За месечния цикъл?

  • 884
  • 17
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 522
Още кърмя. Въпросът ми е следният: миналият месец за първи път ми дойде цикълът след раждането. Питах моят доктор и той каза, че е нормално на четвъртия месец да се възстанови цикълът. Но изненадка - този месец ме прескочи! Да се притеснявам ли?


# 1
  • Мнения: 6 461
Ами ...може би ще трябва да се притесняваш.
Направи си тест,но може и да е аномалия.

# 2
  • Мнения: 9 973
според мен е нормално щом кърмиш,но ако не се пазиш,може и щъркела да е на път Grinning

# 3
  • Мнения: 3 216

Ами ти най-добре си знаеш дали сте се пазили или не сте.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 522
Ами пазя се, защото раждах секцио и знам, че една година трябва да се внимава.


# 5
  • Мнения: 3 216
Е значи няма място за пртеснения.За да си по-спокойна иди на лекар. Но е нормално с кьрменето цикьла да шари.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 235
Нормално е докато кърмиш цикъла да ти е нередовен, на за твое успокоение си направи тест. И аз още кърмя, за първи път ми дойде януари и този месец ми закъсня с две седмици.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 522
Дано и при мен да е така - то всъщнаст ми закъснява с 1 седмица, но понеже винаги съм била много точна преди да забременея и си мисля, че 1 седмица закъснение е много. А и исках да знам може ли докато кърмя да е по-нередовен. Мерси за отговорите.


# 8
  • Мнения: 686
Щом се пазите,не се притеснявай.Нормално е при кърмачка да е нередовен цикъла.

# 9
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
И при мен точно по същия начин се пови цикъл на 4 месец след раждането и оттогава вече 4 месеца го няма.Взимаме предпазни средства и затова не се притеснявам.И аз още кърмя.

# 10
  • Мнения: 173
А при мен още цикълът го няма.Кърмя, но само през деня

# 11
  • Мнения: 163
Аз кърмих моят син една година. Докато кърмих нямах никакъв цикъл. Въобще не може да се говори, че е бил нередовен, прескачал месец и т.н. В момента в който отбих малкият, до седмица ми дойде първият цикъл след раждането.

# 12
  • Мнения: 1 195
Спраях да кърмя в началото на 4м и след около седница ми дойде първиа МЦ. Този месец обаче закъсня с около две седмици и аз като теб леко се притесних и хукнах на лекар  Crazy Генеколожката ми каза че е нормални в началото да нередовен МЦ. До няколко месеци щял да се регулира Peace ето вчера ми дойде след около 16 дни закъснение  Crazy

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Е значи няма място за пртеснения.За да си по-спокойна иди на лекар. Но е нормално с кьрменето цикьла да шари.
bowuu

# 14
  • София
  • Мнения: 4 585
Моят цикъл дойсе за първи път три месеца след раждането (тогава още кърмих) и после не се появи около 5 месеца. Сега пак е нередовен, идва на двайсетина дена. Whistling

Общи условия

Активация на акаунт