Априлчета 2008 !

  • 12 003
  • 301
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 8
ЧЕСТИТО НА МОНА 77, ЛОРЕЛАЙ, ГОЛДИ И ПЕПА ИЛКОВА! ДА СА ВИ ЖИВИ И ЗДРАВИ РОЖБИТЕ И МНОООГО ДА ВИ РАДВАТ!  bouquet

Мона 77, очаквах да се включиш с добри новини,понеже спомена преди време за разкритие и после изчезна!

Роска, Честит Рожден Ден! Желая ти да си здрава и леко раждане!  bouquet

Кали, дано се разминеш със секциото!Дано малкото овне най-накрая реши да излезе само!
Аз също изпрах дрешките с Тео бебе и не ми мирише изобщо зле,но ако ми попадне Сано,предполагам че ще купя,да го видя, що за птица е-толкова прехвален. Mr. Green
Барби, доколкото знам навремето имаше бебешки сапун за дрешките,а нямаше бебешки прах.Може би, това е имала в предвид майка ти. newsm78

# 31
  • Мнения: 2 751
Искам само да се оплача, че от тази настинка съм гроги.... с мъжа ми пак се сдърпахме, много ме ядоса, сега не си говорим...  Shocked нямам сили за нищо, нямам желание да раждам, не ми се гледа телевизия, не ми се лежи и нищо не ми се прави  Shocked Rolling Eyes
Хормони ли са, що ли...ама не ми се случват такива състояния често  Shocked
Няма с кой да споделя, понеже майка ми напоследък е доста особена, за нея все аз съм виновна за всичко, приятелката ми замина за Турция, другата не съм я чувала днес.... Rolling Eyes
айде, "наревах се" дет' се вика. Утре сигурно ще съм добре  Confused

# 32
  • In someone's dreams
  • Мнения: 118
Здравейте мами и от мен!

Спомням си, че някоя мама беше писала за обилно течение, което мокрело и без превръзка не може. Дали не беше даже някоя от родилите, не мога да си спомня  newsm78 ама аз днес цял ден съм така, през 10 мин съм в WC да си сменям превръзчицата, започнах да се чудя дали не са водите, да изтичат малко по малко. Хм, някоя да има същия "симптом"? Само се страхувам да не тръгна да раждам през нощта, утре съм на преглед, да не взема да го пропусна  Crazy

kalli, утре ще си по-добре, наистина вече сме крейзи от тези хормони, ама малко остана. Пиши утре как си и ако искаш пак сподели тук по-късно, с теб сме, знаеш го  Hug

# 33
  • Мнения: 200
galivo само лична карта трябва да! Wink
Ами за изписването не се знае точно кога, защото трябва утре да се запишат, почва от 11:30, но за колко ще ги запишат незнам, може и за по-късно! Ще се чуем с Петя и тя ще каже Peace
Ами разбираме се всички че ще се въртим в района, аз в 8:30 съм пред кабинета, после докато минем другите може да дойдат и да заформим едно кафе  Peace
кали не се притеснявай, всичко ще си дойде на мястото, сега накрая предполагам че вече ни е писнало от това чакане, болежки, хормони, настройване психически и аз имам чувството че никои не разбира как се чувствам, остави че никаква физическа дейност не ми е лесна! И на мъжете не ни е лесно да знаеш и те психически се натоварват горките, та ние се превръщаме в абсолютно различни хора и на тях им избиват нервите.Всичко ще се оправи ще видиш!

# 34
  • Мнения: 70
Здравейте мами и от мен!

Спомням си, че някоя мама беше писала за обилно течение, което мокрело и без превръзка не може. Дали не беше даже някоя от родилите, не мога да си спомня  newsm78 ама аз днес цял ден съм така, през 10 мин съм в WC да си сменям превръзчицата, започнах да се чудя дали не са водите, да изтичат малко по малко. Хм, някоя да има същия "симптом"? Само се страхувам да не тръгна да раждам през нощта, утре съм на преглед, да не взема да го пропусна  Crazy

kalli, утре ще си по-добре, наистина вече сме крейзи от тези хормони, ама малко остана. Пиши утре как си и ако искаш пак сподели тук по-късно, с теб сме, знаеш го  Hug

И аз имам обилно течение, не постоянно обаче. Но и при мен се случва да е така воднисто. И на ехограф ме гледаха, пък водите си бяха в норма. Спокойно, явно е нормално. А и настина и други мами се оплакаха от същото.

kalli, хубаво е че сподели с нас. Дано ти е олекнало малко и утре да си много по-спокойна. Наистина с тези хормони направо....нямам думи. А и вече на самия финал си е доста изнервящо.

Хайде и аз пак да ви се оплача, че тази пуста диария не спира, и вече нямам сили, дано да не родя тази нощ, че няма да имам сили направо.

