Лезбийките от "Джемини" скочиха срещу новия Семеен кодекс

  • 2 123
  • 31
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 326
Решихме проблемите с изоставените деца, мрежите от педофили, та и проблемите на хомосексуалните сега ще решаваме.
Ще чакат... както в останалите европейски държави - и техните права ще бъдат гарантирани, когато му дойде времето.
Не съм чула или чела таз прословута организация "Джемини" да е организирала поне една благотворителна идея или да е направила някакво дарение за изоставени дечица.
Наскоро слушах тази /този/ Солджъра в едно интервю.
Говореше как при гейовете винаги се прилага двойния стандарт. Как, ако на улицата момче и момиче се целуват, хората минават покрай тях, без дори да ги забележат. Ако обаче пред същата тази тълпа мине  двойка целуващи се момчета..."
Мила ми, Деси /Солджър, или както там се именуваш/, имам приятели, които са гейове, но аз ги харесвам и ще ги обичам не само заради многото им качества и добрината им, но и поради факта, че нито веднъж не ми натрапиха по какъвто и да е начин своята сексуалност. Какво правят в спалнята си, знаят само те и не го тръбят.
И да, като видя момче и момиче да се целуват се радвам, защото светът е оцелял именно така и със сигурност не по начина, който предлагаш ...

# 31
  • Мнения: 1 008
Много съм съгласна с Radostina HZ.
Принципно, Обратните са ми безразлични (но като цяло са ми гнусни), обаче, като почнат с тези ми ти претенции, яко ме дразнят.

Общи условия

Активация на акаунт