И вашите жени ли искат това???

  • 33 941
  • 249
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 395
Моя съпруг е по-мобилен от мен.Аз нямам книжка за управление на МПС и работя на "другия край на София".Предвижвам се с маршрутки, градски транспорт и прочие.
Ако се наложи да се отреагира бързо той е на среща.Той е с кола, той е с плаващо работно време и може да комбинира работата с личните планове.Той прибира децата от у-ще и градина и разчитам да ги води по различни направления - тренировки, на лекар ако се наложи, и т.н.Аз лично предпочитам моя съпруг да е с нас повече време.......както е сега.А парите никога не стигат- малко ,много винаги са недостатъчни.Като няма да ми стигат пари, то поне да си прекарваме времето заедно

# 106
  • Мнения: 214
Определено първият описан от теб вариант!

# 107
  • България
  • Мнения: 224
Наистина е така- много малко,парите никога не стигат.Досега за 12год.съвместен живот през лятната отпуска винаги ходим на почивка,а в повечето случаи и на две-от много малко неща се лишаваме. Аз лично заработвам повече от съпругата си за 8часов раб. ден и предпочитам в повечето свободно време да го прекарвам с нея и децата и да помагам в домакинството.Все пак не съм се оженил за работата си а за нея и държа взаимно да ни е приятно като сме заедно. 

# 108
Това дето работим от сутрин до вечер за да можем да осигурим пари е най - готиното оправдание да стоим малко вкъщи.

Моят опит показва, че пове4ето хора, които прекарват прекалено много време на работа не го правят с чисто комерсиална цел.

Просто не им се прибира вкъщи.

И е напълно разбираемо. Освен това хората докарващи пари стават скоро водещи и започват да поставят условия даже и за времето, което не са на работа. Т.е. имат възможности и средствата да остават все по-малко или по скоро само когато им е кеф със семейството.

Необходима е много висока лична дисциплина да не прекаляваш с властта даваща Чичко Паричко.

Та когато започнат половинките ви все повече да закъсняват не бързайте просто да ги оправдавате. Огледайте си връзката.

Може да има и сериозна причина да не му се (и се) прибира. И ако не вземете мерки това може да е началото на края.

# 109
  • Мнения: 196
Предпочитам мъжа ми да бъде повече време с мен и детето, отколкото да работи денонощно. Парите не са най-важното нещо. Все пак не съм се омъжила за гардероба и не ми се разговаря с него. Един път се живее, живота е прекалено ценен, за да го прекарваме в бачкане.
Не са най-важното,но я живей без тях.Незнам според мен трябва да има някакъв баланс между двете неща. Wink

# 110
  • Мнения: 23
Златната среда Flutter Flutter е най -хубавото нещо

# 111
  • Мнения: 3 367
Нищо не искам аз лично за/от него.Искам това което той намира за правилно и ценно за себе си и оттам и за околните,всичко останало е напънато и все някъде/някога ще се скъса. Същото важи и за мен.

# 112
  • Мнения: 139
Ами аз определено искам да е повече време с нас! И предпочитам все пак работата да не става по-важна от семейството! По-добре по-малко пари,но все пак време заедно,а не само вечеряне и айде! Peace

# 113
Всяка жена търси златна среда....трудно се намира...моята предпочита мен по-често макар и с по-малко пари.

# 114
  • Мнения: 2 448

Може да има и сериозна причина да не му се (и се) прибира. И ако не вземете мерки това може да е началото на края.

Да, може да го мързи да помага в домакинската работа. Това определено е началото на края.  Mr. Green

# 115
  • Мнения: 2 110
Много сериозно го раздавате! Ето да се посмеете !
Жената е като куршум с изместен център на тежестта: влиза през сърцето, минава през джоба и излиза през носа...

# 116
  • Мнения: 13
Много сериозно го раздавате! Ето да се посмеете !
Жената е като куршум с изместен център на тежестта: влиза през сърцето, минава през джоба и излиза през носа...


Е гордо мога да кажа че моята не е таква  Joy

# 117
  • У дома !
  • Мнения: 700
Предпочитам мъжа ми да бъде повече време с мен и детето, отколкото да работи денонощно. Парите не са най-важното нещо. Все пак не съм се омъжила за гардероба и не ми се разговаря с него. Един път се живее, живота е прекалено ценен, за да го прекарваме в бачкане.

Това все едно аз съм го писала Peace

# 118
  • Мнения: 232
Нямаме достатъчно пари, но пък сме повече време заедно. Добре ми е! Моя си е домошар и такъв си го харесвам. Не искам по цял ден да съм самичка - не съм от жените, дето да си уплътняват времето с приятелки, той е най-добрият ми приятел. Ако се случи много да закъсаме ще искам да уплътни повече време в работа, но няма да искам това да е задълго. Така че, моят съвет е да намерите някакъв баланс...

# 119
Много интересна тема.Аз вече съм с голямо дете ,но винаги ми е било приятно да чета форума за майки.Има много полезна информация.Тази тема е явно винаги на двевен ред.Когато сме млади искаме винаги да сме заедно със съпруга и децата.Така казваме,но дали наистина е така? Колко от вас които пишат наистина биха се лишили от много елементарни удоволствия в днешно време,които са свързани с финанси? Не е ли по-добре мъжете да ходят на работа, да изкарват пари, а после заедно да ги харчите- на почивка ,на разходка и т. н. Все пак жената е за това-да се грижи за децата,а съпруга за парите. Но всичко с времето си.Някои неща се научават с времето. Недейте ги обвинява,че винаги или по-често не са с вас.Ако ги карате насила ще стигнете другата крайност,когато те вече няма да искат (мъжкото достойнство-защо тя ще ме командва) да се прибират за по-дълго в къщи. Всеки има право да мисли по свой начин .Но с времето и житейски опит се натрупва и човек започва да мисли по друг начин, ако иска да има здравои сплотено семейство базирано на на взаимна обич,уважение  и компромиси( в рамките на нормалното). newsm10 newsm44    Пожелавам много търпение      

Общи условия

Активация на акаунт