Детски прически

  • 33 521
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 035
Ето някои от прическите, които правим по-често:

http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=2078&AlbumId=114285

Хубавото е, че стоят по няколко дни, да не кажа по цяла седмица, и така много ме улеснява сутрин, когато бързаме за градина....

Много са хубави, браво!   bouquet

# 16
  • Мнения: 1 069
Никой не каза нищо за "мъжки" прически Simple Smile

И мен ме интересуват те. Grinning

Просто модерните мъжки прически в момента са ужасни. И аз съм в постоянно чудене как да подстригвам младежите, защото вече само с машинка не ме задоволява, но не мога да харесам нищо. То са едни бретони пред очите или пънкарски гребени...  #Crazy

# 17
  • Мнения: 2 211
Megche, много си сръчна, а пък дъщеричката ти е голяма сладурка! Peace

# 18
  • Мнения: 1 632
Аз редувам,и страшно ми харесва да си играя с косата и!Винаги си измислям разни неща,а и на дете всичко му ходи.На сина ми правя прически с нещо като лак на Джонсън.Трае малко,защото все пак е за деца и е слабо,но е ефектно.

# 19
  • Мнения: 610
Прическите,които видях тук са разкошни.Идеите са великолепни.Ето и от нас някои:
http://www.foto.bg/showphoto.php/photo/147891/cat/500/ppuser/4431
http://www.foto.bg/showphoto.php/photo/147892/cat/4819
http://www.foto.bg/showphoto.php/photo/148366/cat/4819

# 20
  • Мнения: 1 069
Тук има между дрешките и симпатични прически за момчета.

# 21
  • Мнения: 2 035
didi velinova, последните ти два линка не се отварят - иска парола  Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 1 479
Тук има между дрешките и симпатични прически за момчета.
Мерси! PeaceНие сме,като русокосите момченца и само ще си дооформим линията на косата.

# 23
  • Мнения: 217
Megche, много си сръчна, а пък дъщеричката ти е голяма сладурка! Peace

Благодаря ти!   bouquet

# 24
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Тези плитчици (които са залепени за главата и супер подредени) на ръка ли се правят или има някаква машинарийка, с която си помагат? Гледал ли е някой на живо?
На ръка се правят. Simple Smile Девер ми има наети няколко момичета, които плетат такива, лятото по комплексите и беше уредил голямата щерка. Имат едни такива гребенчета, на които края на дръжката е като заоблена кука за плетене. С нея правят лините да са така отчетливо разчертани. Издържат около седмица, преди да заприлича на разплетена кошница.  Grinning
И аз и плета подобни, когато има състезания, но нямам нерви да ги правя толкова много. Най-много 5бр. Simple Smile

# 25
  • Мнения: 3 880
Мерси Северина. То тогава ще е голяма играчка това Crazy Ама като изпънати по конец ми изглеждат и все си мислех, че има някаква тънкост, а то било сръчност Wink
Това лято на почивката в комплекса, където бяхме, имаше салон за правене на плитчици и първо като го видях си помислих, че ще заведа моята дългокоска там, но после като се огледах сред останалите почиващи- о ужас ooooh! почти не беше останало женско същество между 1 и 60 години с несплетени коси Laughing и реших да се въздържа, но ми остана любопитството за техниката Wink

# 26
  • Мнения: 4 362

На две опашки
На две плитки
На рибе кост
С кърпа
На опашка
Отпред с малки ластички захващам или цялата я прибирамкато рибе кост с ластички
Сега и правя розички на квадратчета/ох как го обясних  ooooh! /,ама цялата и коса е все едно на рогчета,като по клиповете на R&b
Понякога след като я изкъпя я навивам на много мънички и тънки хартийки/както едно време моята баба ме правеше/ и става още по къдрева

# 27
# 28
  • София
  • Мнения: 619
Хубава тема!Ще я следя с голям интерес!А иначе,след като 3 пъти Дейвид до 1 г. беше подстригван с машинката,преди месец го заведох пак на фризьор,но този път с надеждата да не играе тя(машинката),а ножицата!Е,детето слушка невероятно и ефекта с прическата се получи: тип Бекъм Wink ,а именно отгоре и назад не много късо но накълцано с ножицата,леко тип опашле отзад,а покрай ушите скосено т.е. по-късо от останала част от косата.Много стана сладък,но застудя и пак за месец от тогава нахлупихме шапката.Още не съм го снимала обаче!

# 29
  • Мнения: 2 035
Оки са, мерси Peace
Много и много хубави опашлета, а малката е сладурка  Hug

Общи условия

Активация на акаунт