Къде в Пловдив мога да намеря плочки като на тази красива баня?

  • 8 620
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 138
http://bgalbum.com/displayimage.php?album=7808&pos=0

Моля кажете ми магазини в Пловдив, където мога да намеря такъв тип фаянс за баня- на малки ситни квадратчета. Не държа да направя цялата баня такава, но искам да декорирам една част от нея с такива плочки. В един магазин намерих, но бяха 2 качество и само 1 цвят. Имаше и други на мрежа-по-тънки от плочките, стъклени и доста скъпи. Знам, че се използват повече за басейни, но много ми харесват. Благодаря.  Wink

# 1
  • София
  • Мнения: 2 819
Видя ли в Практикер, там имаше такъв тип плочки, само не знам, дали точно такъв цвят има. В Бриколаж също, а също така можеш да изчакаш и новия магазин Баумакс, в него също ще има санитария.

# 2
  • Мнения: 138
Благодаря, в Практикер ходих - имаше само един цвят.
Къде ще се намира този нов магазин на Баумакс?

# 3
  • Мнения: 116
Аз работа във фирма, която прави басейни и имаме доста голям избор от стъклокерамични плочки, с които можеш да направиш всякакви декорации. Цените наистина на по-хубавите плочки са си доста високи, но все пак няма цялата баня да си правиш с тях. Ако проявяваш интерес мога да ти пратя тел на лични.

# 4
  • Мнения: 138
Iliqna, много ще съм благодарна да ми пратиш името, адреса и телефон на фирмата. Тези плочки за басейн комбинират ли се успешно с плочките за баня?

# 5
  • Мнения: 2 132
Фирмата, която ни прави ремонта в апартамента мисля че предлагаше такива плочки. Италиански са .
 Ето сайта - http://www.edilgres-sirio.it/web/edilgres/home/collezioni/style
В секция баня виж Evoluzione - там като гледам има малки плочки в различни цветове. Ако ти хареса нещо пиши да ти кажа къде е склада.
И аз много ги харесвам , но избрахме плочките от картинка - Infinity.

# 6
  • Мнения: 353
Има един магазин с реклама на Рока в пресечка на главната, мисля че е Р. Даскалов, точно преди сградата на Полицията. Там има много хубави плочки. Виждала съм на квадратчета, на правоъгълници в много цветове. Ще ти пратя тел. на лични.

# 7
  • София
  • Мнения: 2 819
Баумакс се намира срещу Мебелна къща, би трябвало да отвори врати този месец, все още не работи.

Общи условия

Активация на акаунт