Ходите ли на пазар с мъжете/приятелите си?

  • 4 375
  • 121
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 393
Много рядко. Когато трябва да се пазарува нещо за него, ходим заедно. Когато си пазарувам за мен предпочитам да съм сама.

# 16
  • Мнения: 757
Понякога, но предпочитам с приятелки или сама. Съпругът ми много бързо се отекчава от ходенето по магазини, докато пробвам някоя дрешка той пуши нервно пред магазина и ме напряга.
на същото положение съм и аз

# 17
Ходенето на пазар със съпруга ми е инквизиция и за двама ни.
Не ползвам и приятелки за консултантки само ме объркват, защото моето никога не е шляй пазар - имам ясна идея за какво и къде съм тръгнала.

# 18
  • Мнения: 3 622
Много рядко. Когато трябва да се пазарува нещо за него, ходим заедно. Когато си пазарувам за мен предпочитам да съм сама.

И при мен е така  Peace

# 19
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Само ако ще си купувам маратонки или нещо спортно,за други покупки само с приятелки,не обичам да ходя сама.

# 20
  • Мнения: 751
Много рядко. Когато трябва да се пазарува нещо за него, ходим заедно. Когато си пазарувам за мен предпочитам да съм сама.
И при нас така. Wink

# 21
  • Мнения: 1 802
Много мънка бееее  Crazy предпочитам сама да си пазарувам. Пък и повечето дрехи не ми ги одобрява и така или иначе се връщам после сама във магазина да си купя харесаната от мен дреха!  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 1 243
Ако съм си набелязала нещо, няма никакъв проблем да го взема с мен, или ако се разхождаме и нещо ми хареса на витрината - влизаме заедно и разглеждаме. Но да го взема умишлено с мен на пазар -  ooooh! На него му се замайва главата като влезе в повече от 2 магазина  Mr. Green

С приятелки си ходя насам-натам. С тях нямам такъв проблем. Като се пуснем по Богориди...баавано бавно, като Гела и Мара  Crazy

# 23
  • Мнения: 2 388
Случва се да ходим двамата, но за съжаление доста рядко. Обикновено е, когато избираме дрехи за него. Ценя неговото мнение, но е трудно и за двамата да обикаляме магазините. На него му омръзва след втория магазин, пуши нервно отвън и иска да си почива на някое кафе. Мен пък това ме изнервя.  Crossing Arms

# 24
  • Мнения: 1 645
Мнооооого рядко.Ако успея да го навия после съжелявам...на петата минута вече гледа отчаяно или започва да мрънка.
Постигнали сме баланс.Излизаме заедно,аз тръгвам на шопинг а него го паркирвам в някое кафене да си пие кафето и да прелиства пресата.После минава през някой магазин за техника и компутри да гледа разни джаджи и през това време и аз съм приключила и двамата доволни се прибираме.
Инак обичам сама да пазарувам или с 1-2 приятелки.

# 25
  • Мнения: 509
Никога.Ходя само с приятелки.Сама също не обичам.

# 26
  • Мнения: 105
Да, честичко  Flutter .. обичаме да си "хойкаме" двамцата  Joy

# 27
  • Мнения: 686
Да, обичам да пазаруваме заедно!

# 28
  • Мнения: 9 973
Постоянно  Peace
Без него не отивам  Naughty
нали трябва да му е гадно Laughing

# 29
  • София
  • Мнения: 114
Много рядко!Предпочитам да си ходя сама...защо да го мъча и да стои пред магазина с цигара в ръка!А и съм по-спокойна като си обикалям самичка! smile3503

Общи условия

Активация на акаунт