък всичко не опира до материално обезпечаване на битието и някой, които да ги обичат/децата /за да са толкова щастливи.
пък били те и други,а не техните биологични родители" newsm78

Ами.... според мен всичко е не толкова пари колкото спокойствие и любов. Това като съдя по моето минало.

# 101
# 102
  • София
Тема за ЕРД-тата имаше. Ама умря. Щото само аз и Ирра изтипосахме главуняците. Другите не щяха.

И аз съм показвала нашето БНД  Naughty

# 103
Абе момичета, направо ви се чудя - кво толкоз се бутате да си гледате БНД-та?! newsm78 Колкот` и да са красотни на вид, щом сме ги разкарали по една или друга причина, значи че не биват. Той и моя бившия на лице - убост ненагледна, ама да не ти е на главата - от него човек трябва да бяга като дявол от тамян Mr. Green

# 104
  • София
blondy-mamma, показваме си ги, за да не налетим на някой 'убавец чуЖ'

Ще ви покажа БНД-то /за малко/ ама облечен или съблечен го искате? Wink

# 105
  • София-Велинград
И  двете ИСА,И ДВЕТЕ Mr. Green

# 106
  • София

Ненаситница  hahaha Mr. Green

Ей сега ще го сложа, но за 10-тина минути само - кой видял, кой свалил - свалил.  Crossing Arms

# 107
  • София-Велинград
Е,сега пък и ти-ненаситница Wink,ама май и от други и при други случеи съм чувала това newsm78 Wink

# 108
  • София
Ей ти го на, облечен, съблечен и хранещ бебе даже: http://isanoy.multiply.com/photos/album/17/BND

# 109
  • София-Велинград
Иса и той хубав като бащата на Мария е (тъмноок и с хубаво телце-ухаааааааааааааааа) Mr. Green Heart Eyes.Но.....хубост съпруг не прави Naughty
.Я чакай пак да си го погледна ,и отивам да храня малката ,че ...................ухааааааааааааааааааааааа  Whistling Whistling Whistling Whistling

По-съблечен нямаш ли го-шегичка Hug

# 110
  • София
По-съблечен нямаш ли го-шегичка Hug

Joy Joy Joy

Ще ме умориш ти  hahaha
Имам го и дюбидюс /така ли се пише/ гол даже... Ама сложи Мария първо да спи  Joy

# 111
  • София, "Младост 3"
Иса хубав ама глупав да те изпусне
както и да е и аз видях братовчед ит и повече ме влече Wink добре че мъжО не че щеше ад ми покаже кво ме влече и кво не

# 112
  • София, "Младост 3"
убави мотори
ма мама много хубава бе

# 113
  • София-Велинград
Пускай сега Peace,че тя не разбира,щото след малко си идва баткото а той вече..... Whistling
Дани ,не се смей Naughty

# 114

Няма, няма Laughing

# 115
  • София-Велинград
Иса,ако искаш вярвай донесох на Мария яденето пред компа-та да не изпусна голичкото Mr. Green

# 116
  • София
Славе, недей така - храни детето спокойно  Stop

Каси, давам ти го братовчеда - халал да ти е Wink

# 117
  • София-Велинград
Напапка се вече тя,сега ще посетим вече леглото ,а мама си отива на сапунката .
Че ,като почна работа-няма сапунки. Wink
Хайде да оставим снимката за вечерта,аааааааааа newsm78,та да подейства на някои мами Mr. Green Mr. Green

# 118
Екшънът пак докато ме няма.  Crossing Arms
Ама видях.
Дани, я се покажи, ами недей само сеир да дзяпаш.  Naughty

Показвал съм се Laughing, който видял-видял  hahaha

# 119
  • София
Сиси, щом го видя и ти - махам го БНД-то - Годеницата му е от Пловдив, та да съм сигурна, че няма да налетиш на него... Mr. Green

Дани, не си. Друг те беше показал.