# 35
  • Мнения: 209
kalli, дано ти е олекнало, като си разказа, какво те мъчи.  Hug Не знам дали са хормони, но не им се давай! Дръж се - ти си на финала, а на бебо като се появи му трябва силна мама! Така ,че де'т се вика пусни ги всички по течението и си почивай!  Hug

Milenni, спомням си, че някоя мама беше писала, че и е изтекло количество колкото кафяна чашка и по-късно разбрахме, че е родила...сега ще потърся коя точно беше... Направи ми впечатление именно малкото количество!  Rolling Eyes

# 36
  • Мнения: 2 751
И на мъжете не ни е лесно да знаеш и те психически се натоварват горките, та ние се превръщаме в абсолютно различни хора и на тях им избиват нервите.
Аааа....не  Naughty Не съм съгласна и хич не ги оправдавам.
Ама ако почна тая тема, ще трябва да ме отнесат към Дом и Семейство  Crazy И ще напиша сума ти редове  Wink

Блгодаря ви за подкрепата  Hug

# 37
  • Временно
  • Мнения: 788
Аз само ви чета напоследък и имам чувството,че каквото и да напиша все ще повторя някоя от вас.И на мен ми омръзна това чакане вече,при най-малката болежка си мисля че се започва. Laughing Ту ми е нервно,ту ми е спокойно.Направо си мисля че полудявам. Crazy И моя с тая негова нощна работа така ми изкривява режима.Лягам си по никое време,спя до към обяд,после ставам и се чудя какво да правя докато той се събуди,хапне и пак замине на работа.
Нашите,милите,и те ни проверяват всеки ден(мен и сестра ми,че нали сме с един термин Heart Eyes) и ние двете се проверяваме.Брат ми вече не издържал да чака и утре идва към София. Laughing
Багажа ми за болницата още не е събран-имам някои нахвърляни неща,но не ми достига смелост да ги прибера. ooooh!

# 38
  • Мнения: 209
Milenni, ето виж тук koalkata какво е написала. Датата е 25.03, а часът 8.30, а по-късно (към 22ч.) същия ден таткото се включи, за да ни съобщи добрата новина. Така, че не се притеснявай и да изпуснеш прегледа не е фатално! Grinning Важното е всичко да е наред и да си гушнеш скоро бебчето! Късмет!  Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

# 39
  • Мнения: 1 080
Ох - и аз непрекъснато пълня гащите (така да се каже)
Имам постоянно и изключително обилно течение - напълно безцветно
Много е некомфортно - както си стоя и все си мисля, че водите ми изтичат    ooooh! ooooh! ooooh!
А за нервите - направо съм като гръмоносен облак    #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Имам чувството, че никой не се съобразява с мен и изтрещявам
Освен това ми писна вече да си стоя в къщи - ще се побъркам    Crazy Crazy Crazy

# 40
  • Мнения: 23
Искам само да се оплача, че от тази настинка съм гроги.... с мъжа ми пак се сдърпахме, много ме ядоса, сега не си говорим...  Shocked нямам сили за нищо, нямам желание да раждам, не ми се гледа телевизия, не ми се лежи и нищо не ми се прави  Shocked Rolling Eyes
Хормони ли са, що ли...ама не ми се случват такива състояния често  Shocked
Няма с кой да споделя, понеже майка ми напоследък е доста особена, за нея все аз съм виновна за всичко, приятелката ми замина за Турция, другата не съм я чувала днес.... Rolling Eyes
айде, "наревах се" дет' се вика. Утре сигурно ще съм добре  Confused
kalli мила, всички тотално сме изтрещяли от цялото това напрежение и чакане!  Rolling Eyes
Хич не му бери грижата....  Naughty простено ти е... пък на всичкото отгоре и си се разболяла, как да не ти е гадно.... Sad
А за мъжо, остави го да ближе рани тази вечер, пък утре е нов ден и нещата ще са по-различни... Peace
И ние сме така, оня ден така се скарахме, че го зарязах на средата на улицата и си тръгнах, не си говорихме цял ден, а после пак цветя и рози  #Crazy абе кукумицинска работа ей!!  ooooh!

# 41
  • София
  • Мнения: 289
galivo много се радвам че всичко с теб и бебчо е наред Simple Smile Нали ти казах Simple Smile Hug

За диарията аз също се оправям с една или две лъжици оцет, зависи колко е лошо положението, ....е да не е най-приятното нещо на света, но пък при мен винаги е действало безотказно, и без да се налага да пия хапове Simple Smile

Кали наистина всички сме се чалнали тотално, спокойно, надявам се че поне като си сподели с нас ти е поолекнало

stefinka аз съм същата с нервите вече съм бобча ама без закъснител #Cussing out Паля за секунди и успях вече да се изпокарам с целия свят и наистина си мисля, че никой не ме разбира! За стоенето вкъщи и аз не издържам, като затворник съм, и като реша да се разходя то само се доизнервям угати #Cussing out не стига че едвам ходя иби по точно не ходя а е нещо между тътрене и куцане, придружено с обилно пуфтене, ами трябва и да ходя на места където знам че наблизо има тоалетни, защото немога да припикавам храстите по улиците! Да не говорим пък че от градските тоялетки ме е гнус и става още по зле, еднам се изправям там като се наложи да клекна и да ги ползвам абе изобщоооо е ужас!

Още малко мами, ще издържим, важонот е всичко накрая да е добре и да бъдем един щастливи априлски мами Simple Smile Praynig Hug  bouquet

# 42
  • Мнения: 70
Вярно изтрещяваме ей. И ние с мъжа ми се караме, ама и аз като kalli хич не го оправдавам. Не че не си го обичам, ама в такива изнервящи моменти вместо да ме ускпокои, ме ядосва още повече.

Хайде отивам да изпия още една лъжица  Sick колкото и гадно да е, че както е написала doly_dog зависи колко е тежко положението.

# 43
  • Мнения: 111
Благодаря много на всички за пожеланията!      bouquet  bouquet  bouquet

Аз преди малко се завърнах от 4-часова разходка край морето.  newsm68
Надявам се да подсети бебчо, че е време да се излюпи  kyllmg

# 44
  • Мнения: 1 095
За разтвойството - оцет или лимонена киселина ( натурална или лимонтузу ) Peace

Общи условия

Активация на акаунт