ВЪПРОС ЗА ОБУВКИ "ECCO".

  • 32 510
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • around the world
  • Мнения: 651
Имат и още един магазин на Витошка. Peace
Нямат магазин на Витошка  Rolling Eyes В магазина на " Саламандър " продават някой модели на ЕССО .
Да Peace така е. Всъщност магазина на Славейков не е ли и той на Salamander?
Забелязала съм че  продават различни модели в мола на Стамболийски и в магазина на  Salamander на Витошка Sunglasses.

# 16
  • София
  • Мнения: 6 360
www.ecco.com
много качествени обувки. синът ми проходи с техни сандали, мина през ботушките, сега сме на маратонки.
цените са доста високи, но правят два пъти годишно 50% намаление - през януари и юни.

# 17
  • София
  • Мнения: 2 181
Ми явно аз съм единствената недоволна. Rolling Eyes
Носим ги само от 2 седмици,а вече са ожулени,протъркани и т.н. изглеждат все едно ги носим 2 година.А дъщеря ми изобщо не е от спънатите.Много ми е странно,въобще не го очаквах.

# 18
  • София
  • Мнения: 6 360
galq4, кое моделче имате?
наистина е много странно, моят син рита вече трети чифт, на какво ли не са подлагани, но са като нови.

# 19
  • Мнения: 70
Здравейте,
и аз съм от отбора на ECCO носещите обувки, много съм доволна. Купих ги от Мола, издебнах намалението и ми излезнаха 114лв., а предния ден бяха 220лв. Много са удобни, спортен модел са, черни, с едно малко червено етикетче отзад и отпред на езика. Сега обаче трябва да видя за нещо по-пролетно/лятно Simple Smile.

# 20
  • София
  • Мнения: 2 181
galq4, кое моделче имате?
наистина е много странно, моят син рита вече трети чифт, на какво ли не са подлагани, но са като нови.
А ми няма го в сайта,тъй като там вече е новата колекция.Кожа и велур са,има избродирано цветя и са с 2 лепенки.

# 21
  • София
  • Мнения: 11 703
galq4, кое моделче имате?
наистина е много странно, моят син рита вече трети чифт, на какво ли не са подлагани, но са като нови.
А ми няма го в сайта,тъй като там вече е новата колекция.Кожа и велур са,има избродирано цветя и са с 2 лепенки.
Не са ли едни кафеникави тип маратонка?Много се чудих за тях,но така и не ги купих.
Според мен каквито и да са обувките,ако детето се спъне или падне няколко пъти,няма начин все някой път да не се жулнат.

# 22
Ми явно аз съм единствената недоволна. Rolling Eyes
Носим ги само от 2 седмици,а вече са ожулени,протъркани и т.н. изглеждат все едно ги носим 2 година.А дъщеря ми изобщо не е от спънатите.Много ми е странно,въобще не го очаквах.


ami mi to problema ne e v obuvkite a v na4ina na hodene - ochukvane i ojulvane az taka go razbiram
az sam mn dovolen i naistina si zaslujavat parite

# 23
  • София
  • Мнения: 2 181
Ми явно аз съм единствената недоволна. Rolling Eyes
Носим ги само от 2 седмици,а вече са ожулени,протъркани и т.н. изглеждат все едно ги носим 2 година.А дъщеря ми изобщо не е от спънатите.Много ми е странно,въобще не го очаквах.


ami mi to problema ne e v obuvkite a v na4ina na hodene - ochukvane i ojulvane az taka go razbiram
az sam mn dovolen i naistina si zaslujavat parite
И какво като съм купила такива обувки да кажа на детето да ходи по друг начин ли?
Щом си доволен -купувай  и си ги носете със здраве,аз не съм доволна и няма повече да купувам.

# 24
  • София
  • Мнения: 717
Споделям позитивното мнение. От две години на голямата си дъщеря купувам само от Еко обувки и съм много доволна. Миналата година ботушите варираха 170-180 лв., обувките и маратонките - около 130 лв. Тази година обаче, са надминали себе си в цените. Вчера й взех тези.

# 25
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
И моята дъщеря проходи с ЕССО. Обувки и сандали, сега има едни обувчици. Аз не съм носила, но нейните ми изглеждат страшно удобни. Майка ми също много е доволна от тази марка. Дори тези обувки, с които проходи, не им личи че са носени от прохождащо дете, което често се спъва и пада.

Не знаете ли някой магазин в Пловдив?

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
Имат магазин в Пловдив на Главната улица, където беше магазин Саламандър! Peace

# 27
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Имат магазин в Пловдив на Главната улица, където беше магазин Саламандър! Peace

Благодаря. Ще го посетим. Попринцип пазаруваме като отскачаме до Англия и затова изобщо не знам какво става с магазините по главната.

# 28
  • Мнения: 3 157
Кажете кога ще има пак намалние-чак януари ли?Sad
Иначе имат и магазин на М.Луиза вече(близо до Халите)

# 29
  • Мнения: 395
Мога да дам мнение само за мъжките - супер са. Мъжът ми само такива си взема.
Иначе имат и магазин на М.Луиза вече(близо до Халите)
Този нов магазин май е на мястото на стария Саламандър.

Общи условия

Активация на акаунт