# 120
Верно бе, Дани - ти кво се услушваш, че не качваш снимка newsm78 Кви са тея приказки "който видял, видял" - не е честно така /да кажа аз - като представител на невиделите Blush/! Или се притесняваш Годзи да не изревнува нещо Wink hahaha  Еееее, няма нужда чак от такава предпазливост! Mr. Green То верно тука може да сме доста загорели, ама не сме загубили баш толкоз самоконтрол, че да ти налетим, като знаем, че си запазена територия на Годзила Joy Joy Joy

# 121
Дани, аз съм видяла, ама ме обвиняват, че съм скръндза. За туй ти давам зор.
Я покажи поне поколението. И близнаците. Те женски ли са?  newsm78

# 122
Дани, аз съм видяла, ама ме обвиняват, че съм скръндза. За туй ти давам зор.
Я покажи поне поколението. И близнаците. Те женски ли са?  newsm78

то може и тризнаци да се окажат Joy

Дани, не си. Друг те беше показал.

Права си, така беше...още си гоня хонорара Joy

# 123
А, Исе, с така изложените доводи вече мога да се съглася - че да не налетим на нечий чуЖ БНД! Peace Жалко, че нямам снимка на моя да я постна, иначе бих - и отдолу й с един надпис с огромни букви "Видиш ли го - беж, да се отървеш!" Mr. Green

# 124
Блонди мама, темата за ЕРД-тата беше "Пазете се".

# 125
Не е чесно пък  Crossing Arms Аз докато се доредя и пак съм изпуснала купона    Tired Cry
Абе хора имайте милост  Praynig все пак тук влизат и хора с огромна часова разлика ( моя милост! ) Или сега, какво искате, да не спя по нощите за да не пропусна някоя снимчица и клюкина ли? Ама никак не е чесно да знаете. Naughty Сърдита съм ви на всички  Crossing Arms

# 126
  • Popovo
Нашите снимки в подписа ми, май не съм от срамежливите  Mr. Green
На БНД нямам снимки иначе ги пускам, без да се замисля.
http://www.bgphoto.net/photos/4296/o633228687177416250.jpg

# 127
Киара,ама дай тел ,ще ти звънкаме като има нещо важно ,да се добереш веднага до комп Mr. Green

Солено ще ви излезе звънкането, но ти благодаря за отзивчивостта   bouquet

Ето, сега даже закъснявам за работа но съм седнала да гледам има ли няма ли нещо ново по темата  Joy

Няма ли някой да се смили и да пусне на Л.С. снимчиците които така сте завоалирали и покрили  Thinking

# 128
Киара, аз имам доста снимчици, свалени на пс-то. Ако Иса разреши може да ти пусна нейното БНД.  Mr. Green
Без разрешение не давам, че да не вземе да ме осъди.
И Инкел имам, и Пантера, и Малвина, и Бърди, и Блонди мама, и... Събирам си ги в специална папка.
От два дни усилено търся Дани де го бях видяла, ама на камък удрям.  ooooh! Ама аз трудно се отказвам.  Mr. Green

# 129
  • София
Сиси, можеш - показвай.  Hug
Пък ако Киара си го хареса - ще й го пратя на края на света - в колетче  Mr. Green Mr. Green Mr. Green  Whistling

# 130
Намерих снимка на Дани.  Party Не се вижда много, но става.  Mr. Green
Чакам коментар и подкуп.  Money

# 131
Сиси,сега цяла нощ ли ще ни държиш будни.... Mr. Green

# 132
Снимката я пращам вече само след изричното позволение на Дани или в следствие на стабилен подкуп.  Mr. Green
Аз казах.  Naughty

# 133
Еееееее, златни сте  Hug На това се казва приятели  smile3521

Пък ако Киара си го хареса - ще й го пратя на края на света - в колетче  Mr. Green Mr. Green Mr. Green  Whistling

Ох, недей моля те.  Stop

Thinking на второ четене.... знаейки фактите за него.... Чакай да видя снимките и ще ти кажа  Mr. Green

# 134
Аз за Дани се редя.
Ти помоли ли ги за разрешение на ЛС?
Все тая де, аз чакам Whistling

# 135
Аз за Дани се редя.
Ти помоли ли ги за разрешение на ЛС?
Все тая де, аз чакам Whistling

Ми кой ви е виновен като спите. Mr. Green
Който не спа-видя..... Whistling

# 136
Бе не спим, там е работата...
Ама не мога денонощно да дрема в тоя форум, щот взех да затъпявам Whistling
Иначе филмчета дзяпам кат ми остане време.
Много разтоварващо, само вчера нелятях на една драм история - изревах си очите Cry

# 137
ооооооо,исиния е много хубав.
жалко ,че  хубавите мъже не стават добри партньори...
но за разсад са идеални. Heart Eyes
то това да не е малко...