Къде на море с 500-600 лв /за провинциалисти /

  • 34 813
  • 148
  •   1
Отговори
  • на една крачка от Дунав Мост
  • Мнения: 109
Пускам темата така въодушевена от прочетената в друг под форум /там се изумих .../.Къде може да се отиде с такива месечни доходи примерно,защото тук в провинцията са такива ,е има и изключения.

# 1
  • пяната на дните
  • Мнения: 686
Ами ние сме с по-ниски доходи, но си ходим редовно на море Simple Smile. През последните години - на квартира на Варвара. 7 лева ни струва нощувката, храната в магазина е на нормални цени. Спокойно е, морето е красиво.

# 2
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Освен на квартира, може и на къмпинг, но не в най-активния сезон. През юни и септември цените са съвсем поносими, а по Южното черноморие е достатъчно топло.

# 3
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 643
Ние ходихме миналото лято в Обзор, в база "Чавдар".
Преди да избухне  Mr. Green демокрацията, базата е била пионерски лагер,
сега е ремонтирана - има хотелски корпус, бунгала и едни двуетажни къщички.
Не е луксозно, но за мен беше напълно достатъчно.
Ние бяхме в хотелския корпус - стаята беше с климатик и телевизор,
единствения проблем за мен беше, че нямаше балкон.
Ето ти един сайт, да се ориентираш в цените - малко са ги вдигнали от миналата година,
но доколкото виждам, в активния сезон за възрастен е 29 лв, което включва в себе си и закуска, обяд и вечеря.
http://www.classholidays.net/?lang=bu&r=topoferti/item_383
Имат и подобна оферта за Китен, в хотела там съм била преди много години, тогава още беще станция на Главпроект, и много ми беше харесал. Проблемът там според мен е, че няма климатик в стаите, но са с балкон.
Имай предвид, че за модерния вкус може да се стори малко социалистическо.
Аз бих отишла след 20 август, защото има и лагеруващи деца, главно русначета, и тогава вече уредяват, и става по-спокойно. Но и в активния сезон, след 23 часа, никой не си позволява да вдига шум.

# 4
  • Мнения: 1 120
Във вилната зона на Варна - местност Ален мак , се намират нощувки от 5-7 лв на човек.

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 23 543
В Ахтопол. Квартира за двамата с мъжа и бебето на нощ 20лв в края на юни. Много прилично си изкарахме.

# 6
  • Мнения: 1 322
Миналата година наше приятелско семейство бяха в Равда /края на юни/, в семеен хотел пак двама възрастни и дете на 2г. за 20 лв. на нощ.

# 7
  • Мнения: 273
Наши приятели бяха миналата година в чисто нов семеен хотел в Приморско, точно до плажа и с гледка към морето. Бяха страшно доволни. Нощувката им беше 15 лв/човек. За съжаление не помня името на хотела, но ако те интересува мога да звънна и питам.

# 8
  • Мнения: 674
Кранево- много е евтино и приятно. Мога да ти дам телефон на семеен къща-хотел.
Приморско - има много евтини оферти за по 30-тина лева стаята.
Около Варна е пълно с евтини местенца - Камчия Шкорпировци Галата Бяла Обзор - има доста евтини оферти в частни къщи.

# 9
  • Мнения: 273
Тъй като вече получих няколко съобщения на ЛС ето линк към хотелчето в Приморско http://www.primorskobg.com/object.php?id=65
nyxu, не мога да ти отговоря на ЛС, ако имаш др. въпроси трябва да поизчистиш малко съобщенията си.

# 10
  • Мнения: 2 386
На Царево има много достъпни квартири, мои познати ходят вече няколко години за по десетина лева на вечер.
Плажът ми се видя чист, ние отскочихме да ги видим от нашата почивка за един ден и не беше лошо.

# 11
  • софия
  • Мнения: 757
бяхме края на август на Крайморие.
Отседнахме в семеен хотел, много добри условия...бяше по 10 лв. леглото.цените по заведенията си бяха много прилични.
Там е много спокойно...изкарахме си супер с детето

# 12
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Във вилната зона на Варна - местност Ален мак , се намират нощувки от 5-7 лв на човек.

потвърждавам.
Но на плаж само с кола.

# 13
  • Мнения: 9 467
Поморие!
Горещо ти го препоръчвам! Откакто го открих трета поредна година ходим по 2 пъти по 10 дена Mr. Green
Много е спокойно и приятно /ние винаги сме  в стария град-новия не знам как е/.

# 14
  • Мнения: 7 430
Поморие!
Горещо ти го препоръчвам! Откакто го открих трета поредна година ходим по 2 пъти по 10 дена Mr. Green
Много е спокойно и приятно /ние винаги сме  в стария град-новия не знам как е/.


Може ли да кажеш нещо повече - в квартира или хотел нощувахте?

Миналата година бяхме в Ахтопол, на бунгала, с големия бандит и си бяха прилични цените, както и самите те Peace
Климатик нямаше, но самото ни бунгало бе под едно дърво и не сме чувствали жега.

...а за другата тема мисля, че трябва да я озаглавят ВИП тема за летуващи  Grinning (без лоши чувства).

Последна редакция: вт, 13 май 2008, 08:14 от Дидка КОДЖАБАШЕВА

Общи условия

Активация на акаунт