КЛУБ НА РОДИТЕЛИТЕ, ориентиращи се към ЧАС

  • 54 007
  • 360
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 877
Съжалявам за повторението ,не погледнах.
Сега като се порових ,много тъжно положението във Варна.  Confused Едно основно и едно начално училище,което е седмично. 
Милена наистина много голям избор имаме! Joy

да добавям ли в анкетата това на 80 км от Варна?

# 31
  • В офиса
  • Мнения: 4 010
Каква тема съм проспала  ooooh! Tired Сега отивам да чета първата.

# 32
  • Мнения: 4 877
Каква тема съм проспала  ooooh! Tired Сега отивам да чета първата.
Тинкърбел,
чакаме ценни идеи и предложения  Grinning
А като ще четеш първата, виж как са нещата - че стана много набързо и пишем още по-бързо, не можем да си анализираме труда. Моля те! И по-критично, не ни щади! Grinning

# 33
  • Мнения: 3 506
Запис  Simple Smile

Не ме бийте за въпроса, ама каква е целта на анкетата (изпуснала съм я май)?

# 34
  • Мнения: 4 877
Запис  Simple Smile

Не ме бийте за въпроса, ама каква е целта на анкетата (изпуснала съм я май)?

Да познаеш кое е у-щето на edu_daddy. Било най-готиното, точен цитат в неговия пост!
Говоря за анкетата към темата, а не за шегаджийското "наддаване".
По-сериозно и по-подробно мога тази нощ да пиша, но много ми се спи отсега. Но ако трябва...

и пак редакция - % аналог на темата "Съвет за добро частно у-ще".

и пак най-най майтапчийско - понеже съм егоцентрик, пуснах тази тема, а вие пишете в конкурентната, затова ви пуснах анкета-аналог, да не хабим ресурс!  Grinning
Шегаджийка съм  Laughing

Последна редакция: пн, 31 мар 2008, 16:34 от danybon

# 35
  • Мнения: 2 575
Записвам се отново, че все още се колебая - Еспа или Овъргаз ( това за ЧДГ сина ми)
а не за кое училище пише edu_daddy  Laughing

# 36
  • Мнения: 4 877
Записвам се отново, че все още се колебая - Еспа или Овъргаз ( това за ЧДГ сина ми)
а не за кое училище пише edu_daddy  Laughing

и в двете имаме наши сериозни "разузнавачи" Simple Smile, които дадоха невероятна информация.

А за edu_daddy - вече почти съм сигурна, че съм го разконспирирала с едно от горепосочените, но съм "гроб" - без реклама!

Ако не е така, да ми каже, че да продължавам да чета "анализи за инвеститори".

# 37
  • София
  • Мнения: 4 412
И мен не ме бийте, ама тази тема я чета вече като загадка.  Simple Smile
danybon, благодарение на твой по-горен коментар, мисля че четем едно и също четиво, за едно и също училище.  Ама много старо инфото...

# 38
  • Мнения: 4 877
И мен не ме бийте, ама тази тема я чета вече като загадка.  Simple Smile
danybon, благодарение на твой по-горен коментар, мисля че четем едно и също четиво, за едно и също училище.  Ама много старо инфото...

колко букви е? Може да играем на "бесеница". Има ли "л" някъде?

А за загадката - така ли звучи наистина? (като изключим мистериозността на последното ми изречение)

# 39
  • Мнения: 3 506
Ееееееее, не, тук вече сериозно ме затруднихте като човек, който хвърля по едно око в темата, вършейки и други неща едновременно. Цялата тази конспирация налага сериозно посвещаване, така че засега отивам да се срамувам в ъгъла, пък ще намина друг път, когато съм по-концентрирана  Simple Smile

# 40
  • Мнения: 3 271
edu_daddy, става ми все по-приятно и интересно да чета постингите ти. Благодаря ти, че си тук.

# 41
  • Мнения: 4 877
Ееееееее, не, тук вече сериозно ме затруднихте като човек, който хвърля по едно око в темата, вършейки и други неща едновременно. Цялата тази конспирация налага сериозно посвещаване, така че засега отивам да се срамувам в ъгъла, пък ще намина друг път, когато съм по-концентрирана  Simple Smile

хиляди извинения. Embarassed Малко не съм доспала и може би затова ме избива в тази посока. А и вчера гледах "Пурпурни реки", може и да ми влияе...

# 42
  • София
  • Мнения: 4 412
колко букви е? Може да играем на "бесеница". Има ли "л" някъде?

В моето четиво има "л", но да ти кажа се съмнявам дали има смисъл да четем, все пак пред 10 години нещата са били други... А ще ми е интересно да видя резултатите от последните последователни години.

Maria.St, накрая може като филмче да оформят нещата Simple Smile Като четох постинга на edu_daddy се сетих за един филм, където със сладки приказки главният герой отврече президента в едно тунелче, обработи го за каузата и го пусна да се прибира на стоп.

# 43
  • гр.София
  • Мнения: 219
Запис и от мен. Ще следя с интерес.

В анкетата гласувах за ПЧМГ и св.София - те са моите фаворити.

# 44
  • Мнения: 4 877
колко букви е? Може да играем на "бесеница". Има ли "л" някъде?

В моето четиво има "л", но да ти кажа се съмнявам дали има смисъл да четем, все пак пред 10 години нещата са били други... А ще ми е интересно да видя резултатите от последните последователни години.

Maria.St, накрая може като филмче да оформят нещата Simple Smile Като четох постинга на edu_daddy се сетих за един филм, където със сладки приказки главният герой отврече президента в едно тунелче, обработи го за каузата и го пусна да се прибира на стоп.


ха-ха! Трябва да чистя, а не мога да ви изоставя! Ха-ха!

Общи условия

Активация на акаунт