Парите за доктора преди или след раждането

  • 2 446
  • 69
  •   1
Отговори
# 15
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Ще плащам след раждането . Както се казва пари напред никога , пък и се плаща при свършена работа Peace
Леко раждане  bouquet

# 16
  • Варна
  • Мнения: 3 245
След като иска парите напред и няма да си секцио, явно ще ти предизвика раждането.

Парите се дават за свършена работа. Ами я си представи, че родиш по-рано или по-бързо и той не може да дойде. Май и той си го мисли това и гледа да се презастрахова.  Щом искаш точно този лекар да те изражда, явно трябва да спазваш правилата му.


Леко раждане и здраво бебенце ти желая   bouquet

# 17
  • Мнения: 9 973
Щом си ги е поискал, явно ще трябва да му ги дадеш  Mr. Green.
Чудя се само тези лекари, защо поне малко не се преструват  поне, че са загрижени и за родилката, а не само за парите си?
затова не платих за нищо Peace

# 18
  • Мнения: 641
Преди ражаднето си е като подкуп, а след раждането - благодарност.
А и кой плаща за несвършена работа?

Леко раждане  bouquet

# 19
  • София
  • Мнения: 408
Аз платих преди раждането за избор на екип- на касата. Моят съвет е ако лично на него искаш да му плащаш, да е след раждането.
УСПЕХ и леко ражданеъ Hug

# 20
  • пяната на дните
  • Мнения: 686
 Не съм плащала. А каква е логиката да искате да платите лично на лекаря, а не на касата?

# 21
  • Мнения: 641
Във В.Търново се плаща на касата за избор на екип.Тази такса е регламентирана от РО. Но не е гаранция, че този доктор ще присъства.

В кеш,брой или на ръка се плаща на доктора като вид благодарност или подкуп.Зависи от доктора и как ще си ги поиска. А поиска ли ги е желателно да платиш за да раждаш по-спокойна.

Последна редакция: нд, 30 мар 2008, 12:45 от Рамбо Силек

# 22
  • Мнения: 4 784
Аз си платих след раждането, в деня, в който ме изписваха. Струва ми се обаче много неетично и даже бих казала свръх нагло да си проси парите още преди да си отишла да раждаш.

# 23
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Аз първият път платих след изписването ми от болницата. А вторият път не съм плащала нищо. Мисля, че е редно след свършената от него работа.

# 24
  • Мнения: 6 274
Разбира се , че след раждането  Peace. Винаги съм казвала , че лекар , който ти гледа в ръцете не е лекар за мен . Това е гадно , продажно племе , което не заслужава никакво внимание  #2gunfire, камо ли да поверя животът на детето и моя собствен в неговите ръце  Naughty. Я само си представи , че във въпросния ден го няма  Thinking. Всичко се случва . Тогава какво ? Ще го търсиш , за да си вземеш обратно парите ли ?  ooooh!Направо ми звучи безумно .  #Cussing out

Последна редакция: нд, 30 мар 2008, 12:42 от Djulichka

# 25
  • Мнения: 5 539
По време на раждането, по време Twisted Evil Половината, докато си в предродилна зала, другата половина на магарето.
Егати лекарите са се навъдили! ooooh!

# 26
  • София
  • Мнения: 1 185
Аз платих след като родих!  Peace

# 27
  • Мнения: 4 753
Жалко, но май определено не си попаднала на лекар. И аз си бях ангажирала, но си платих 10 дни след раждането, при ваденето на конците. Просто мойта лекарка така практикува, а съм чула, че ако нещо лошо се случи на родилката или на бебето пари въобще не търси. Аз колкото пъти я питах кога да й платя, тя все казваше... " да ви видя живи и здрави, че сме ви изписали пък после, има време".

# 28
  • София
  • Мнения: 4 587
Доста нагло ми се вижда искането на твоя лекар. Confused Според мен е редно да платиш след като родиш. Представи си, че нещо се случи и не дойде. А и парите не се ли дават на касата срещу фактура?
Леко раждане ти желая! Hug

# 29
  • София
  • Мнения: 1 522
Аз платих на касата избор на лекар 500 лв. преди раждането, но на доктора дадох пари на ръка три дни след като ме изписаха от болницата и мисля, че така е редно. Моят доктор по принцип не искаше пари, но аз бях много доволна от него. Затова ги дадох. Но след като твоя доктор си ги иска предварително няма как да не ги дадеш. ЛЕКО РАЖДАНЕ!


Общи условия

Активация на акаунт